Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

> Mérges vagyok...de nagyon!
Abel15
hozzászólás 2016-09-16 19:10
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-07-10 16:00
Azonosító: 7 586 036

Segitsetek mááááá!
Nekem a hozzászólások miért fordítva jelennek meg,a legújabbak vannak az elején,régen nem így volt!!! BangHead.gif
Lehet,hogy hülyén kérdeztem,de ne bántsatok! crying.gif

--------------------
Ha segítesz valakinek,és viszonzást vársz,........akkor az nem segítség volt,hanem szerződés!
A lovagi seb mindig szemből jön!

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Válaszok
KheopszZsolt
hozzászólás 2019-06-04 19:07
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport: Ellenőrzött vásárló
Regisztrált: 2019-06-04 19:04
Azonosító: 1 732 519

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Vissza szeretném mondani a rendelésem, mert az ígért 2-3 nap réges régen lejárt, de se emailt se telefonon nem kapok értesítést, hogy mi is van a rendelésemmel. Egy telefonszámot sem találok, hogy valakit felhívjak. Nincs itt ügyfélszolgálat se! Nagyon komolytalan ez az egész! Roppant dühítő!
help.gif director.gif mad.gif Nem fogok a végtelenségig várni, mikor máshonnan pontosan megkaphatom a rendelt dolgot!

A hozzászólást -KheopszZsolt- szerkesztette a következő időpontban: 2019-06-04 19:08

+Quote Post

trendy17
hozzászólás 2019-06-10 04:13
Létrehozva: #3

Főállású édesanya

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-02-15 14:12
Innen: Tiszaújváros
Azonosító: 6 745 471

IDÉZET(KheopszZsolt @ 2019-06-04 19:07) *
Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Vissza szeretném mondani a rendelésem, mert az ígért 2-3 nap réges régen lejárt, de se emailt se telefonon nem kapok értesítést, hogy mi is van a rendelésemmel. Egy telefonszámot sem találok, hogy valakit felhívjak. Nincs itt ügyfélszolgálat se! Nagyon komolytalan ez az egész! Roppant dühítő!
help.gif director.gif mad.gif Nem fogok a végtelenségig várni, mikor máshonnan pontosan megkaphatom a rendelt dolgot!

Most néztem meg a hirdetést.Réges-régen lejárt azt mondod.Május 31-e az a réges-rég,ami egy pénteki nap volt,te pedig már 4-én beírsz ide felháborodva.Anyám borogass!

--------------------

Renáta

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: