Színezd át a TeszVeszt!     
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár     

Válassz kategóriát

Hálózati eszközök (1339)
Egy kategóriával feljebb:

Keresés szűkítése

Aukciók típusai
Eladó neve

Arumania termékei

Ajánlott aukciók
Ajánlat betöltése. Kérjük, légy türelemmel...
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Találatok rendezése:
-




Növeld eladási esélyeidet! Emeld ki termékeidet a többi közül!
1339 db termék 
Ár (Ft)
szállítással
Licitek
Befejezés
dátuma
 Ubiquiti RocketDish 5G-30 5GHz AirMax 2x2 PtP Bridge Dish Antenna, 30 dBi     

Ubiquiti RocketDish 5G-30 5GHz AirMax 2x2 PtP Bridge Dish Antenna, 30 dBi

50 260 Ft 51 210-Készlet erejéig
 WLAN repeater, hatótáv növelő, 450 MBit/s 2.4 GHz AVM FRITZ!WLAN     

WLAN repeater, hatótáv növelő, 450 MBit/s 2.4 GHz AVM FRITZ!WLAN

19 250 Ft 20 200-Készlet erejéig
 Antenna túlfeszültség védő LogiLink WLAN WL0105     

Antenna túlfeszültség védő LogiLink WLAN WL0105

8 010 Ft 8 960-Készlet erejéig
 Switch HDMI 3-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3, with remote control     

Switch HDMI 3-port, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP1.3, with remote control

10 320 Ft 11 270-Készlet erejéig
 2 portos USB-s KVM switch, (billentyűzet, video, egér) elosztó, PS/2 és VGA kimenettel Aten CS82U-AT     

2 portos USB-s KVM switch, (billentyűzet, video, egér) elosztó, PS/2 és VGA kimenettel Aten CS82U-AT

24 600 Ft 25 550-Készlet erejéig
 TP-Link T1600G-18TS JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots     

TP-Link T1600G-18TS JetStream16-Port Gigabit Smart Switch with 2 Combo SFP Slots

40 170 Ft 41 120-Készlet erejéig
 MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik     

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

11 190 Ft 12 140-Készlet erejéig
 MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)     

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

25 390 Ft 26 340-Készlet erejéig
 Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 11 dBi Antenna, 28 dBm     

Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 11 dBi Antenna, 28 dBm

32 860 Ft 33 810-Készlet erejéig
 Switch Edimax ES-1016 16 p 10 / 100 Mbps     

Switch Edimax ES-1016 16 p 10 / 100 Mbps

21 610 Ft 22 560-Készlet erejéig
 Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af     

Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

299 790 Ft 300 740-Készlet erejéig
 Beépíthető nyomógomb panel Digitus 19 1HE 16 Port     

Beépíthető nyomógomb panel Digitus 19 1HE 16 Port

1 490 Ft 2 440-Készlet erejéig
 MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx     

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

9 140 Ft 10 090-Készlet erejéig
 Switch Edimax ES-1024 24 p 10 / 100 Mbps     

Switch Edimax ES-1024 24 p 10 / 100 Mbps

25 730 Ft 26 680-Készlet erejéig
 RCA, S-Video AV elosztó, átkapcsoló switch (4 RCA/S-Video bemenet - 2 RCA/S-Video kimenet) SpeaKa...     

RCA, S-Video AV elosztó, átkapcsoló switch (4 RCA/S-Video bemenet - 2 RCA/S-Video kimenet) SpeaKa...

13 900 Ft 14 850-Készlet erejéig
 D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit     

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

51 160 Ft 52 110-Készlet erejéig
 Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave 2, 2xGbE, 802.3at - 5 Pack     

Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave 2, 2xGbE, 802.3at - 5 Pack

585 070 Ft 586 020-Készlet erejéig
 Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module     

Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module

57 350 Ft 58 300-Készlet erejéig
 Ubiquiti NanoStation Loco M5 5GHz AirMax, 802.11a/n, 13 dBi Antenna, 23 dBm     

Ubiquiti NanoStation Loco M5 5GHz AirMax, 802.11a/n, 13 dBi Antenna, 23 dBm

25 890 Ft 26 840-Készlet erejéig
 Printer B432dn     

Printer B432dn

88 090 Ft 89 040-Készlet erejéig
 Hálózati adattároló, NAS - WD My Cloud Home Duo 8TB     

Hálózati adattároló, NAS - WD My Cloud Home Duo 8TB

180 580 Ft 181 530-Készlet erejéig
 Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3     

Mini Switch HDMI 2-port, 1920x1080p FHD 3D, HDCP1.3

3 480 Ft 4 430-Készlet erejéig
 ATEN KVM 8/1 CS-1708A USB/PS2 19 OSD     

ATEN KVM 8/1 CS-1708A USB/PS2 19" OSD

143 760 Ft 144 710-Készlet erejéig
 ATEN VS94A 4-Port Video Splitter Video-In 1x HDB-15 apa, Out 4x HDB-15 anya     

ATEN VS94A 4-Port Video Splitter Video-In 1x HDB-15 apa, Out 4x HDB-15 anya

16 910 Ft 17 860-Készlet erejéig
 Digitus Fast Ethernet N-Way 8-portos desktop switch     

Digitus Fast Ethernet N-Way 8-portos desktop switch

5 470 Ft 6 420-Készlet erejéig
 Switch Eminent EM4405 5 p 10 / 100 Mbps     

Switch Eminent EM4405 5 p 10 / 100 Mbps

4 730 Ft 5 680-Készlet erejéig
 Cisco SF100D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch     

Cisco SF100D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch

24 050 Ft 25 000-Készlet erejéig
 MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case     

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

16 130 Ft 17 080-Készlet erejéig
 Tenda TEF1226P-24-440W 24 X 10/100Mbps PoE + 2 Gigabit/SFP Smart, max 370W     

Tenda TEF1226P-24-440W 24 X 10/100Mbps PoE + 2 Gigabit/SFP Smart, max 370W

123 400 Ft 124 350-Készlet erejéig
 Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)     

Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

335 470 Ft 336 420-Készlet erejéig
 Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver     

Universal Travel Docking Station USB Type C, 8-port, 4K 30Hz, HQ alu. silver

31 160 Ft 32 110-Készlet erejéig
 Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at     

Ubiquiti ES-24-250W 24-port + 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af/802.3at

157 220 Ft 158 170-Készlet erejéig
 Ubiquiti US-48-750W 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit PoE 750W UniFi switch     

Ubiquiti US-48-750W 48-port + 2xSFP, 2xSFP+ Gigabit PoE 750W UniFi switch

377 250 Ft 378 200-Készlet erejéig
 4 portos kompakt KVM switch, Manhattan 151269     

4 portos kompakt KVM switch, Manhattan 151269

29 950 Ft 30 900-Készlet erejéig
 MikroTik DISC Lite5 - L3 CPE or Point-to-Point 5GHz links, 1xLAN PoE passive     

MikroTik DISC Lite5 - L3 CPE or Point-to-Point 5GHz links, 1xLAN PoE passive

17 540 Ft 18 490-Készlet erejéig
 MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L5 10xSFP 1G, 1xSFP+ LCD, Desktop case with 19Ears     

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L5 10xSFP 1G, 1xSFP+ LCD, Desktop case with 19"Ears

75 380 Ft 76 330-Készlet erejéig
 MODEM 4G M-LIFE LTE     

MODEM 4G M-LIFE LTE

11 560 Ft 12 510-Készlet erejéig
 UniFi Video Camera G3-PRO - 1080p Full HD Indoor/Outdoor IP Camera with Infrared     

UniFi Video Camera G3-PRO - 1080p Full HD Indoor/Outdoor IP Camera with Infrared

114 890 Ft 115 840-Készlet erejéig
 Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh 802.11AC Indoor/Outdoor AP, 24V/802.3af PoE - 5 Pack!     

Access Point Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh 802.11AC Indoor/Outdoor AP, 24V/802.3af PoE - 5 Pack!

178 560 Ft 179 510-Készlet erejéig
 Falra szerelhető hálózati aljzat, 2 x RJ45, CAT 6, bézs, Goobay 68243     

Falra szerelhető hálózati aljzat, 2 x RJ45, CAT 6, bézs, Goobay 68243

3 090 Ft 4 040-Készlet erejéig
 Digitus 10 CAT5e 12-portos UTP patch panel     

Digitus 10" CAT5e 12-portos UTP patch panel

5 030 Ft 5 980-Készlet erejéig
 Rack szekrénybe építhető univerzális keret Digitus 19 8 HE Schwarz     

Rack szekrénybe építhető univerzális keret Digitus 19 8 HE Schwarz

25 670 Ft 26 620-Készlet erejéig
 IP Camera OV-CAMSPOT 3.3 BLACK     

IP Camera OV-CAMSPOT 3.3 BLACK

12 590 Ft 13 540-Készlet erejéig
 Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter 1PT (A6210) - Hálózati eszközök     

Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter 1PT (A6210)

17 310 Ft 18 260-Készlet erejéig
 Edimax 720p Outdoor Wireless H.264 IP Camera, IP66, SD card, mini, IR cut filter     

Edimax 720p Outdoor Wireless H.264 IP Camera, IP66, SD card, mini, IR cut filter

49 650 Ft 50 600-Készlet erejéig
 Edimax wireless, wifi nano USB 2.0 adapter, 802.11n 150Mbps, SW WPS     

Edimax wireless, wifi nano USB 2.0 adapter, 802.11n 150Mbps, SW WPS

3 530 Ft 4 480-Készlet erejéig
 Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC beépíthető csatlakozó átalakító Transceiver Intellinet 506724     

Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC beépíthető csatlakozó átalakító Transceiver Intellinet 506724

14 970 Ft 15 920-Készlet erejéig
 XIAOMI Mi otthoni WiFi biztonsági kamera (360 -os, Full HD, éjjellátó, mozgásérzékelés), fehér     

XIAOMI Mi otthoni WiFi biztonsági kamera (360 -os, Full HD, éjjellátó, mozgásérzékelés), fehér

15 950 Ft 16 900-Készlet erejéig
 Ubiquiti AM-5G16 5GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna 16dBi, 120deg     

Ubiquiti AM-5G16 5GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna 16dBi, 120deg

29 910 Ft 30 860-Készlet erejéig
 Ubiquiti AM-2G16 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna 16 dBi, 90deg     

Ubiquiti AM-2G16 2.4GHz AirMax 2x2 MIMO Basestation Sector Antenna 16 dBi, 90deg

49 780 Ft 50 730-Készlet erejéig
Ajánlatok a következő oldalról
 WLAN kültéri antenna hosszabbító kábel, 6 m, fekete, LogiLink WL0102     

WLAN kültéri antenna hosszabbító kábel, 6 m, fekete, LogiLink WL0102

10 150 Ft 11 100-Készlet erejéig
 Alumínium asztal (CraftBot 2, CraftBot Plus)     

Alumínium asztal (CraftBot 2, CraftBot Plus)

9 780 Ft 10 730-Készlet erejéig
Következő oldalKövetkező oldal »
1. oldal / 27 összesen
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  
Ugrás oldalhoz
Ajánlott aukciók
Ajánlat betöltése. Kérjük, légy türelemmel...
Jelmagyarázat
  Licitálható termék   Azonnal megvehető   Én ajánlatom   Ingyenes szállítás     Apróhirdetés
x

Oszd meg velünk véleményed! x

Köszönjük, hogy a javaslatodat megírtad nekünk!