Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Mi van ha nem vagyok megelégedve a termékkel?, A replika automata óra ami egy órában 40 percet késik..
farkasdorka
hozzászólás 2015-04-17 14:47
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2013-10-29 10:00
Azonosító: 1 675 953

IDÉZET(dsandor21 @ 2015-04-10 21:24) *
Sziasztok!
Régi tesz-vesz és vatera vásároló vagyok..de rég elveszett a belépő kódom,és új kóddal nemrég újra licitáltam...egy csoda replika órára..Átvettem,beállítottam a pontos időt,és egy óra alatt 40 percet késett..mivel közel volt az átvevő hely..vissza vittem visszakértem az árát..és semleges minősítést adtam..mert negatív minősítést nem fogad el a rendszer:-(
Most akartam ma újra vásárloni..de nem enged a rendszer villám vásárlással (fix) előre fizetéssel vásárloni,mert "nincs elég pozitív visszajelzés rólam és nem vagyok megbízható vásárló..MIÉRT NEM? A rendszer többször kiküldte,hogy minősítsem a vásárlást..Nem volt elég egyszer elmondanom?! Ma mégegyszer elküldtem a semleges minősítést..és ha újra azt írja ki,hogy nincs elég pozitív minősítésem a vásárlásra akkor feljelentést teszek ennek kivizsgálására...Várok egy választ a tesz-vesz ügyfélszolgálattól..Hol lehet panaszt tenni? Üdv Dsandor21

Szia

Én úgy tudom hogy az eladó állíthat be egy ilyen lehetőséget,hogy hány %-os legyen a vevő.
De amit megszeretnél venni,annál a terméknél jelezni kell az eladónak hogy engedélyezze a vásárlásod,mert új vagy!
Nálam is volt már ilyen kérés.

Go to the top of the page

+Quote Post

dsandor21
hozzászólás 2015-04-10 21:24
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport: Ellenőrzött vásárló
Regisztrált: 2015-04-10 20:54
Azonosító: 1 698 336

Sziasztok!
Régi tesz-vesz és vatera vásároló vagyok..de rég elveszett a belépő kódom,és új kóddal nemrég újra licitáltam...egy csoda replika órára..Átvettem,beállítottam a pontos időt,és egy óra alatt 40 percet késett..mivel közel volt az átvevő hely..vissza vittem visszakértem az árát..és semleges minősítést adtam..mert negatív minősítést nem fogad el a rendszer:-(
Most akartam ma újra vásárloni..de nem enged a rendszer villám vásárlással (fix) előre fizetéssel vásárloni,mert "nincs elég pozitív visszajelzés rólam és nem vagyok megbízható vásárló..MIÉRT NEM? A rendszer többször kiküldte,hogy minősítsem a vásárlást..Nem volt elég egyszer elmondanom?! Ma mégegyszer elküldtem a semleges minősítést..és ha újra azt írja ki,hogy nincs elég pozitív minősítésem a vásárlásra akkor feljelentést teszek ennek kivizsgálására...Várok egy választ a tesz-vesz ügyfélszolgálattól..Hol lehet panaszt tenni? Üdv Dsandor21

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: