Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Olvashatatlan értesítések
forumadmin
hozzászólás 2017-01-14 11:34
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2011-07-21 11:29
Azonosító: 1 472 876

IDÉZET(Cicu2009 @ 2017-01-12 15:11) *
Sziasztok!
Nem tudom, mások is kapnak-e olyan értesítő e-maileket a Teszvesztől, amelyek olvashatatlanok - engem sokkolt az első, mert hirtelen arra gondoltam vírus. Alig mertem megnyitni. Két típusnál fordul elő: értesítés értékelésről, és értesítés átutalás lekönyveléséről. Nagy nehezen ki lehet silabizálni az értelmetlen betűhalmazból, de elég idegesítő. Szerencsére az eladott termékeknél nincs ilyen gond, másképp bajban lennék, mert azokban van benne a vevő címe.
Szeretném tudni, ez így marad, vagy lehet valamit kezdeni vele. Talán más nem reklamált eddig, így nem került képbe?
Köszi, ha kapok választ, üdv mindenkinek!

Kedves Cicu2009!

A karakterkódolási hibák nagy részét már sikerült kiküszöbölnünk, még néhány esetben előfordulhatnak problémák.
Webes felületen használod a leveleződet, vagy levelezőprogramot használsz?
Megoldást jelenthet, ha a beállításoknál a levelek karakter kódolását átállítod UTF-8 kódolásra.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

Go to the top of the page

+Quote Post

Cicu2009
hozzászólás 2017-01-12 15:11
Létrehozva: #2

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2009-10-19 18:16
Azonosító: 15 087 529

Sziasztok!
Nem tudom, mások is kapnak-e olyan értesítő e-maileket a Teszvesztől, amelyek olvashatatlanok - engem sokkolt az első, mert hirtelen arra gondoltam vírus. Alig mertem megnyitni. Két típusnál fordul elő: értesítés értékelésről, és értesítés átutalás lekönyveléséről. Nagy nehezen ki lehet silabizálni az értelmetlen betűhalmazból, de elég idegesítő. Szerencsére az eladott termékeknél nincs ilyen gond, másképp bajban lennék, mert azokban van benne a vevő címe.
Szeretném tudni, ez így marad, vagy lehet valamit kezdeni vele. Talán más nem reklamált eddig, így nem került képbe?
Köszi, ha kapok választ, üdv mindenkinek!

--------------------
Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: