Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

> Érdektelen eladók?
gyvia
hozzászólás 2014-08-28 21:00
Létrehozva: #1

Újonc
*

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-01-30 23:23
Azonosító: 6 642 984

Sziasztok!
Miért van az mostanában, hogy az eladók napokig nem válaszolnak a levelekre, a telefonszámok nem élnek?
Senkit sem szeretnék megbántani, mert nyilván vannak korrekt és gyors eladók is. Csak sajnos az utóbbi időben állandóan ilyen eladókba botlom. A másik probléma, ha vásárolok valamit, akkor az eladóra rá kell írni jó pár nappal az utalás után, hogy feladta-e már a csomagot( általában ilyenkor aznap adják fel ). Régebben rendszeresen adtam el én is és amint valaki vásárolt tőlem ( még mielőtt írt volna a vevő) küldtem neki az utalási adatokat. Ahogy megérkezett a pénz aznap,de legkésőbb másnap már fel is adtam a csomagot és erről tájékoztattam a vásárlót is. Többször vásároltam már külföldi oldalakról is, ott ilyen problémával sohasem találkoztam, az utalás után nagyon rövid időn belül fel is adták és a kérdésekre is válaszoltak.
Tudom, hogy az ember nem ér rá egész nap, dolgozik stb, de az eladó nem azért árul, hogy eladjon? Nevetségesnek tartom, hogy napokig könyörögni a számlaszámért, hogy utalni tudjam a pénzt sad.gif
Ti is ezt tapasztaljátok?

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: