Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

> Ti hogy reagáljátok le?, Ti hogy reagáljátok le????
nagyrozsa1206
hozzászólás 2018-11-23 20:14
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2009-08-04 12:10
Azonosító: 14 369 034

Sziasztok!

Ti hogy reagáljátok le, (magatokban) ha bunkók, szűkszavúak a kérdezőitek?
PL: anyaga? 1000 ft-ot adok érte! nyúlik? stb.
Nekem az agyam akar felforrni, hogy egy síma szia, heló, nincs a kérdés elé téve. sad.gif Az meg hogy a végén megköszönje,,,,
Hát, az már nagyon fárasztó nekik. sad.gif Csak kérdeznek, a válaszomat, válaszra sem méltatják. sad.gif
És én még időt pocsékoltam a termék le ellenőrzésére. De még csak nem is jelölték be a terméket megfigyelőre.
Már kezdek az ilyenekbe belefáradni, és nem lelkiismeretesnek lenni velük. smile.gif
Mert ha látom hogy kezdő, és nem figyeli meg, akkor nem keresem elő, és csak az emlékeim alapján válaszolok. smile.gif
Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. smile.gif Rózsa.

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Válaszok
trendy17
hozzászólás 2018-11-24 04:14
Létrehozva: #2

Főállású édesanya

Regisztrált: 2007-02-15 14:12
Innen: Tiszaújváros
Azonosító: 6 745 471

IDÉZET(nagyrozsa1206 @ 2018-11-23 20:14) *
Sziasztok!

Ti hogy reagáljátok le, (magatokban) ha bunkók, szűkszavúak a kérdezőitek?
PL: anyaga? 1000 ft-ot adok érte! nyúlik? stb.
Nekem az agyam akar felforrni, hogy egy síma szia, heló, nincs a kérdés elé téve. sad.gif Az meg hogy a végén megköszönje,,,,
Hát, az már nagyon fárasztó nekik. sad.gif Csak kérdeznek, a válaszomat, válaszra sem méltatják. sad.gif
És én még időt pocsékoltam a termék le ellenőrzésére. De még csak nem is jelölték be a terméket megfigyelőre.
Már kezdek az ilyenekbe belefáradni, és nem lelkiismeretesnek lenni velük. smile.gif
Mert ha látom hogy kezdő, és nem figyeli meg, akkor nem keresem elő, és csak az emlékeim alapján válaszolok. smile.gif
Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. smile.gif Rózsa.

Szia!
Engem nem zavar,ha nem köszön külön,ugyanis arra szolgál az eleve beírt Tisztelt XY.Sokkal inkább zavar az,ha olyat kérdeznek,ami a terméklapon le van írva.Márpedig kb.minden ott van.Nem azért,mintha derogálna válaszolni,de aki nem képes arra,hogy végigolvassa,az hogy akar vásárolni?Utána nem csoda,ha 5 éves gyerekre való mezt vesz meg felnőtt részére(megtörtént eset).Ami még nagy kedvencem,hogy árulok valamit teszem azt 2 hónapig,folyamatosan van rajta megfigyelő,pár napig nem indítom újra,rámír,hogy legyek szíves újra feltenni,mert megvásárolná,megteszem,küldöm hozzá a linket és eltűnik,mint szürke szamár a ködben.De egyébként alapvetően azt vettem észre,hogy aki kérdez,az nem vásárol.10-ből 9-szer.Legalábbis nálam.

--------------------

Renáta

+Quote Post

nagyrozsa1206
hozzászólás 2018-11-27 21:39
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2009-08-04 12:10
Azonosító: 14 369 034

IDÉZET(trendy17 @ 2018-11-24 04:14) *
Szia!
Engem nem zavar,ha nem köszön külön,ugyanis arra szolgál az eleve beírt Tisztelt XY.Sokkal inkább zavar az,ha olyat kérdeznek,ami a terméklapon le van írva.Márpedig kb.minden ott van.Nem azért,mintha derogálna válaszolni,de aki nem képes arra,hogy végigolvassa,az hogy akar vásárolni?Utána nem csoda,ha 5 éves gyerekre való mezt vesz meg felnőtt részére(megtörtént eset).Ami még nagy kedvencem,hogy árulok valamit teszem azt 2 hónapig,folyamatosan van rajta megfigyelő,pár napig nem indítom újra,rámír,hogy legyek szíves újra feltenni,mert megvásárolná,megteszem,küldöm hozzá a linket és eltűnik,mint szürke szamár a ködben.De egyébként alapvetően azt vettem észre,hogy aki kérdez,az nem vásárol.10-ből 9-szer.Legalábbis nálam.

Igen. Sajnos én is azt tapasztalom, hogy a kérdezők nagyobb százaléka, nem vásárol. sad.gif De akkor minek fárasztanak bennünket? ohmy.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
4 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (4 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: