Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Csomagkuldes - suly, ar stb
Heni1979
hozzászólás 2019-04-24 08:50
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-06-30 15:47
Azonosító: 7 528 911

IDÉZET(goodiebag @ 2019-04-19 12:06) *
Sziasztok, kedves teszveszes kollegak!
En jelenleg kulfoldon arulok egy nemzetkozi online aruhazban, ezert fogalmam sincs, hogy itthon mik az aktualis postai
dijszabasok. Megneztem a posta hivatalos listajat, es ott azt latom, hogy a legkisebb csomag-kategoria (2kg-ig) 1550 Ft-ba kerul.
Ez nem tul csalogato, ezert gondolom, hogy fel, egy vagy masfel kilos csomagok eseten inkabb mas csomagkuldo-szolgaltatasokat
erdemes valasztani?!
Kinek mi a velemenye a csomagkuldesi lehetosegekrol?
Koszonom elore is a valaszokat!

Szia. Ha itt a teszveszen/vaterán adsz el valamit, itt érdemes az mpl csomagküldési módjait választani, jóval olcsóbb.
Pl. 2 kg csomagig 935 ft postán maradóként, házhoz szállítva picit drágább csak. Vagy mpl csomagautomatába csak 600 ft vaterás eladáshoz rendelve.
Ha 500 gr alatti a csomag, akkor pedig postán maradó ajánlott levélként 685 ft-ért lehet feladni.
Esetleg foxpostba 549 -599-649 ft - attól függően, mekkora csomag - ez is olcsóbb vaterásként.
Én ezeket használom :-)

Go to the top of the page

+Quote Post

goodiebag
hozzászólás 2019-04-19 12:06
Létrehozva: #2

Új fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2019-04-19 11:57
Azonosító: 1 732 196

Sziasztok, kedves teszveszes kollegak!
En jelenleg kulfoldon arulok egy nemzetkozi online aruhazban, ezert fogalmam sincs, hogy itthon mik az aktualis postai
dijszabasok. Megneztem a posta hivatalos listajat, es ott azt latom, hogy a legkisebb csomag-kategoria (2kg-ig) 1550 Ft-ba kerul.
Ez nem tul csalogato, ezert gondolom, hogy fel, egy vagy masfel kilos csomagok eseten inkabb mas csomagkuldo-szolgaltatasokat
erdemes valasztani?!
Kinek mi a velemenye a csomagkuldesi lehetosegekrol?
Koszonom elore is a valaszokat!

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: