Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> rossz kategóriába került, törlést kértem
sono55
hozzászólás 2016-10-22 13:06
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2013-09-19 21:52
Azonosító: 1 672 531

IDÉZET(Cicu2009 @ 2016-10-21 15:27) *
Úgy emlékszem, anno ez úgy volt, hogy ha nem a megfelelő kategóriában hirdetett meg valamit az ember, akkor áthelyezték, és értesítettek róla. Ezért törölni nem kellett, és szerintem most se kellene. Hasonló esetben kérd meg az adminokat, hogy ők helyezzék át, mielőtt törölnéd, hiszen így duplázol a feltöltési díjjal.

Köszönöm Cicu, már befizettem a feltöltési díját, egyébként hiába kértem, nem helyezték át. de okultam.

Go to the top of the page

+Quote Post

Cicu2009
hozzászólás 2016-10-21 15:27
Létrehozva: #2

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2009-10-19 18:16
Azonosító: 15 087 529

Úgy emlékszem, anno ez úgy volt, hogy ha nem a megfelelő kategóriában hirdetett meg valamit az ember, akkor áthelyezték, és értesítettek róla. Ezért törölni nem kellett, és szerintem most se kellene. Hasonló esetben kérd meg az adminokat, hogy ők helyezzék át, mielőtt törölnéd, hiszen így duplázol a feltöltési díjjal.

--------------------
Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2016-08-31 22:48
Létrehozva: #3

ooooooooooooooooooooo

Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(sono55 @ 2016-08-31 23:42) *
Egy admintól szeretnék választ illetve segítséget, ha már a kapcsolatfelvételi űrlapra nem reagálnak:

Ma délután 4 óra körül indítottam egy aukciót, mivel még ingyenes bizonyos témában az aukciózás.
véletlenül rossz kategóriába került, amit csak a aukció indítása után vettem észre.

Azonnal írtam a kapcsolatfelvételre, hogy ezt a hirdetést töröljék. Mivel nem volt válasz, többször is írtam.
Természetesen nem reagáltak a kérésemre azóta sem!

közben ugyanezt elindítottam a jó kategóriában, ahol meg is jelent. úgyhogy most 2x látható, ez úgy látszik nem okoz problémát.

viszont felesleges listázási díjat fizetek, emiatt a malőr miatt.
pedig egy kis jóindulattal meg lehetett volna oldani, hiszen azonnal írtam és kértem a törlést.

na mindegy, az én hibám , nem kellett volna itt hirdetnem.

Bocsánat, nem vagyok admin, csak érdekel...miért nem törlöd te?
Ha az ügyfélszolgálat törli, nem kell listázási díjat fizetni? (nem tudtam...nem tudom)
Délután írtál, gondolom, majd válaszolnak a leveleidre, de ott is van munkaidő, úgy tudom.
Megért ennyi munkát, időt belefektetni abba, hogy max 18 Ft-od megmaradjon?

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

+Quote Post

sono55
hozzászólás 2016-08-31 22:42
Létrehozva: #4

Újonc
*

Regisztrált: 2013-09-19 21:52
Azonosító: 1 672 531

Egy admintól szeretnék választ illetve segítséget, ha már a kapcsolatfelvételi űrlapra nem reagálnak:

Ma délután 4 óra körül indítottam egy aukciót, mivel még ingyenes bizonyos témában az aukciózás.
véletlenül rossz kategóriába került, amit csak a aukció indítása után vettem észre.

Azonnal írtam a kapcsolatfelvételre, hogy ezt a hirdetést töröljék. Mivel nem volt válasz, többször is írtam.
Természetesen nem reagáltak a kérésemre azóta sem!

közben ugyanezt elindítottam a jó kategóriában, ahol meg is jelent. úgyhogy most 2x látható, ez úgy látszik nem okoz problémát.

viszont felesleges listázási díjat fizetek, emiatt a malőr miatt.
pedig egy kis jóindulattal meg lehetett volna oldani, hiszen azonnal írtam és kértem a törlést.

na mindegy, az én hibám , nem kellett volna itt hirdetnem.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: