Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> vevő kontra eladó
e9ohil
hozzászólás 2015-06-02 13:00
Létrehozva: #1

Tapasztalt fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-09-14 19:00
Azonosító: 7 959 000

Én nem szabok ilyen feltételeket, de persze lepontozást kapok, mert éppen az utalástól számított 3. napon lett feladva a csomag. Ha kéri, akkor természetesen össze tudom hozni, de sajnos nekem is vannak olyan időszakok, amikor nem tudok és nem jutok el a postára.

--------------------
Ragaszkodj az álmaidhoz, mert ha az álmok meghalnak, az élet csak egy törött szárnyú madár marad, mely soha nem tudj majd a mennyekbe szállni.

Go to the top of the page

+Quote Post

Dina033_t
hozzászólás 2015-05-26 20:00
Létrehozva: #2

Fórumozó

Regisztrált: 2009-08-10 16:36
Azonosító: 14 421 098

IDÉZET(juhaszcsalad3 @ 2015-05-26 18:29) *
Szia!Igaz!Köszi!A posta gyorsaságát én is latba vettem,nem azzal van a gond.Csak mikor elkezdtem a "teszezést" akkor ilyen probléma nem volt,és ez most hirtelen felindulás volt részemről! smile.gif
De igazad van!Bevallom!De azért azt hozzá tenném,hogy az email-ekre sem válaszolnak egyhamar manapság,volt hogy az aukció végéig nem kaptam választ....na de ne legyek szőrszál hasogató! biggrin.gif Amúgy ennél pozitívabb személyiség vagyok!Biztosan rossz napom van!

Én egyébként tipikusan az az eladó vagyok, akiről fentebb írtál. Szeretek elcsúszni a postázással. De ha valaki előre megkérdezi, hogy föl tudom-e adni két napon belül, fura mód valahogy mindig összehozom mosking.gif Tehát első kézből kaptál jó tanácsot.

+Quote Post

juhaszcsalad3
hozzászólás 2015-05-26 18:29
Létrehozva: #3

Új fórumozó

Regisztrált: 2008-03-03 16:36
Azonosító: 10 000 086

IDÉZET(Dina033_t @ 2015-05-26 18:03) *
Szia,
ugyanezt megteheted Te is, mint ezek az eladók. Vásárlás előtt kérdezd meg, hogy föl tudja-e adni 2-3-4 napon belül, mert csak akkor veszed meg a terméket. (Itt nyilván a feladás időontja az érdekes, hiszen a posta esetleges csúszásáról nem az eladó tehet.) Vásárlás előtt mindenki szabhat feltételeket, legfeljebb nem jön létre az üzlet.

Szia!Igaz!Köszi!A posta gyorsaságát én is latba vettem,nem azzal van a gond.Csak mikor elkezdtem a "teszezést" akkor ilyen probléma nem volt,és ez most hirtelen felindulás volt részemről! smile.gif
De igazad van!Bevallom!De azért azt hozzá tenném,hogy az email-ekre sem válaszolnak egyhamar manapság,volt hogy az aukció végéig nem kaptam választ....na de ne legyek szőrszál hasogató! biggrin.gif Amúgy ennél pozitívabb személyiség vagyok!Biztosan rossz napom van!

A hozzászólást -juhaszcsalad3- szerkesztette a következő időpontban: 2015-05-26 18:32

+Quote Post

Dina033_t
hozzászólás 2015-05-26 18:03
Létrehozva: #4

Fórumozó

Regisztrált: 2009-08-10 16:36
Azonosító: 14 421 098

IDÉZET(juhaszcsalad3 @ 2015-05-26 07:58) *
Sziasztok!Nem tudom szó nélkül hagyni,hogy a legtöbb eladó a termék leírásban azt is feltünteti hogy 3 napon...egy héten belül a vevő vegye fel vele a kapcsolatot,mert különben...pl.újra eladásra kínálja az árut és negatívval értékel!Ez mind szép és jó!De én mint becsületes vásárló,aki azonnal emailt ír,azonnal utal és szeretném megkapni a vásárolt terméket 4-5 napon belül,én mivel "fenyegetőzzek"?Mert mostanában több mint egy hét múlva kapom meg amit vettem,úgy hogy az eladó nem is írja meg hogy :"Bocsi de csak ekkor és ekkor lesz időm feladni...". Sajnos nem lehet ellene tenni,de engem nagyon zavar,ezért le kellett írnom! smile.gif

Szia,
ugyanezt megteheted Te is, mint ezek az eladók. Vásárlás előtt kérdezd meg, hogy föl tudja-e adni 2-3-4 napon belül, mert csak akkor veszed meg a terméket. (Itt nyilván a feladás időontja az érdekes, hiszen a posta esetleges csúszásáról nem az eladó tehet.) Vásárlás előtt mindenki szabhat feltételeket, legfeljebb nem jön létre az üzlet.

+Quote Post

juhaszcsalad3
hozzászólás 2015-05-26 07:58
Létrehozva: #5

Új fórumozó

Regisztrált: 2008-03-03 16:36
Azonosító: 10 000 086

Sziasztok!Nem tudom szó nélkül hagyni,hogy a legtöbb eladó a termék leírásban azt is feltünteti hogy 3 napon...egy héten belül a vevő vegye fel vele a kapcsolatot,mert különben...pl.újra eladásra kínálja az árut és negatívval értékel!Ez mind szép és jó!De én mint becsületes vásárló,aki azonnal emailt ír,azonnal utal és szeretném megkapni a vásárolt terméket 4-5 napon belül,én mivel "fenyegetőzzek"?Mert mostanában több mint egy hét múlva kapom meg amit vettem,úgy hogy az eladó nem is írja meg hogy :"Bocsi de csak ekkor és ekkor lesz időm feladni...". Sajnos nem lehet ellene tenni,de engem nagyon zavar,ezért le kellett írnom! smile.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: