Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> mától van listázási díj ?, feltettem egy terméket és számolt hozzá
agathe7
hozzászólás 2014-10-22 20:31
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2010-07-27 21:21
Azonosító: 19 174 315

IDÉZET(nuts3 @ 2014-10-17 20:18) *
Igen, gondoltam, hogy változtatni fognak, de ha jól emlékszem, még júliusban tettem őket automatikusra. Augusztus végére vártam a változást, figyeltem is akkor, de semmi nem történt, gondoltam a Béta bukása miatt hosszabban marad úgy. Szeptemberben meg elkezdődött a tanév, nemigen van időm év közben olvasgatni a teszt. Viszont ha levelet kapok, azt elolvasom. Ha kaptam volna, elolvastam volna. Egyet megtanultam, az biztos, soha többé nem teszek semmit fel automatára, ha még egyáltalán bármit is felteszek. Mostanában biztos nem, teljesen elment a kedvem.

Sokan így vannak vele sad.gif már most jó néhány eladóról tudok akik befejezték vaterás pályafutásukat, nem maradnak sokan, viszont aki eladni is elmegy máshova az vásárolni se fog nagyon itt...

A hozzászólást -agathe7- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-22 20:33

Go to the top of the page

+Quote Post

nuts3
hozzászólás 2014-10-17 20:18
Létrehozva: #2

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2006-11-27 23:51
Azonosító: 6 245 456

IDÉZET(desdemonaaa @ 2014-10-16 07:51) *
Szia
A főoldalon szeptember 15-től kint volt,hogy változás lesz.
Akkor még nem írták pontosan mi, de 2 héttel előtte már tudni lehetett,hogy lesz valami.
Ilyenkor tanulja meg az ember ugye, nem csak rögtön a belépésre kell nyomni,hanem (picit lejjebb, balra) olvasni a híreket is érdemes.

Igen, gondoltam, hogy változtatni fognak, de ha jól emlékszem, még júliusban tettem őket automatikusra. Augusztus végére vártam a változást, figyeltem is akkor, de semmi nem történt, gondoltam a Béta bukása miatt hosszabban marad úgy. Szeptemberben meg elkezdődött a tanév, nemigen van időm év közben olvasgatni a teszt. Viszont ha levelet kapok, azt elolvasom. Ha kaptam volna, elolvastam volna. Egyet megtanultam, az biztos, soha többé nem teszek semmit fel automatára, ha még egyáltalán bármit is felteszek. Mostanában biztos nem, teljesen elment a kedvem.

--------------------
"Fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt."
Vavyan Fable

+Quote Post

nuts3
hozzászólás 2014-10-17 20:12
Létrehozva: #3

Tapasztalt fórumozó

IDÉZET(desdemonaaa @ 2014-10-16 07:51) *
Szia
Akkor még nem írták pontosan mi, de 2 héttel előtte már tudni lehetett,hogy lesz valami.
Ilyenkor tanulja meg az ember ugye, nem csak rögtön a belépésre kell nyomni,hanem (picit lejjebb, balra) olvasni a híreket is érdemes.

--------------------
Vavyan Fable

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2014-10-16 12:20
Létrehozva: #4

ooooooooooooooooooooo

Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(nuts3 @ 2014-10-15 21:12) *
Míg vártam a levelükre, le is járt jónéhány aukció és természetesen újraindultak. Nem szerettem volna mindegyiket egyenként törölni, ezért írtam még egyszer, hogy töröljék, erre jött a válasz, hogy csak a fiókomon keresztül kezdeményezhetem ezt, és azt is csak akkor, ha nincs tartozásom. De nem szeretném kifizetni a jogtalanul felszámított díjakat, tehát meg sem tudom szüntetni. Igen, biztos figyelmetlen voltam, de nem ez a fő bevételi forrásom, a fő tevékenységem és elvárható lenne, hogy tájékoztassanak a változásokról. Eszembe jutott, hogy írok a fogyasztóvédelemhez, de feladtam, biztos nem foglalkoznának egy ezres tétellel. Nem is a pénzről van szó feltétlenül, hanem az elvről, nagyon átverve érzem magam, annak ellenére, hogy értem én, hibáztam, nem néztem minden nap a pangó fórumot, nem léptem be mindkét oldalról minden nap, és nem kérdezősködtem minden nap az adminoktól, hogy mikor szűnik meg az ingyenesség.
Az új díj meg egyszerűen felháborító. Ezerrel nyomul a többi aukciós oldal, itt meg megint beintenek egyet. Komolyan mondom, maguk alatt vágják a fát. taps.gif negative.gif ireful1.gif angry.gif ireful3.gif crying.gif vomit.gif confused.gif angry2.gif fejvakar.gif violent1.gif ph34r.gif sad.gif ohmy.gif huh.gif nono.gif dontknow.gif cussing.gif BangHead.gif

Abban egyetértek, hogy egyre rosszabb itt, de neked az alap problémád az, hogy nem tudtál az ingyenesség megszűnéséről.
Ezzel pedig messzemenőkig nem értek egyet, több okból.
Lehetett pontosan tudni, hogy az alap az, hogy a listázásért kell fizetni. Hogy mennyit, ez most mindegy, valamennyit kell. Átmeneti állapotnak kellett tekinteni az ingyenességet és erről tudtál is, ennek ellenére állítottad az aukcióidat automatikus indításra. Tudtad, hogy ennek vége lesz, de azt nem, hogy mikor, ezért szerintem neked kellett volna résen lenni.
Nem csak a Vaterán, a TeszVeszen is megjelent erről a hír.

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

+Quote Post

desdemonaaa
hozzászólás 2014-10-16 06:51
Létrehozva: #5

Fórumozó

Regisztrált: 2010-12-20 11:29
Azonosító: 1 413 879

IDÉZET(nuts3 @ 2014-10-15 20:12) *
Napokig nem engedett fel a rendszer a fórumra. sad.gif
Én nagyot buktam, mivel nagyon későn vettem észre, hogy újra kell feltöltési díjat fizetni. Mindent automatikusra tettem fel, mind a két oldalra. a Halloween-i sulis feladatok miatt nemigen volt időm fórumozgatni, igaz, amúgy sem néztem naponta, soha semmi érdekes nem történik errefele mostanában. Amikor jött értesítő eladásról vagy értékelésről, hamar beléptem, megnéztem, és ennyi. Elvből mindig a tesz-veszről lépek be, ezért amiket itt olvastam, hogy a Vaterán belépéskor volt értesítő, nem láthattam. És e-mailt sem kaptam, sem én, sem a férjem. Nagyon bosszantó, hogy írtam a tesz-vesznek, hogy azonnal szüntessék meg a fiókom vagy töröljék a szerintem jogtalanul felszámított feltöltési díjakat, de szerintük teljesen jogosan számították fel. Vélemények megoszlanak. Míg vártam a levelükre, le is járt jónéhány aukció és természetesen újraindultak. Nem szerettem volna mindegyiket egyenként törölni, ezért írtam még egyszer, hogy töröljék, erre jött a válasz, hogy csak a fiókomon keresztül kezdeményezhetem ezt, és azt is csak akkor, ha nincs tartozásom. De nem szeretném kifizetni a jogtalanul felszámított díjakat, tehát meg sem tudom szüntetni. Igen, biztos figyelmetlen voltam, de nem ez a fő bevételi forrásom, a fő tevékenységem és elvárható lenne, hogy tájékoztassanak a változásokról. Eszembe jutott, hogy írok a fogyasztóvédelemhez, de feladtam, biztos nem foglalkoznának egy ezres tétellel. Nem is a pénzről van szó feltétlenül, hanem az elvről, nagyon átverve érzem magam, annak ellenére, hogy értem én, hibáztam, nem néztem minden nap a pangó fórumot, nem léptem be mindkét oldalról minden nap, és nem kérdezősködtem minden nap az adminoktól, hogy mikor szűnik meg az ingyenesség.
Az új díj meg egyszerűen felháborító. Ezerrel nyomul a többi aukciós oldal, itt meg megint beintenek egyet. Komolyan mondom, maguk alatt vágják a fát. taps.gif negative.gif ireful1.gif angry.gif ireful3.gif crying.gif vomit.gif confused.gif angry2.gif fejvakar.gif violent1.gif ph34r.gif sad.gif ohmy.gif huh.gif nono.gif dontknow.gif cussing.gif BangHead.gif

Szia

--------------------
A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai,amiért már nem jár büntetés csak csodálat!

+Quote Post

nuts3
hozzászólás 2014-10-15 20:12
Létrehozva: #6

Tapasztalt fórumozó

Napokig nem engedett fel a rendszer a fórumra. sad.gif
Én nagyot buktam, mivel nagyon későn vettem észre, hogy újra kell feltöltési díjat fizetni. Mindent automatikusra tettem fel, mind a két oldalra. a Halloween-i sulis feladatok miatt nemigen volt időm fórumozgatni, igaz, amúgy sem néztem naponta, soha semmi érdekes nem történik errefele mostanában. Amikor jött értesítő eladásról vagy értékelésről, hamar beléptem, megnéztem, és ennyi. Elvből mindig a tesz-veszről lépek be, ezért amiket itt olvastam, hogy a Vaterán belépéskor volt értesítő, nem láthattam. És e-mailt sem kaptam, sem én, sem a férjem. Nagyon bosszantó, hogy írtam a tesz-vesznek, hogy azonnal szüntessék meg a fiókom vagy töröljék a szerintem jogtalanul felszámított feltöltési díjakat, de szerintük teljesen jogosan számították fel. Vélemények megoszlanak. Míg vártam a levelükre, le is járt jónéhány aukció és természetesen újraindultak. Nem szerettem volna mindegyiket egyenként törölni, ezért írtam még egyszer, hogy töröljék, erre jött a válasz, hogy csak a fiókomon keresztül kezdeményezhetem ezt, és azt is csak akkor, ha nincs tartozásom. De nem szeretném kifizetni a jogtalanul felszámított díjakat, tehát meg sem tudom szüntetni. Igen, biztos figyelmetlen voltam, de nem ez a fő bevételi forrásom, a fő tevékenységem és elvárható lenne, hogy tájékoztassanak a változásokról. Eszembe jutott, hogy írok a fogyasztóvédelemhez, de feladtam, biztos nem foglalkoznának egy ezres tétellel. Nem is a pénzről van szó feltétlenül, hanem az elvről, nagyon átverve érzem magam, annak ellenére, hogy értem én, hibáztam, nem néztem minden nap a pangó fórumot, nem léptem be mindkét oldalról minden nap, és nem kérdezősködtem minden nap az adminoktól, hogy mikor szűnik meg az ingyenesség.

--------------------
Vavyan Fable

+Quote Post

Andrew30_
hozzászólás 2014-10-12 11:23
Létrehozva: #7

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2005-01-26 17:10
Azonosító: 2 974 008

IDÉZET(puttonyos @ 2014-10-03 15:53) *
Szia smile.gif

A Vatera főoldalán szept. 15-én feltették a Hírek közé, hogy okt 1.-től díjszabás változás lesz.
Mivel én sem vettem észre 4 napig, ezért gondoltam, mással is előfordulhat - így gyorsan nyitottam egy topikot az Eladásban: Változás a teszvesz...
Ezen kívül a "szerencsésebbek" megkapták szept 29-én emailben is az értesítést.
Nincs jelentősége, hogy új vagy használt, de ha 2 oldalra listázol, akkor 2x számol 9 ft-ot.
Változás a Vatera és a TeszVesz díjszabásában - 2014.09.15.

Kedves Felhasználóink!
Ezúton értesítünk benneteket, hogy 2014. október 1-jétől változik a Vatera és a TeszVesz díjtáblázata. A változás a termékfeltöltési díjakat és a díjstruktúrát érinti.

A módosításokról október 1-jétől találhattok bővebb tájékoztatást a Vatera Díjtáblázat oldalára látogatva.

Üdvözlettel,

A Vatera Csapata

Úgy látom, nem jött be a link, akkor bemásolom:
http://www.vatera.hu/info/dijtablazat

Én magam nem kaptam ilyen emailt, ami bosszantó, én is most vettem észre.
Bár hozzád írom, de a Vaterának címzem, hogy enyhén szólva is sokallom a 9 ft-ot. a Béta Vatera bukását valószínűleg nekünk kell megfizetni. A szolgáltatás színvonala évek alatt romlott, ehhez képest sokallom, h szinte duplájára emelik a díjat.

--------------------
Roni

+Quote Post

puttonyos
hozzászólás 2014-10-03 15:53
Létrehozva: #8

Öreg róka:)

Regisztrált: 2007-01-06 14:41
Azonosító: 6 480 734

IDÉZET(sampetruska @ 2014-10-03 10:09) *
teszveszre és vaterára is feltettem, és 2x felszámolta. Mióta van ez, én nem kaptam róla értesítést. Lego játékot, újat tettem fel, van különbség h. új v. használt?

Szia smile.gif

A Vatera főoldalán szept. 15-én feltették a Hírek közé, hogy okt 1.-től díjszabás változás lesz.
Mivel én sem vettem észre 4 napig, ezért gondoltam, mással is előfordulhat - így gyorsan nyitottam egy topikot az Eladásban: Változás a teszvesz...
Ezen kívül a "szerencsésebbek" megkapták szept 29-én emailben is az értesítést.
Nincs jelentősége, hogy új vagy használt, de ha 2 oldalra listázol, akkor 2x számol 9 ft-ot.

Változás a Vatera és a TeszVesz díjszabásában - 2014.09.15.

Kedves Felhasználóink!

Ezúton értesítünk benneteket, hogy 2014. október 1-jétől változik a Vatera és a TeszVesz díjtáblázata. A változás a termékfeltöltési díjakat és a díjstruktúrát érinti.

A módosításokról október 1-jétől találhattok bővebb tájékoztatást a Vatera Díjtáblázat oldalára látogatva.

Üdvözlettel,

A Vatera Csapata

Úgy látom, nem jött be a link, akkor bemásolom:

http://www.vatera.hu/info/dijtablazat

A hozzászólást -puttonyos- szerkesztette a következő időpontban: 2014-10-03 15:55

--------------------
"Ne háborogj egy emberrel is ok nélkül, ha nem illet gonoszsággal téged"

+Quote Post

sampetruska
hozzászólás 2014-10-03 10:09
Létrehozva: #9

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2013-09-24 14:17
Azonosító: 1 672 794

teszveszre és vaterára is feltettem, és 2x felszámolta. Mióta van ez, én nem kaptam róla értesítést. Lego játékot, újat tettem fel, van különbség h. új v. használt?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: