Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Client:256.....
jutka25
hozzászólás 2014-01-23 21:23
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2006-10-04 15:26
Azonosító: 5 916 227

Szia!

Köszönöm szépen a választ. Ilyesmi abszolút nem jutott eszembe és még csak nem is találkoztam ezzel a lehetőséggel.

Go to the top of the page

+Quote Post

csokailona
hozzászólás 2014-01-23 21:16
Létrehozva: #2

Fórumozó

Regisztrált: 2008-11-25 23:08
Innen: Fertőrákos
Azonosító: 12 088 171

IDÉZET(jutka25 @ 2014-01-23 21:01) *
Sziasztok!
Már nagyon régen nem fórumoztam, évekkel ezelőtt pedig aktív tagja voltam. smile.gif

Szóval amiért most jöttem, az az, hogy sok helyen azt látom, hogy client és következnek a sok számok, de már különbözőek, akik licitálnak, vásárolnak. Nem igazán értem, talán ellenőrzők volnának? Vagy miért van ilyen módon ennyi regisztrált vásárló? Esetleg tudtok valamit, hogy mi volna ez?

Szia!

Ők olyan felhasználók, akik nem voltak eddig regisztrálva az oldalon, most megtetszik nekik valami, akkor e-mail cím megadásával tudnak vásárolni. Ha továbbiakban nem akarnak itt maradni, akkor számukra ennyi volt a dolog. Ha viszont megadnak jelszót, akkor továbbra is maradhatnak, véglegesíthetik a regisztrációt. (Bár ebben nem vagyok biztos, de akkor meg is tudják változtatni ezt a rendszer által generált nevet)
Egyébként én is szoktam használni ezt az opciót, meg gondolom sok más már regisztrált felhasználó is, ha azt akarom, hogy egy-egy tranzakciónak ne maradjon nyoma valamiért az értékeléseim között. (Pl.: karácsonykor több kari ajándékot vettem meg így, mivel férjemmel egy gépet használunk és még csak véletlenül sem akartam, hogy ideje korán meg tudja mit vettem neki )

A hozzászólást -csokailona- szerkesztette a következő időpontban: 2014-01-23 21:17

--------------------
Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már majdnem gömb. :)

"Születtem embernek,Eredendőn jónak,
Erre a világra Földi halandónak."

Ilona

+Quote Post

jutka25
hozzászólás 2014-01-23 21:01
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2006-10-04 15:26
Azonosító: 5 916 227

Sziasztok!
Már nagyon régen nem fórumoztam, évekkel ezelőtt pedig aktív tagja voltam. smile.gif

Szóval amiért most jöttem, az az, hogy sok helyen azt látom, hogy client és következnek a sok számok, de már különbözőek, akik licitálnak, vásárolnak. Nem igazán értem, talán ellenőrzők volnának? Vagy miért van ilyen módon ennyi regisztrált vásárló? Esetleg tudtok valamit, hogy mi volna ez?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: