Színezd át a TeszVeszt!
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár

Szerelő állás Törökszentmiklóson 1-2 műszakban

(Azonosító: 2719647206)
Szerelő állás Törökszentmiklóson 1-2 műszakban - Szakmunka, fizikai munka kép
Kattints, ha nagyobb méretben is meg szeretnéd nézni a képet! Nagyításhoz vidd az egeret a kép fölé!
Ajánlat részletei:

Mutasd meg másoknak is!

Facebook-megosztás Twitter megosztás küldés e-mailben Pinterest megosztás
  • Hirdetésfeladás:
    2018.11.07. 00:00:00
  • Hirdetés lejár:
    2019.11.06. 23:59:59
  • Termék helye:
    Magyarország, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Termékjellemzők

Keres/Kínál: Kínál Munkavégzés helye (település): Törökszentmiklós

Termékleírás - Szerelő állás Törökszentmiklóson 1-2 műszakban

  • a gyártási programban tervezett gépek készre szerelése megbízások alapján
  • a pótrészek (részegységek) összeszerelése
  • a munkaterület tisztán tartása
  • a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Jelentkezek:

  • minimum 8 általános végzettség
  • fémipari területen szerzett tapasztalat vagy végzettség, műszaki beállítottság

  • 258 000 - 282 000 Ft közötti elérhető bérezés
  • 1-2 műszak
  • Cafeteria 20-45 000 Ft
  • bónusz
  • műszakpótlék
  • túlórapótlékok
  • igényes munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaruha
JELENTKEZÉSÉHEZ KÉRJÜK CSATOLJON ÖNÉLETRAJZOT!

a bejárást mi biztosítjuk az alábbi településekről:
Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda, Bánhalma