Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

> 1 ft-os licitvadászok
teszvesztunde
hozzászólás 2016-10-19 17:54
Létrehozva: #1

Lelkes fórumozó

Csoport: Moderátor
Regisztrált: 2009-09-22 19:54
Azonosító: 14 814 364

Szia!

Sajnálom, hogy így jártál! unsure.gif Deeee azért egy kicsit gondold újra vevőszemmel... Ha van egy termék, ahol van fixár és ott figyel mellette az 1 forintról való licitálás lehetősége, akkor naná, hogy az utóbbival próbálkozik. wink.gif Esetleg próbálj meg egy olyan árat belőni, ami neked is belefér, de a vevőnek is csábító lehet. Illetve ha sok cuccod van, akkor a legütősebbet érdemes 1 Ft-ról indítani. Ez persze csak egy ötlet, nem biztos, hogy mindenkinél működik. Azért remélem már megbékéltél valamennyire! smile.gif wub.gif

Üdv,
TeszVesz Tünde

--------------------
A humorérzék mentőöv az élet hullámain.

Go to the top of the page

+Quote Post

pamcsy
hozzászólás 2016-10-17 13:09
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2008-01-03 16:16
Azonosító: 9 522 614

Sziasztok!
Lassan 10 éve teszveszezek,de kissé kezd betelni a pohár nálam...A minap egy vásárló -az a tipikus 1 ft-os licitvadász fajta-26db termékemet vette meg 1 ft-ért.Mindegyiknél volt fix ár is.Majd irt hogy akkor számolhatok és küldhetem a csomagot,de még van fent egy termékem csak fix áron,és azt is szeretné,ha akkor elengedem a postát,vagyis én állom .Namost...kb 50ezer ft-nyi cuccot vett meg alig 100 ft-ért,majd leütne mellé egy fix áras 2000ft-os terméket,de akkor postázzam ingyen....Na nekem ott elgurult a gyógyszerem...
És ez már nem az első ilyen eset.
Ha ugye nem 1-ft-ról indítom,a kutya se nézi meg,legalábbis nekem ez a tapasztalatom,és ugye ott a feltöltési díj,ami azért nekem nem annyira buli,mivel közmunkásbérből élek,és itt keresnék egy kis mellékest.
De nem is ez a lényeg,hanem hogy az utóbbi időben egyre több az ilyen eset!Ingyen kapja,és vacilál a postán,sőt elvárja hogy én fizessem azt....Mert neki máshogy nem éri meg....Akkor én mit szóljak?Nekem megéri ingyen adni valamit,amit egyszer én sok pénzért megvettem,majd becsomagolni borítékba,amit szintén megvettem,majd elvinni a kocsival postára,ami ugye benzint fogyaszt,az pedig megint csak pénzbe kerül....
Értem én hogy postázásra csak azt az értéket számolhatom fel,ami a postai díjszabás,csomagolásra nem.De pl ha egy 5 kilós dobozt kell levinnem,tele 1 ft-os cuccal amin buktam 50 ezret,kb,fizessem a benzint,mert 2 km a posta,és nem fogom kézben lecipelni,és még vágjak is hozzá jó arcot....Mert arrogánsan megkérdi ha leüt egy fixet,akkor ugye elengedem a postát....Mostmár ott tartok,hogy ha nagy dobozt kell levigyek kocsival,1000ft alatt nem viszem el,mert tényleg sokat bukom....Lehet hogy nem szabályos,de valahol jogos...Vagy szerintetek nem?
Annyira elegem van,hogy ez a sok szabály,meg a sok díj kb állandó jelleggel ráfizetéses eladásokat hoz nekem...ennyiből felajálhatnám a szeretetszolgálatnak,és akkor nem kéne ráfizetnem...
Ha valakinek van valami tippje,ötlete,hogy mit hogy csináljak,hogy ne legyen mindíg ráfizetéses az értékesítés,akkor kérlek írjátok meg,mert ezt már lassan nem bírom...És tényleg,nem vagyok kezdő már,mégsem működnek a dolgok,úgy ahogyan működni kellene...Mit rontok el?
Értékelést is lehet nézni,nincs negám eddig,és nem is is
osztottam ki sokat,pedig páran megérdemelték volna...Igyekszem kerülni a konfliktust,de néha odamondogatnék,egy két vevőnek...
Segítsetek!

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: