Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Érdektelen eladók?
timoka06
hozzászólás 2015-08-18 12:36
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2008-03-28 21:57
Azonosító: 10 209 933

IDÉZET(gyvia @ 2014-08-28 21:00) *
Sziasztok!
Miért van az mostanában, hogy az eladók napokig nem válaszolnak a levelekre, a telefonszámok nem élnek?
Senkit sem szeretnék megbántani, mert nyilván vannak korrekt és gyors eladók is. Csak sajnos az utóbbi időben állandóan ilyen eladókba botlom. A másik probléma, ha vásárolok valamit, akkor az eladóra rá kell írni jó pár nappal az utalás után, hogy feladta-e már a csomagot( általában ilyenkor aznap adják fel ). Régebben rendszeresen adtam el én is és amint valaki vásárolt tőlem ( még mielőtt írt volna a vevő) küldtem neki az utalási adatokat. Ahogy megérkezett a pénz aznap,de legkésőbb másnap már fel is adtam a csomagot és erről tájékoztattam a vásárlót is. Többször vásároltam már külföldi oldalakról is, ott ilyen problémával sohasem találkoztam, az utalás után nagyon rövid időn belül fel is adták és a kérdésekre is válaszoltak.
Tudom, hogy az ember nem ér rá egész nap, dolgozik stb, de az eladó nem azért árul, hogy eladjon? Nevetségesnek tartom, hogy napokig könyörögni a számlaszámért, hogy utalni tudjam a pénzt sad.gif
Ti is ezt tapasztaljátok?

Én is licitáltam volna több termékre, de lényeges infó hiányzott. Választ nem kaptam, pedig kétszer is kérdeztem. A végén megírtam neki, magasabb licitet is kaphatott volna.
Én a postázásra várok mindig. Majd feladja,stb... Én másnap azonnal szoktam postázni.

Go to the top of the page

+Quote Post

Nagyneni
hozzászólás 2015-03-12 13:51
Létrehozva: #2

Újonc
*

Regisztrált: 2007-10-19 01:01
Azonosító: 8 965 653

Most én is ebbe futottam bele, három napja feltett kérdésemre nem jött válasz a cipővel kapcsolatban,úgy gondolnám hogy nem ér rá vagy nincs net közelben,de a mai napon felemelte a cipő kikiáltási árát 1500 ft-al..... de a kérdésemre nem válaszolt...

+Quote Post

lenci3
hozzászólás 2014-09-01 10:26
Létrehozva: #3

Öreg róka:)

Regisztrált: 2005-11-24 12:15
Azonosító: 4 305 850

IDÉZET(Givenchy77 @ 2014-08-29 14:22) *
Csak peched van. Vagy nekem mázlim. Minden gyorsan és gördülékenyen megy, ez meg az én tapasztalatom. smile.gif
Ami viszont lehet a késedelmek oka: ha nagyon pörög a biznisz, az ember számít rá, jobban odafigyel. És mint saját és sokak tapasztalatából tudjuk, itt már semmi sem a régi. Talán a mi lendületünk sem...

Teljesen igazad van, headbang.gif director.gif
vagyis majdnem rolleyes.gif
én lendületben vagyok laugh1.gif csirkefogo.gif jumping.gif

--------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aUoltE8O3xo

+Quote Post

Cicu2009
hozzászólás 2014-08-31 11:41
Létrehozva: #4

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2009-10-19 18:16
Azonosító: 15 087 529

IDÉZET(Givenchy77 @ 2014-08-29 14:22) *
Csak peched van. Vagy nekem mázlim. Minden gyorsan és gördülékenyen megy, ez meg az én tapasztalatom. smile.gif
Ami viszont lehet a késedelmek oka: ha nagyon pörög a biznisz, az ember számít rá, jobban odafigyel. És mint saját és sokak tapasztalatából tudjuk, itt már semmi sem a régi. Talán a mi lendületünk sem...

Sziasztok!
Teljesen igazad van, semmi sem a régi... Eladóként a nyáron még azt is megengedtem magamnak, hogy napokig be se léptem az oldalamra (!). Minek? Ha valami van, úgyis értesítenek - hát ettől nem kellett rettegnem...
Oldalakon keresztül még látogató sem volt az oldalamon. Ilyenre nem is emlékszem az elmúlt évekből.
Amúgy rengeteg oka lehetett az érdektelenségnek. Mindenkinek adódhat problémája bőven, vagy csak nem jól jön ki a lépés. Én is úgy gondolom, hogy véletlenül kifogtál ilyeneket. Nyaralás, betegség, iskolakezdés, akármi. Én is az utalás napján szoktam postázni, de az a véleményem, hogy 2-3 napos késés még megbocsátható, ha van rá magyarázat.
üdv

--------------------
Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2014-08-29 14:22
Létrehozva: #5

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2010-12-17 05:30
Azonosító: 1 413 443

--------------------
"Hát - vége a dalnak, bizonyságul annak, hogy bizony, vannak olyan dolgok, Uraim! amit hiába - akarnak!" L.Á.

+Quote Post

gyvia
hozzászólás 2014-08-28 21:00
Létrehozva: #6

Újonc
*

Regisztrált: 2007-01-30 23:23
Azonosító: 6 642 984

Sziasztok!
Miért van az mostanában, hogy az eladók napokig nem válaszolnak a levelekre, a telefonszámok nem élnek?
Senkit sem szeretnék megbántani, mert nyilván vannak korrekt és gyors eladók is. Csak sajnos az utóbbi időben állandóan ilyen eladókba botlom. A másik probléma, ha vásárolok valamit, akkor az eladóra rá kell írni jó pár nappal az utalás után, hogy feladta-e már a csomagot( általában ilyenkor aznap adják fel ). Régebben rendszeresen adtam el én is és amint valaki vásárolt tőlem ( még mielőtt írt volna a vevő) küldtem neki az utalási adatokat. Ahogy megérkezett a pénz aznap,de legkésőbb másnap már fel is adtam a csomagot és erről tájékoztattam a vásárlót is. Többször vásároltam már külföldi oldalakról is, ott ilyen problémával sohasem találkoztam, az utalás után nagyon rövid időn belül fel is adták és a kérdésekre is válaszoltak.
Tudom, hogy az ember nem ér rá egész nap, dolgozik stb, de az eladó nem azért árul, hogy eladjon? Nevetségesnek tartom, hogy napokig könyörögni a számlaszámért, hogy utalni tudjam a pénzt sad.gif
Ti is ezt tapasztaljátok?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: