Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Letiltható e a nem regisztrált vásárló?
hfru
hozzászólás 2015-12-29 19:46
Létrehozva: #1

Új fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2008-12-29 01:35
Azonosító: 12 385 446

Nekem is problémám van az ilyen vásárlókkal.
Létrehoz egy szó szerint xyz nevet, 0 értékeléssel gyors leüt valamit, amit majd valamikor egyszer jó lenne megvenni...
Sajnos azt látom, ez a reg. nélküli vásárlás feljogosít sokakat felelőtlen viselkedésre, minden következmény nélkül, hisz úgy sem tudni róluk semmit kb.

Go to the top of the page

+Quote Post

Hunyadis_a
hozzászólás 2015-12-22 14:37
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Regisztrált: 2015-12-22 14:29
Azonosító: 1 707 516

IDÉZET(hktunci @ 2015-12-12 06:30) *
Hálás köszönet a válaszért. Reméltem, hogy valahogy a reg.nélküliek is korlátozhatók. A bajom csak annyi vele, hogy leüti és utána eltűnik mint az a bizonyos szürke csacsi. A terméket mivel fix áron leütötte nem korrekt eladnom másnak mert ugye benne van a pakliban az a bizonyos dolog, h mi van ha véletlen mégis szeretné megvásárolni...Persze köztök is vannak kivételek, de sajnos a tapasztalatom azt mutatja ritka mint a fehér holló...

Kedves fórumozó!
Csak szeretném megemlíteni, hogy ezekkel a nem regisztrált felhasználókkal milyen probléma lehet. Nekem egy TV eladásnál bejelölték az eladást, én ezt nem is vettem észre, csak akkor amikor a hirdető oldala megírta nekem, hogy nem értékeltem pedig eladtam a készüléket, és ezért leszámlázta nekem a díjat. Pedig valójában a készüléket nem vették meg tőlem. Most az állítólagos vevő nem érhető utol, velem pedig jogtalanul kifizettetik a tranzakciós díjat.

+Quote Post

hktunci
hozzászólás 2015-12-12 06:30
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2006-04-10 10:47
Azonosító: 5 054 596

IDÉZET(forumadmin @ 2015-12-06 16:33) *
Kedves Felhasználóink,

annak a felhasználónak korlátozható a licitálása, illetve az aukció ideje alatt fix áron való vásárlása, akinél a pozitív visszajelzések százalékos értéke kevesebb, mint a beállított érték.
A beállított szabályok alapértelmezettként a teljes jogú felhasználó státusszal, értékeléssel még nem rendelkező, illetve 0%-os értékeléssel rendelkező felhasználókra nem vonatkoznak.

A regisztráció nélküli vásárlók nem licitálhatnak, csak fix- vagy villámáron vásárolhatnak és nem írhatnak értékelést sem. Semmivel sincs velük több probléma, mint más felhasználókkal.

Megértéseteket köszönjük, és bízunk benne, hogy több pozitív tapasztalatotok lesz a jövőben, mint negatív.

Hálás köszönet a válaszért. Reméltem, hogy valahogy a reg.nélküliek is korlátozhatók. A bajom csak annyi vele, hogy leüti és utána eltűnik mint az a bizonyos szürke csacsi. A terméket mivel fix áron leütötte nem korrekt eladnom másnak mert ugye benne van a pakliban az a bizonyos dolog, h mi van ha véletlen mégis szeretné megvásárolni...Persze köztök is vannak kivételek, de sajnos a tapasztalatom azt mutatja ritka mint a fehér holló...

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2015-12-06 16:33
Létrehozva: #4

Fórumozó

Regisztrált: 2011-07-21 11:29
Azonosító: 1 472 876

Kedves Felhasználóink,

annak a felhasználónak korlátozható a licitálása, illetve az aukció ideje alatt fix áron való vásárlása, akinél a pozitív visszajelzések százalékos értéke kevesebb, mint a beállított érték.
A beállított szabályok alapértelmezettként a teljes jogú felhasználó státusszal, értékeléssel még nem rendelkező, illetve 0%-os értékeléssel rendelkező felhasználókra nem vonatkoznak.

A regisztráció nélküli vásárlók nem licitálhatnak, csak fix- vagy villámáron vásárolhatnak és nem írhatnak értékelést sem. Semmivel sincs velük több probléma, mint más felhasználókkal.

Megértéseteket köszönjük, és bízunk benne, hogy több pozitív tapasztalatotok lesz a jövőben, mint negatív.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

hktunci
hozzászólás 2015-12-06 11:15
Létrehozva: #5

Lelkes újonc
**

IDÉZET(norcsa98 @ 2015-12-05 07:48) *
Ez engem is roppant érdekelne! good.gif
Égnek áll a hajam ezektől az emberektől. mad.gif
Egyre több olyannal találkozom, aki leüti a terméket, majd eltűnik.
Jelenleg 5 lejárt aukcióm átvételére várok, szerintem már hiába.

Úgy tűnik senki nincs itt aki a kérdésre tudná a tuti választ...:-(
Modik mentesetek meg minket plíííííz :-)

+Quote Post

norcsa98
hozzászólás 2015-12-05 07:48
Létrehozva: #6

Új fórumozó

Regisztrált: 2008-04-06 02:06
Azonosító: 10 278 477

Ez engem is roppant érdekelne! good.gif
Égnek áll a hajam ezektől az emberektől. mad.gif
Egyre több olyannal találkozom, aki leüti a terméket, majd eltűnik.
Jelenleg 5 lejárt aukcióm átvételére várok, szerintem már hiába.

+Quote Post

hktunci
hozzászólás 2015-12-04 17:01
Létrehozva: #7

Lelkes újonc
**

Sziasztok!

Sokat olvasgattam, de a kérdésemre nem leltem választ, ha mégis valahol már felbukkant a kérdés akkor elnézést érte.
Szóval a kérdés az lenne, hogy le tudom-e tiltani valahogyan azokat a vásárlókat (vagyis inkább hobby licitálókat) akik regisztráció nélkül licitálgatnak? Ha igen akkor ezt hol és hogyan kell megtenni? Lassan a hajam befonom tőlük pedig elég türelmesnek érzem magam...
Köszi előre is a válaszokat!
Tündi:-)

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: