Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Technikai problémák, csak úgy magamnak
webkereskedo
hozzászólás 2017-05-02 19:30
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2017-04-11 22:52
Azonosító: 1 722 336

IDÉZET(trendy17 @ 2017-05-02 19:05) *
Ez most nem technikai kérdés.Sőt nem is kérdés,csak hangosan gondolkodás.Az előbb feltettem egy Nike melegítőnadrágot és be lehetett jelölni,hogy eredeti-e.Ezek szerint már elfogadott a hamis termék is?Érdekes. unsure.gif

http://www.vatera.hu/forum/index.php?s=&am...t&p=1822159

Go to the top of the page

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-05-02 19:05
Létrehozva: #2

Főállású édesanya

Regisztrált: 2007-02-15 14:12
Innen: Tiszaújváros
Azonosító: 6 745 471

Ez most nem technikai kérdés.Sőt nem is kérdés,csak hangosan gondolkodás.Az előbb feltettem egy Nike melegítőnadrágot és be lehetett jelölni,hogy eredeti-e.Ezek szerint már elfogadott a hamis termék is?Érdekes. unsure.gif

--------------------

Renáta

+Quote Post

webkereskedo
hozzászólás 2017-04-28 16:38
Létrehozva: #3

Újonc
*

IDÉZET(trendy17 @ 2017-04-28 16:15) *
Jól tudom,hogy mik a feltételek az ingyenes feltöltéssel kapcsolatban.Amit nehezményeztem az az,hogy meg sem várta a rendszer,hogy kiválasszam,kívánom-e nem ingyenesen is újraindítani,hanem már indította is.Akkor viszont felesleges az igen-nem opció.

Igazad van. Máskor is volt már ez a felugró kis ablak ingyenes listázáskor, most viszont csak felvillan és eltűnik, az aukció meg már indul is.

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-04-28 16:15
Létrehozva: #4

Főállású édesanya

IDÉZET(forumadmin @ 2017-04-28 15:55) *
Kedves trendy17!

A leírt képekkel kapcsolatos problémákat nem tapasztaltuk, nem érkezett hasonló hibajelzés.
Konkrét személyes segítséget az Ügyfélszolgálaton kérhetsz a Kapcsolatfelvételre kattintva.

Az ingyenes feltöltés szabályzata itt elérhető: http://www.teszvesz.hu/help/contact.php
Ebben szerepel az ingyenesség feltétele:
A kedvezmény az adott időszakban a Vaterára/TeszVeszre újonnan feltöltött (és elindított) termékekre vonatkozik,vagyis az újraindított termékekre nem.

Jól tudom,hogy mik a feltételek az ingyenes feltöltéssel kapcsolatban.Amit nehezményeztem az az,hogy meg sem várta a rendszer,hogy kiválasszam,kívánom-e nem ingyenesen is újraindítani,hanem már indította is.Akkor viszont felesleges az igen-nem opció.

--------------------

Renáta

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2017-04-28 15:55
Létrehozva: #5

Fórumozó

Regisztrált: 2011-07-21 11:29
Azonosító: 1 472 876

IDÉZET(trendy17 @ 2017-04-28 06:03) *
Mivel jó ideje egyetlen segítő szándékú admint nem látok errefelé,mindenki csak leírja a bosszúságát és megy tovább,leírom én is a legújabbat.Ingyenes feltöltés.Hasonló termék eladása gombbal indítom a folyamatot,látom,hogy a fotóknál nincs kijelölve elsődleges kép,rákattintok,erre törlődik az összes(közelben sincs törlés gomb).Köszi.Kipróbálom egy másik terméknél,kiír-e valamit a rendszer,ha az újraindításra kapcsolok,igen,kiír,de még nem érkezem végigolvasni,már el is indította az aukciót(9 Ft-ért),miközben láttam,hogy lett volna egy igen-nem opció is,de azt nem várta meg a rendszer,hogy rákattintsak,kívánom-e újraindítani nem ingyenesen is.Köszi. mad.gif

Kedves trendy17!

A leírt képekkel kapcsolatos problémákat nem tapasztaltuk, nem érkezett hasonló hibajelzés.
Konkrét személyes segítséget az Ügyfélszolgálaton kérhetsz a Kapcsolatfelvételre kattintva.

Az ingyenes feltöltés szabályzata itt elérhető: http://www.teszvesz.hu/help/contact.php
Ebben szerepel az ingyenesség feltétele:
A kedvezmény az adott időszakban a Vaterára/TeszVeszre újonnan feltöltött (és elindított) termékekre vonatkozik,vagyis az újraindított termékekre nem.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

webkereskedo
hozzászólás 2017-04-28 14:15
Létrehozva: #6

Újonc
*

IDÉZET(trendy17 @ 2017-04-28 14:02) *
Na látod pont ez az.Legutóbb is csak egy régi admin(te)szóltál a topikomhoz,senki más.De sebaj,még kettőt szólok és megint kitiltanak 2 évre,úgyhogy inkább lépek.

De most tényleg...szerintem ilyen topik indítás... (csak úgy magamnak). Meg eleve ahogy leírtad az egészet, nem valami udvarias ám. Pláne, hogy nincs mit és miért számon kérned, hiszen réges-régi felhasználóként azt tudnod kell, hogy a fórum a felhasználók egymás közti tapasztalatcseréjére lett létrehozva. Minden admini segítség önszorgalomból született, a legtöbb esetben ráadásul messze nem járt érte köszönet, sőőőőt!!!
Pl a fórum szabályzat most is így kezdődik:
"A Teszvesz szakmai fóruma elsősorban azt a célt szolgálja, hogy a felhasználók megoszthassák egymással a Teszvesz szolgáltatásaival, az online aukciós adásvétellel és a rendszer használatával kapcsolatos tapasztalataikat."
Van ügyfélszolgálat. Ők kifejezetten azért kapják a fizetésüket, hogy válaszoljanak. És van a technikai apparátus, akik pedig megoldják az esetleges problémákat.
Nekem egyébként semmi problémám nem adódott ma, persze ez sem jelenti azt, hogy nincs gond.

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-04-28 14:02
Létrehozva: #7

Főállású édesanya

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-28 13:50) *
Komolyan kérdeztem. Tényleg honnan hiányolod? Melyik az a téma, ahol éppen admin tudott volna segíteni és nem tette?

Na látod pont ez az.Legutóbb is csak egy régi admin(te)szóltál a topikomhoz,senki más.De sebaj,még kettőt szólok és megint kitiltanak 2 évre,úgyhogy inkább lépek.

--------------------

Renáta

+Quote Post

webkereskedo
hozzászólás 2017-04-28 13:50
Létrehozva: #8

Újonc
*

IDÉZET(trendy17 @ 2017-04-28 13:47) *
Ezt most komolyan kérdezed?Ezt az egész fórumot be lehetne zárni,annyira nincs itt senki,de ha valakinek gondja akad,akkor sem egy admin szokott segíteni.Ezek sajnos tények.

Komolyan kérdeztem. Tényleg honnan hiányolod? Melyik az a téma, ahol éppen admin tudott volna segíteni és nem tette?

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-04-28 13:47
Létrehozva: #9

Főállású édesanya

IDÉZET(webkereskedo @ 2017-04-28 13:05) *
Melyik poszttól hiányolod az admin segítségét?

Ezt most komolyan kérdezed?Ezt az egész fórumot be lehetne zárni,annyira nincs itt senki,de ha valakinek gondja akad,akkor sem egy admin szokott segíteni.Ezek sajnos tények.

--------------------

Renáta

+Quote Post

webkereskedo
hozzászólás 2017-04-28 13:05
Létrehozva: #10

Újonc
*

Melyik poszttól hiányolod az admin segítségét?

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-04-28 06:05
Létrehozva: #11

Főállású édesanya

IDÉZET(trendy17 @ 2017-04-28 06:03) *
Mivel jó ideje egyetlen segítő szándékú admint nem látok errefelé,mindenki csak leírja a bosszúságát és megy tovább,leírom én is a legújabbat.Ingyenes feltöltés.Hasonló termék eladása gombbal indítom a folyamatot,látom,hogy a fotóknál nincs kijelölve elsődleges kép,rákattintok,erre törlődik az összes(közelben sincs törlés gomb).Köszi.Kipróbálom egy másik terméknél,kiír-e valamit a rendszer,ha az újraindításra kapcsolok,igen,kiír,de még nem érkezem végigolvasni,már el is indította az aukciót(9 Ft-ért),miközben láttam,hogy lett volna egy igen-nem opció is,de azt nem várta meg a rendszer,hogy rákattintsak,kívánom-e újraindítani nem ingyenesen is.Köszi. mad.gif

Van újabb is.2 különböző termékhez ugyanazokat a képeket rendelte a rendszer,pedig ezeknél semmit nem változtattam(volna).Köszi,köszi,köszi!

--------------------

Renáta

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2017-04-28 06:03
Létrehozva: #12

Főállású édesanya

--------------------

Renáta

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: