Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kategóriák, Paraméterek, Kérdések, kérések, igények....
sutipok
hozzászólás 2012-08-16 13:17
Létrehozva: #201

Lelkes fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-06-13 09:02
Innen: Székesfehérvár
Azonosító: 7 438 086

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-08-16 12:07) *
Kedves Felhasználók,

A Ruházat, divat kategóriában szinte mindenhol kötelezően kitöltendő paraméterek lette a különböző méretek (betűs, UK, EU). Amely azt jelenti - mint minden kötelező paraméternél - hogy ott a szűkítés esetében csak az általatok beírt értékek között keres és nem kulcsszavas keresésként fut le. Az eddigi tapasztalatok szerint így releváns találatokat tudunk adni egy paraméteres szűkítés után. A találati lista hígulhat sajnos, ahol azt jelölték be a feltöltésnél "Nem tudom", illetve ahol még nem töltötték ki az általunk kért adatokat. Ez utóbbi gyakran előfordulhat, hiszen az aukció újraindításánál ha azt jelöli be a felhasználó: "amíg el nem adom", akkor a sikeres eladásig lehet nem is lesz kitöltve az általunk kért paraméter.
Illetve hasonló a keresési metódus egyes szűkítőknél, mint az előbb leírtak, de nem kötelezően kitöltendő. Pl.: szín, esetleg ahol az értékek van/nincs; igen/nem
A nemrég bevezetett méretátalakító (feltöltésnél) nem tud 100%-os pontossággal dolgozni, ezért is van lehetőség a kikapcsolására, ha biztosak vagytok az általatok feltöltött ruha méretében.
A feltöltő oldalon már megadható, olyan paraméter érték (Egyéb:), amely még nem szerepel a listában. Egyelőre ez plusz információként fog megjelenni az aukciónál, azonban a későbbiekben ezek meg fognak jelenni a szűkítő keresőben, ha a moderátorok jóváhagyják. Erre sajnos még várnotok kell egy hónapot.
Az általatok kért gyártókat folyamatosan pótoljuk, de bármilyen észrevételt szívesen veszünk a későbbiekben is.
Köszönjük türelmeteket és megértéseteket!
További szép napot, sikeres vásárlást, eladást, licitálást kívánunk!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Köszönjük!! smile.gif

Női mellényekhez szeretnék Mango (MNG) márkát!
Köszi előre is!

Eszter

--------------------
Eszter

Minden székből más a panoráma ...

Go to the top of the page

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-08-16 11:07
Létrehozva: #202

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2011-06-10 13:58
Azonosító: 1 464 188

Kedves Felhasználók,

A Ruházat, divat kategóriában szinte mindenhol kötelezően kitöltendő paraméterek lette a különböző méretek (betűs, UK, EU). Amely azt jelenti - mint minden kötelező paraméternél - hogy ott a szűkítés esetében csak az általatok beírt értékek között keres és nem kulcsszavas keresésként fut le. Az eddigi tapasztalatok szerint így releváns találatokat tudunk adni egy paraméteres szűkítés után. A találati lista hígulhat sajnos, ahol azt jelölték be a feltöltésnél "Nem tudom", illetve ahol még nem töltötték ki az általunk kért adatokat. Ez utóbbi gyakran előfordulhat, hiszen az aukció újraindításánál ha azt jelöli be a felhasználó: "amíg el nem adom", akkor a sikeres eladásig lehet nem is lesz kitöltve az általunk kért paraméter.
Illetve hasonló a keresési metódus egyes szűkítőknél, mint az előbb leírtak, de nem kötelezően kitöltendő. Pl.: szín, esetleg ahol az értékek van/nincs; igen/nem
A nemrég bevezetett méretátalakító (feltöltésnél) nem tud 100%-os pontossággal dolgozni, ezért is van lehetőség a kikapcsolására, ha biztosak vagytok az általatok feltöltött ruha méretében.
A feltöltő oldalon már megadható, olyan paraméter érték (Egyéb:), amely még nem szerepel a listában. Egyelőre ez plusz információként fog megjelenni az aukciónál, azonban a későbbiekben ezek meg fognak jelenni a szűkítő keresőben, ha a moderátorok jóváhagyják. Erre sajnos még várnotok kell egy hónapot.
Az általatok kért gyártókat folyamatosan pótoljuk, de bármilyen észrevételt szívesen veszünk a későbbiekben is.
Köszönjük türelmeteket és megértéseteket!
További szép napot, sikeres vásárlást, eladást, licitálást kívánunk!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-08-15 09:26
Létrehozva: #203

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

A szűkítőkeresésben hibát tapasztaltunk, az illetékes kollégáink már dolgoznak a probléma elhárításán.
Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 23:25
Létrehozva: #204

Fórumozó

Regisztrált: 2006-04-27 12:18
Azonosító: 5 142 305

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 22:35) *
Sok újítás olyan, ezt én nem tartom olyannak.
De nem óhajtok senkit meggyőzni, vitázni ezen pláne. Pont az lenne a lényeg, hogy megtaláljanak, megtalálják a termékeinket. Én azt tapasztaltam, hogy a magyar méreteket sokkal kevesebben ismerik, mint pl. az angolt.
De nem kívánlak meggyőzni. Ellenben lehetne, hogy nem kell semmit a világon pipálni, megírnánk a kis leírásunkat, és mindenki terméke benne lenne minden találati listában. Vagy senkié se. Szerintem iszonyú árubőség van, elengedhetetlen, hogy minél több szempont szerint lehessen szűrni. Szeretném hangsúlyozni, hogy nem azt mondtam, hogy jól működik, hanem azt, hogy ellentétben veletek, a szándékot értem és jónak találom. A kivitelezéssel sok gond van sajnos.

Dehogy akarok én vitázni! Meggyőzhetsz, kíváncsi voltam a véleményedre, valóban más oldalról közelítettél, mint én. Én személy szerint ha akarok valamit, akkor megtalálom a módját, hogy megkeressem, nekem sosem volt gondom a keresővel, kereséssel.

Jelen formájában tartom feleslegesnek (és bosszantónak), ha működne rendesen, akkor felőlem lehet, csinálom amit kell, oda kattintok, ahova kérik smile.gif De akkor "mukodjon".

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-09 22:35
Létrehozva: #205

ooooooooooooooooooooo

Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(Vajdaencsi @ 2012-08-09 23:28) *
Khmmm....csak halkan mondom, hogy ez már olyan hogy nagyon unatkozunk és nincs más dolgunk....a magyar méreteket sem ismerik sokan :-(

Sok újítás olyan, ezt én nem tartom olyannak.
De nem óhajtok senkit meggyőzni, vitázni ezen pláne. Pont az lenne a lényeg, hogy megtaláljanak, megtalálják a termékeinket. Én azt tapasztaltam, hogy a magyar méreteket sokkal kevesebben ismerik, mint pl. az angolt.
De nem kívánlak meggyőzni. Ellenben lehetne, hogy nem kell semmit a világon pipálni, megírnánk a kis leírásunkat, és mindenki terméke benne lenne minden találati listában. Vagy senkié se. Szerintem iszonyú árubőség van, elengedhetetlen, hogy minél több szempont szerint lehessen szűrni. Szeretném hangsúlyozni, hogy nem azt mondtam, hogy jól működik, hanem azt, hogy ellentétben veletek, a szándékot értem és jónak találom. A kivitelezéssel sok gond van sajnos.

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 22:28
Létrehozva: #206

Fórumozó

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 22:22) *
Szerintem azért, hogy a vevő akár így, akár úgy keresi, megtalálja.

Khmmm....csak halkan mondom, hogy ez már olyan hogy nagyon unatkozunk és nincs más dolgunk....a magyar méreteket sem ismerik sokan :-(

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-09 22:22
Létrehozva: #207

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Vajdaencsi @ 2012-08-09 23:12) *
Cit, miért is kellene ez nekünk? Semmi értelmét nem látom, de hátha világosságot gyújtasz! :-)

Szerintem azért, hogy a vevő akár így, akár úgy keresi, megtalálja.

--------------------

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 22:20
Létrehozva: #208

Fórumozó

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 22:15) *
A legördülőben minden paraméternél 2x szerepel az egyéb. Ha ahhoz teszel pipát, amelyik után kettőspont van, akkor elvileg adhatsz meg márkát. Gyakorlatilag még nem tökéletes, mert nem fog megjelenni a lehetőség, csak akkor, ha tovább mész a következő oldalra, majd visszalapozol. Visszalapozás után fogod látni a pici mezőt, ahova írhatsz.

Dejó, én nem jöttem rá hogy lehet használni! smile.gif

Kösziiiii!!! good2.gif

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 22:17
Létrehozva: #209

Fórumozó

IDÉZET(TEdith @ 2012-08-09 21:37) *
a jelenlegi formájában konkrétan használhatattlan, és félrevezetö...lesz ebböl még vita jocskán a vevökkel...
arról már nem is beszélve, hogy sikerült 1 db ruha feltöltési idejét a sok bizbasz jelölgetéssel triplájára tornázni
mint eddig...

Igen, bevallom attól én is félek, hogy bejelölöm pl. az említett 116-os méretet (ami a címkén eredetileg 5-6 év, 116 cm-ként van feltüntetve), az angol méret meg 6-8 év....vevő nem olvas, mint tudjuk, legalábbis nagyon felületesen (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) és hogy magyarázzam meg, hogy nem lesz jó a 8 éves gyerekre, ha megfeszülök sem? Pedig én jelöltem be.....

És igen, ez a sok kattintás....hát köszönöm, aki nem csak 1-2 db-ot pakol fel, annak kiborító sad.gif

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-09 22:15
Létrehozva: #210

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Moncsi198lexi @ 2012-08-09 22:37) *
Ezt ,hogy érted?
Amikor feltöltöm,beirom a cimbe a márkát,de ott a márka név választás,és ott nincsenek megadva ezek a márkanevek.

A legördülőben minden paraméternél 2x szerepel az egyéb. Ha ahhoz teszel pipát, amelyik után kettőspont van, akkor elvileg adhatsz meg márkát. Gyakorlatilag még nem tökéletes, mert nem fog megjelenni a lehetőség, csak akkor, ha tovább mész a következő oldalra, majd visszalapozol. Visszalapozás után fogod látni a pici mezőt, ahova írhatsz.

--------------------

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 22:12
Létrehozva: #211

Fórumozó

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 21:31) *
Szerintem ez nagyon jó ötlet lenne, csak jól kellene működnie az átalakítónak. A szándék szerintem nem lebecsülendő, nagyon is értelmes gondolat. Ha számít az én regisztrált véleményem rolleyes.gif

Cit, miért is kellene ez nekünk? Semmi értelmét nem látom, de hátha világosságot gyújtasz! :-)

+Quote Post

TEdith
hozzászólás 2012-08-09 21:37
Létrehozva: #212

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2006-05-05 08:29
Azonosító: 5 180 188

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 21:31) *
Szerintem ez nagyon jó ötlet lenne, csak jól kellene működnie az átalakítónak. A szándék szerintem nem lebecsülendő, nagyon is értelmes gondolat. Ha számít az én regisztrált véleményem rolleyes.gif

a jelenlegi formájában konkrétan használhatattlan, és félrevezetö...lesz ebböl még vita jocskán a vevökkel...
arról már nem is beszélve, hogy sikerült 1 db ruha feltöltési idejét a sok bizbasz jelölgetéssel triplájára tornázni
mint eddig...

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-08-09 21:37
Létrehozva: #213

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2011-03-25 12:14
Azonosító: 1 419 988

IDÉZET(cit1rom @ 2012-08-09 21:20) *
Írd be magadnak rolleyes.gif

Ezt ,hogy érted?
Amikor feltöltöm,beirom a cimbe a márkát,de ott a márka név választás,és ott nincsenek megadva ezek a márkanevek.

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-09 21:31
Létrehozva: #214

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(TEdith @ 2012-08-09 22:27) *
csatlakozom, és egyetértek....minek adjak meg angol méretet...stb...micsoda hülyeség már megint...ha L es a ruha...minek jelölgetni a többi méretet....minek ennyire tulbonyolitani..
ez nekem magas...persze...a regisztrált tagok véleménye nem számit...csak a pénz....

--------------------

+Quote Post

TEdith
hozzászólás 2012-08-09 21:27
Létrehozva: #215

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2006-05-05 08:29
Azonosító: 5 180 188

IDÉZET(Vajdaencsi @ 2012-08-09 16:29) *
Ugyan lassan nem tudom követni ezt a sok agyament újítást, de kérdezném, hogy angol méretet miért KÖTELEZŐ megadni, ha megadom a magyar méretet, ami sokkal pontosabb?

Pl. feltöltöttem egy 116-os méretű ruhát, nekem teljesen felesleges megjelölnöm azt, hogy ez egy 6-8 éves méretű gyerekruha.

Engem borzasztóan bosszant, hogy kötelező lett, NEM akarom megadni, mert felesleges és megzavarja a vevőt is!!! Aki akarja adja meg, de szerintem bőven jó volt úgy is, ahogy eddig volt.

csatlakozom, és egyetértek....minek adjak meg angol méretet...stb...micsoda hülyeség már megint...ha L es a ruha...minek jelölgetni a többi méretet....minek ennyire tulbonyolitani..
ez nekem magas...persze...a regisztrált tagok véleménye nem számit...csak a pénz....

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-09 21:20
Létrehozva: #216

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Moncsi198lexi @ 2012-08-09 22:12) *
Szeretném,ha lenne a fehérnemü-melltartó kategóriában:
H&M
Outfit,
Petite fleure
Valamint a bikiniknél Anita márka.A Triumph gyártja,csak Anita néven.

Köszönöm szépen.

Írd be magadnak rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-08-09 21:12
Létrehozva: #217

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-29 21:38) *
Kedves Felhasználók!

A kért paramétereket továbbítom az illetékes kollégának. Igyekszünk minden igényt kielégíteni, de a nyári hajtás és a szabadságok miatt, nem ígérem, hogy azonnal elkészülnek.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

Szeretném,ha lenne a fehérnemü-melltartó kategóriában:
H&M
Outfit,
Petite fleure
Valamint a bikiniknél Anita márka.A Triumph gyártja,csak Anita néven.

Köszönöm szépen.

+Quote Post

hupisz
hozzászólás 2012-08-09 16:29
Létrehozva: #218

anyarabszolga

Regisztrált: 2010-12-18 19:34
Innen: tébolydából
Azonosító: 1 413 719

A női egész ruha kategóriába jó lenne egy szezon választási opció director.gif

thank_you.gif

--------------------
Isten nem lehet ott mindenhol, ezért teremtette az anyákat.
Az idegbaj öröklődő, én is a gyerekeimtől kaptam.

Ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz az ostoba.

A pénz nem boldogít, de kényelmesebb egy Audi-ban sírni, mint egy biciklin.

+Quote Post

Vajdaencsi
hozzászólás 2012-08-09 16:29
Létrehozva: #219

Fórumozó

Ugyan lassan nem tudom követni ezt a sok agyament újítást, de kérdezném, hogy angol méretet miért KÖTELEZŐ megadni, ha megadom a magyar méretet, ami sokkal pontosabb?

Pl. feltöltöttem egy 116-os méretű ruhát, nekem teljesen felesleges megjelölnöm azt, hogy ez egy 6-8 éves méretű gyerekruha.

Engem borzasztóan bosszant, hogy kötelező lett, NEM akarom megadni, mert felesleges és megzavarja a vevőt is!!! Aki akarja adja meg, de szerintem bőven jó volt úgy is, ahogy eddig volt.

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-08-09 15:54
Létrehozva: #220

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

A Számítástechnika/PC, asztali számítógép alkatrész/Processzor, CPU/AMD és Intel kategóriák processzor fajták szerinti alábontásait megszüntettük! A processzor típusokat ezentúl paraméterben tudjátok bejelölni termék feltöltéskor és keresésnél is.

A Ruházat, divat/Női ruházat/Női egész ruha kategóriához pedig csatoltuk a Szezon paramétert!

További sikeres vásárlást/eladást kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-08-09 07:04
Létrehozva: #221

Öreg róka:)

Regisztrált: 2006-04-25 11:39
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 5 132 481

IDÉZET(szunda @ 2012-07-31 11:47) *
Érdeklődni szeretnék, előre láthatóan mennyi idő még a javítás?
Nem percre pontosan természetesen, csak úgy nagyvonalakban, 3 hét, 2 hónap, vagy napok?

Esetleg kaphatnék választ? Megköszönném...

--------------------
"Nem biztos, hogy a pozitív hozzáállás minden problémádat megoldja, de elég embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen kipróbálni."

+Quote Post

hupisz
hozzászólás 2012-08-08 15:59
Létrehozva: #222

anyarabszolga

A női egész ruha kategóriában eddig sem volt szezon opció? unsure.gif Most nincs és hiányolom rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-08-07 07:37
Létrehozva: #223

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(szakalyorsolya @ 2012-08-07 08:31) *
Sziasztok!

Egy "kedves" eladó lemásolta egy az egyben a termékadatlapomat, ráadásul irogat a vevőimnek/érdeklődőimnek hogy ő olcsóbban adja (már töröltem az adatlapról)

Mit lehet csinálni az ilyen emberkével?
mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif

Rontja az üzletem és "plagizál" is
help.gif

Ez nem kategóriás probléma. not_i.gif
Azt javaslom, írj az ügyfélszolgálatra. Nem lehetetlen, hogy csalóval van dolgunk, aki nincs is birtokában a terméknek, elképzelhető, hogy akár már ismert is a személye. Jelezni kell. Ők látják a termékes levelezgetéseit is.

--------------------

+Quote Post

puttonyos8
hozzászólás 2012-08-07 07:37
Létrehozva: #224

Fórumozó

Regisztrált: 2011-06-23 17:32
Azonosító: 1 469 030

IDÉZET(szakalyorsolya @ 2012-08-07 07:31) *
Sziasztok!

Egy "kedves" eladó lemásolta egy az egyben a termékadatlapomat, ráadásul irogat a vevőimnek/érdeklődőimnek hogy ő olcsóbban adja (már töröltem az adatlapról)

help.gif

Szia smile.gif
Írd meg az esetet kapcsolatfelvételen keresztül a tesznek

+Quote Post

szakalyorsolya
hozzászólás 2012-08-07 07:31
Létrehozva: #225

Új fórumozó

Regisztrált: 2008-04-06 08:15
Azonosító: 10 278 860

Sziasztok!

help.gif

+Quote Post

HPety
hozzászólás 2012-08-05 21:43
Létrehozva: #226

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2011-07-18 10:31
Azonosító: 1 472 758

Sziasztok!

A kosztümöknél is kérnék Mayo Chix márkát.
Köszönöm thank_you.gif

--------------------
Winnetou Kozlowski

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-08-05 21:41
Létrehozva: #227

Lelkes újonc
**

IDÉZET(zsofi07_2007 @ 2012-08-03 22:33) *
Sziasztok!

Hiányolom az óramárkáknál a CITY TIME márkát.
Ill.érdeklődni szeretnék gumiabroncs ügyben lesznek e külön gumiabroncs márkák?Igen sok fajta.
köszönöm szépen Mónika

Kedves Zsófi!

A javasolt márkát továbbítom az illetékes kollégának. Tudomásom szerint lesznek gumiabroncs márkák.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

zsofi07_2007
hozzászólás 2012-08-03 22:33
Létrehozva: #228

Újonc
*

Regisztrált: 2007-12-13 23:49
Azonosító: 9 401 408

Sziasztok!

Hiányolom az óramárkáknál a CITY TIME márkát.
Ill.érdeklődni szeretnék gumiabroncs ügyben lesznek e külön gumiabroncs márkák?Igen sok fajta.
köszönöm szépen Mónika

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-08-03 20:42
Létrehozva: #229

IDÉZET(szunda @ 2012-07-31 11:47) *
Nem percre pontosan természetesen, csak úgy nagyvonalakban, 3 hét, 2 hónap, vagy napok?

director.gif

--------------------
"Nem biztos, hogy a pozitív hozzáállás minden problémádat megoldja, de elég embert bosszant ahhoz, hogy érdemes legyen kipróbálni."

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-08-02 11:10
Létrehozva: #230

Lelkes újonc
**

Kedves Fórumozók!

Új kategória jött létre a Műszaki cikk, elektronika/Műszerek, alkatrészek alatt IC néven.

Természetesen nem feledkeztünk meg az általatok kért ruházati márkákról sem, amiket ezentúl paraméterben megtalálhattok termékfeltöltésnél, vagy vásárlásnál is.

További szép napot kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-31 10:47
Létrehozva: #231

--------------------

+Quote Post

zsofi07_2007
hozzászólás 2012-07-30 20:07
Létrehozva: #232

Újonc
*

Regisztrált: 2007-12-13 23:49
Azonosító: 9 401 408

Sziasztok!

Gumiabroncsnál a márkajelzésnél miért az autómárkák vannak megadva?
Hisz aki gumit akar venni az nagy valószínűséggel a gumi márkát keresi!
Én most Bridgestone márkájút tettem fel.
De tényleg annyi fajta gumi márka van ,hogy szerintem aki gumiabroncsot tesz fel a márka típus szerint jó lenne ha be lehetne jelölni a gumit!köszönöm szépen Mónika

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-29 21:43
Létrehozva: #233

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-29 21:38) *
Kedves Felhasználók!

A kért paramétereket továbbítom az illetékes kollégának. Igyekszünk minden igényt kielégíteni, de a nyári hajtás és a szabadságok miatt, nem ígérem, hogy azonnal elkészülnek.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

Elöre is köszönöm.

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-29 21:38
Létrehozva: #234

Lelkes újonc
**

IDÉZET(Moncsi198lexi @ 2012-07-29 14:29) *
Kedves Moderátorok.
Szeretném,ha lenne a fiú úszónadrágoknál ARENA márka.Most töltöm fel,és nincs ilyen márka.
Köszönöm

Kedves Felhasználók!

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-29 14:29
Létrehozva: #235

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-23 15:21) *
Kedves Felhasználók!

Néhány apró módosítás történt a medencék háza táján:

Új alábontásokkal bővítettük az Otthon, építkezés, kert/Kert, mezőgazdaság/Medence és kellékei-t, amelyek a következőek:

- Medence
- Medence kellékei
- Egyéb

Ennek a változásnak köszönhetően átneveztük a Játék/Szabadtéri játék/Gyermekmedence, strandcikk kategóriát is, aminek az új neve Strandcikk lett.

Természetesen a gyermekmedencék nem vesznek el, a Medence kategória alatt paraméterben megtalálhatóak a továbbiakban.

További kellemes eladást/vásárlást kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

Kedves Moderátorok.
Szeretném,ha lenne a fiú úszónadrágoknál ARENA márka.Most töltöm fel,és nincs ilyen márka.
Köszönöm

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-28 10:07
Létrehozva: #236

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(cit1rom @ 2012-07-05 13:01) *
Kedves kategoriamoderator!
Köszönöm szépen, a meznél jelöltem is a megfelelő méretet, bár a helyzet az, hogy még mindig ott van egy 168-as, ami igazából szerintem nincs. 164-es után 170-es jön.
Ami ennél fontosabb lenne, a paraméteres kattintásos szűkítés problematikája:
Tehát jelenleg úgy működik, hogy a nézelődő végre betalál a terméklapomra és tüzetes nézelődés közben arra az elhatározásra jut, hogy pl. rákattint a cipőmnél a méretre, mondjuk 37-es. Ez egy nagyon klassz ötlet, hiszen egy új szűkítési lehetőség, kiadja neki a 37-eseket. Üdvözölném is a lehetőséget, ha ezzel nem vinné el a nézelődőt a terméklapomról.
Ha új lapon nyílna (igazából lapra gondoltam, nem ablakra), akkor a paraméterekre kattintással új lapokon kapná meg a kereső a találati listákat, de megmaradna az eredeti oldal is, amit nézett.
Korábban több ismerősömet is meggyőztem a galéria hasznosságáról, így lettek előfizetői. Legfőbb érvem az volt, ha már a nézelődő betalál a terméklapomra, ennyit megtehetek, hogy ne engedjem, hogy az ajánlott aukciókra kattintással elnavigálják.
Most ott tartunk, hogy többen lemondták a galériát emiatt és én is fontolgatom. Nem sok értelmét látom, ha le sem görgetnek odáig.
Ez a paraméteres dolog nagyon tetszene és nagyon hasznos is lehetne, de így igen bosszantó.
Köszönöm, ha átgondoljátok.

Mivel minden maradt a régiben, én is lemondtam a galériát, követve ismerőseimet. Igazuk van: nincs semmi értelme. Azért köszönöm, hogy átgondoltátok blink.gif

--------------------

+Quote Post

grizelda76
hozzászólás 2012-07-26 10:43
Létrehozva: #237

Regisztrált: 2007-06-19 19:08
Azonosító: 7 472 518

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy az ismert magyar gyerekruha márkák miért nincsenek feltüntetve a márka opciónál. Gondolok itt chipi chips, sziporka, MISS B, Ben chris. Egy nagyon nagy olasz márka a dodipetto sincs a márkák között. Ezeket be lehetne tenni? Elég nagy márkák, ahhoz, hogy ne csak az egyébben kapjanak helyet.

Közben nézem a gyerek alsóneműknél pl lehetne pam-press (pizsamákat, pólókat, fehérneműket, szetteket gyárt. stb), lama. Ezek is nagy gyártók.

Köszi a választ!

--------------------
Ha úgy érzed, te vagy a világon a legszomorúbb, máris felderülhetsz, hiszen valamiben "leg" lettél!

+Quote Post

trinity7903
hozzászólás 2012-07-26 10:37
Létrehozva: #238

Regisztrált: 2009-09-02 10:12
Azonosító: 14 626 652

Melltartó feltöltés, kötelezően meg kell adni:
angol méret, ráadásul nem csak angol melltartó méret szerint, hanem konfekcióméret szerint!??
Ezt meg ki tudja átváltani? Melltartót nem árulnak konfekcióban. Ez olyan mintha a cipőméretet kéne megadni konfekció mérttel,lehetetlen és értelmetlen.
Arról nem is beszélve hogy UK28-uk50 ig lehet választani, ami a vicc kategória, valószínűsítem hogy véletlen hiba eredménye, érdemes lenne felülvizsgálni, köszönöm.

--------------------
"Words are very unnecessary..."

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-23 15:21
Létrehozva: #239

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

Néhány apró módosítás történt a medencék háza táján:

Új alábontásokkal bővítettük az Otthon, építkezés, kert/Kert, mezőgazdaság/Medence és kellékei-t, amelyek a következőek:

- Medence
- Medence kellékei
- Egyéb

Ennek a változásnak köszönhetően átneveztük a Játék/Szabadtéri játék/Gyermekmedence, strandcikk kategóriát is, aminek az új neve Strandcikk lett.

Természetesen a gyermekmedencék nem vesznek el, a Medence kategória alatt paraméterben megtalálhatóak a továbbiakban.

További kellemes eladást/vásárlást kívánunk!

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

+Quote Post

Stretfordend
hozzászólás 2012-07-23 14:54
Létrehozva: #240

Regisztrált: 2010-03-04 19:23
Azonosító: 16 632 546

IDÉZET(Givenchy77 @ 2012-07-23 11:32) *
Ééééés, csak kimondja, amit gondoltam én is. laugh1.gif Nem akartam már... Ha a probléma elért az illetékeshez, akkor részemről az öröm. (Gondolom úgysem azért fejlesztették ilyenre, hogy most miattam visszacsinálódjon. rolleyes.gif )

Egyetértek veled, teljesen felesleges, bosszantó újítás, nekem sem tetszik, nagyon nem dry.gif

--------------------
Zsuzsi

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2012-07-23 11:32
Létrehozva: #241

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2010-12-17 05:30
Azonosító: 1 413 443

IDÉZET(cit1rom @ 2012-07-23 11:56) *
Ez nem technikai, hanem fejlesztési probléma. Nem másik topikba kell írni, hanem az ügyfélszolgálatra.(bár ha továbbítod, akkor meg sehova...szerintem)

Ééééés, csak kimondja, amit gondoltam én is. laugh1.gif Nem akartam már... Ha a probléma elért az illetékeshez, akkor részemről az öröm. (Gondolom úgysem azért fejlesztették ilyenre, hogy most miattam visszacsinálódjon. rolleyes.gif )

--------------------
"Hát - vége a dalnak, bizonyságul annak, hogy bizony, vannak olyan dolgok, Uraim! amit hiába - akarnak!" L.Á.

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-23 10:56
Létrehozva: #242

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-22 22:16) *
Kedves Givenchy77!

Továbbítom a kérést az illetékes kollégáknak. Javaslom, hogy a Technikai problémák topicba írjatok ezzel kapcsolatban.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

Ez nem technikai, hanem fejlesztési probléma. Nem másik topikba kell írni, hanem az ügyfélszolgálatra.(bár ha továbbítod, akkor meg sehova...szerintem)

--------------------

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2012-07-23 10:42
Létrehozva: #243

Tapasztalt fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-22 22:16) *
Kedves Givenchy77!

Továbbítom a kérést az illetékes kollégáknak. Javaslom, hogy a Technikai problémák topicba írjatok ezzel kapcsolatban.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

Köszönöm!

--------------------
"Hát - vége a dalnak, bizonyságul annak, hogy bizony, vannak olyan dolgok, Uraim! amit hiába - akarnak!" L.Á.

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-23 08:41
Létrehozva: #244

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználóink!

A Ruházat, divat/Női ruházat/Női ruhacsomag kategóriához csatoltuk a méret paramétert.

A Kerékpár kategóriában új típus paraméterek jöttek létre, melyek lehetővé teszik a feltöltött termékek sokkal részletesebb, pontosabb besorolását. Az új, nem kötelező paraméterek lehetővé teszik a meglévő kategóriák mellett a sokkal precízebb meghatározást, így könnyebben juthat el a vásárlóhoz.

Bővült a létszám továbbá kategóriák terén is: a Gyerek, kamasz alkalmi, ünneplő ruházat alatt létrejött a Gyermek koszorúslányruha kategória.

További kellemes aukciózást!

Üdvözlettel,
Kategoriamoderátor

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-22 21:16
Létrehozva: #245

Lelkes újonc
**

IDÉZET(Givenchy77 @ 2012-07-22 10:32) *
Én vagyok lemaradva, vagy újítás van? A kategóriáknál az alkategóriák kiválasztási lehetőségénél megrövidült az alapjáraton mutatott sor, nekünk kell kattintani, hogy az összes alkategória megjelenjen.
Tisztelettel kérdezem, ebben mi a ráció? Babaruhánál van 14 alkategória, megjelenik 3. Mekkora az esélye, hogy nekem pont abból kell valami? Ugye kevéske? Akkor miért jó az, hogy a felhasználó csak plusz kattintgatással éri el az alapvető tartalmat?

Kedves Givenchy77!

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-22 21:11
Létrehozva: #246

Lelkes újonc
**

IDÉZET(Moncsi198lexi @ 2012-07-21 13:22) *
Kedves modarátorok.
A melltartoknál nincsen Esprit ,és Fischbone márka.Szeretném ,ha lenne:)
Köszönöm

Kedves Moncsi198lexi!

Köszönjük az észrevételt, továbbítom a kérést az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-22 11:57
Létrehozva: #247

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Givenchy77 @ 2012-07-22 12:44) *
Nem, nézelődtem az aukciók között. Mutatom a kurzorral.

thank_you.gif Nekem sem tetszik. Sajnos minden oldalon a neten ez van, mutatnak az elejéből vmit és kattintani kell. Csak remélni tudom eladóként, hogy a vevők haladnak a korral és kitalálják, mit kell tenniük.

--------------------

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2012-07-22 11:44
Létrehozva: #248

Tapasztalt fórumozó

IDÉZET(cit1rom @ 2012-07-22 12:00) *
Ez feltöltésnél van?

Nem, nézelődtem az aukciók között. Mutatom a kurzorral.

--------------------

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-22 11:00
Létrehozva: #249

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Givenchy77 @ 2012-07-22 11:32) *
Én vagyok lemaradva, vagy újítás van? A kategóriáknál az alkategóriák kiválasztási lehetőségénél megrövidült az alapjáraton mutatott sor, nekünk kell kattintani, hogy az összes alkategória megjelenjen.
Tisztelettel kérdezem, ebben mi a ráció? Babaruhánál van 14 alkategória, megjelenik 3. Mekkora az esélye, hogy nekem pont abból kell valami? Ugye kevéske? Akkor miért jó az, hogy a felhasználó csak plusz kattintgatással éri el az alapvető tartalmat?

Ez feltöltésnél van?

--------------------

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2012-07-22 10:32
Létrehozva: #250

Tapasztalt fórumozó

--------------------

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-21 13:22
Létrehozva: #251

Lelkes fórumozó

IDÉZET(Becky8 @ 2012-07-19 13:01) *
Örülök a megújult Ruházat főkategóriának, de pl.: ha női ruhacsomagot keresek,
akkor csak szín, szezon, darabszám, állapotra tudok szűkíteni,
méretre nem és most valahogy nincs kedvem 2489 aukciót átnézni unsure.gif

Kedves modarátorok.
A melltartoknál nincsen Esprit ,és Fischbone márka.Szeretném ,ha lenne:)
Köszönöm

+Quote Post

Becky8
hozzászólás 2012-07-19 13:01
Létrehozva: #252

Hajni

Regisztrált: 2008-02-21 00:12
Azonosító: 9 903 452

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-18 12:06) *
Kedves Felhasználók!

A visszajelzéseitek alapján a Ruházat, divat kategória alábontásainál a márka paraméterek kötelező kitöltését megszüntetjük.
A paraméterek átállításához a türelmeteket kérjük.
Köszönjük!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Örülök a megújult Ruházat főkategóriának, de pl.: ha női ruhacsomagot keresek,
akkor csak szín, szezon, darabszám, állapotra tudok szűkíteni,
méretre nem és most valahogy nincs kedvem 2489 aukciót átnézni unsure.gif

--------------------
"Az élet olyan, mint egy fényképezőgép. Fókuszálj arra, ami fontos, örökítsd meg a szép pillanatokat, kerüld el a negatív dolgokat és ha nem jól alakulnak a dolgok, csinálj egy másik képet.”

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-18 22:01
Létrehozva: #253

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Palfifi_t @ 2012-07-18 22:28) *
Változtatni szeretnék a meglévő termékeknél a postai díjakon, de csak akkor engedi ha a márkát is megjelölöm. De sok esetben nincs felsorolva a listában a márkanév... pl. Tommy hilfiger, Pall mall...stb...nem is beszélve a kisebb divatmárkákról.
Az új feltöltésnél kötelező megadni ? És a postai díj változtatásakor miért ?

Ha kötelező lenne megadni, akkor szerintem értelemszerű lenne, hogy változtatáskor, így postaktg átírásakor is kötelező. Csakhogy az volt, hogy nem kötelező.
Most úgy működik, hogy ha nem adtam meg márkát, akkor ha bemegyek a változtatásba, kötelező megadni. Ha adtam meg, akkor nem enged semmit sem csinálni a márkákkal, mert nincs is az űrlapon. Lehagyták, mert egyszer már be lett írva és slussz. Itt ismét azzal szembesültem, hogy eldöntötték, ezt is legjobb lesz a rendszer beállításával megoldani, nehogy utólag kivehessem. Azzal nem számoltak, hogy véletlenül is elírhatom a márkát, reggel rájövök, hogy a Nike valójában Adidas, de akkor már semmit nem tehetek, mert a rendszer nagyon okosan így lett beállítva. Én nehezen tudom tolerálni ezt a dolgot, hogy bízzunk mindent a rendszerbeállításokra.

--------------------

+Quote Post

Palfifi_t
hozzászólás 2012-07-18 21:28
Létrehozva: #254

Újonc
*

Regisztrált: 2010-09-11 16:18
Azonosító: 19 634 949

IDÉZET(cit1rom @ 2012-07-18 19:35) *
Igen, kötelező megadni. Viszont változtatáskor nem kötelező, hanem nem is lehet. Amit beírtál, az van és kész. Ha eltévesztetted, akkor is. unsure.gif

Változtatni szeretnék a meglévő termékeknél a postai díjakon, de csak akkor engedi ha a márkát is megjelölöm. De sok esetben nincs felsorolva a listában a márkanév... pl. Tommy hilfiger, Pall mall...stb...nem is beszélve a kisebb divatmárkákról.
Az új feltöltésnél kötelező megadni ? És a postai díj változtatásakor miért ?

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-18 19:35
Létrehozva: #255

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(Palfifi_t @ 2012-07-18 20:30) *
Köszönjük szépen a kategória megszüntetését, de mikortól lép érvénybe ? Mert Most 20:30 van, de még mindig él.

Igen, kötelező megadni. Viszont változtatáskor nem kötelező, hanem nem is lehet. Amit beírtál, az van és kész. Ha eltévesztetted, akkor is. unsure.gif

--------------------

+Quote Post

Palfifi_t
hozzászólás 2012-07-18 19:30
Létrehozva: #256

Újonc
*

Köszönjük szépen a kategória megszüntetését, de mikortól lép érvénybe ? Mert Most 20:30 van, de még mindig él.

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-18 14:31
Létrehozva: #257

ooooooooooooooooooooo

Kedves Felhasználók!

A visszajelzéseitek alapján a Ruházat, divat kategória alábontásainál a márka paraméterek kötelező kitöltését megszüntetjük.
Köszönjük!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

good2.gif thank_you.gif

--------------------

+Quote Post

trinity7903
hozzászólás 2012-07-18 14:20
Létrehozva: #258

Kedves Felhasználók!

Köszönjük!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Köszönjük good2.gif

--------------------

+Quote Post

kotrics79
hozzászólás 2012-07-18 14:03
Létrehozva: #259

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2006-12-10 13:28
Azonosító: 6 326 557

Kedves Felhasználók!

Köszönjük!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Nagyon szépen köszönjük!!! nature.gif nature.gif

--------------------
A sérült gyöngyszemet ki lehet csiszolni és visszanyerheti eredeti fényét, de a könnyelműen kiejtett szónak nincsen orvossága.

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-18 11:06
Létrehozva: #260

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

Köszönjük!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-18 10:50
Létrehozva: #261

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

Kisebb átalakításon esett át az Egészség, szépségápolás/Diéta, gyógymód, életmód kategória, ugyanis új alábontásokkal büszkélkedhet, mégpedig:
- Diéta, fogyasztószer
=Fogyasztószer, fogyasztóeszköz
=Egyéb
- E-cigaretta
- Vízszűrő, víztisztító
- Egyéb
További szép napot!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-17 21:02
Létrehozva: #262

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(szakand @ 2012-07-17 21:49) *
A gyerekruháknál felsőruházat - tunika kategóriában hiányolom a Cherokee és Adams márkákat, ugyanitt az ing, blúz kategóriában pedig a C&A márkát.
Kérném pótolni, ha lehetséges.

Én meg pont nem bánnám, ha nem lennének pótolgatva. Ma több C&A-t is feltöltöttem (elég sok helyről hiányzik egyébként). Ha pótolják, akkor a másoké már jó helyre fog kerülni, az enyém meg marad az egyébben. BangHead.gif

--------------------

+Quote Post

Favorite
hozzászólás 2012-07-17 21:00
Létrehozva: #263

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2010-12-21 09:54
Innen: Budapest
Azonosító: 1 413 955

IDÉZET(rekamama @ 2011-01-06 11:13) *
Sziasztok!

Kérlek itt jelezzétek, ha kategóriával vagy paraméterrel kapcsolatos kérdésetek, kérésetek van!

Igyekezni fogunk minden problémát, kérést megoldani, a lehetőségek függvényében! smile.gif

Köszi szépen!

Most szerettem volna feltölteni mezei normál félcipőt, de azon belül nem találtam olyan kategóriát amibe egy teljesen normális női félcipő besorolható (van balerina, meg sportos, meg mokaszin, de az enyémre egyik sem jellemző). Ezentúl marad az Egyéb alkategória?! Nevetséges! Át kellett tennem az alkalmi cipők közé. Vicc az egész! Ez még számomra sokkal felháborítobb mint hogy a márka kötelező, az már szinte lepattan az emberről. Csoda hogy se látogató, se vásárló?!

+Quote Post

szakand
hozzászólás 2012-07-17 20:49
Létrehozva: #264

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2005-11-15 19:11
Azonosító: 4 259 101

A gyerekruháknál felsőruházat - tunika kategóriában hiányolom a Cherokee és Adams márkákat, ugyanitt az ing, blúz kategóriában pedig a C&A márkát.
Kérném pótolni, ha lehetséges.

+Quote Post

Palfifi_t
hozzászólás 2012-07-17 15:33
Létrehozva: #265

Újonc
*

Azoknak a táborát szeretném gyarapítani, akik azt kérik, ne legyen kötelező a márkanév megadása. Bármit szeretnék változtatni egy-egy fent levő terméknél, addig nem enged tovább lépni, amíg meg nem adom a márkanevet. Rádaásul nagyon hiányos is a paletta...Tommy Hilfiger, Pall-Mall...ezek nagy márkanevek, és nincsenek fent a listán. Javaslatom az, hogy aki akarja, jelölje meg külön az eladandó ruha márkáját és ezzel élvezze az előnyt,hogy hamarabb rátalálnak, de ne legyen kötelező. Köszönöm szépen a hozzászólás lehetőségét.

+Quote Post

erika1957
hozzászólás 2012-07-16 19:45
Létrehozva: #266

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2006-10-03 19:27
Azonosító: 5 911 772

IDÉZET(trinity7903 @ 2012-07-16 16:57) *
Nagyon egyetértek, konkrétan agymenés ez így... akkor lehetne jogosultsága ha a világ összes márkája fel lenne sorolva, és a pl. xyuan lee vong is (kitaláció) , mivel az is márka (lehetne) . Ez nyilván nem fog megtörténni, tehát egyes termékek hátrányból indulnak, mivel nem szerepelnek a felsorolásban, és mindig hozzáírni.. jajajaj.

Én pl. az első használat előtt mindig kibontom a cimkét a nyakából , sőt az oldalából is kivágom . Engem szúr és piszkál mosking.gif . Azt hiszem gondban leszek laugh1.gif

+Quote Post

trinity7903
hozzászólás 2012-07-16 16:57
Létrehozva: #267

IDÉZET(hupisz @ 2012-07-16 07:51) *
Kedves Kat.mod!

Arra lehetne választ kapni,hogy átgondoljátok-e a márkanév KÖTELEZŐ megadását? Nem jó így, nagyon nem. Képtelenség felsorolni az összes márkát. not_i.gif

Legyen kötelező a méretek megadása hiszen az fontos. De a márka? blink.gif Ezek után már csak az kéne,hogy a szín megadás is kötelező legyen......na akkor fel is tépkedem az ereimet.

Nagyon egyetértek, konkrétan agymenés ez így... akkor lehetne jogosultsága ha a világ összes márkája fel lenne sorolva, és a pl. xyuan lee vong is (kitaláció) , mivel az is márka (lehetne) . Ez nyilván nem fog megtörténni, tehát egyes termékek hátrányból indulnak, mivel nem szerepelnek a felsorolásban, és mindig hozzáírni.. jajajaj.

--------------------

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-16 07:04
Létrehozva: #268

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(hupisz @ 2012-07-16 07:51) *
Kedves Kat.mod!

Arra lehetne választ kapni,hogy átgondoljátok-e a márkanév KÖTELEZŐ megadását? Nem jó így, nagyon nem. Képtelenség felsorolni az összes márkát. not_i.gif

Legyen kötelező a méretek megadása hiszen az fontos. De a márka? blink.gif Ezek után már csak az kéne,hogy a szín megadás is kötelező legyen......na akkor fel is tépkedem az ereimet.

Egyébként sem jó az, ha naponta kerülnek kiegészítések a feltöltéshez. Felteszek valamit bizonyos paraméterekkel, másnap meg már máshogy van, ezt én nem tudom tolerálni. Hiába egészítik ki bizonyos márkákkal a bizonyos kategóriákat, ki ér rá állandóan ellenőrizgetni, hogy még azok a paraméterek élnek-e, amik a feltöltéskor?
A feltöltő programról nem is beszélek, egyáltalán azt használja még valaki valamire?

--------------------

+Quote Post

hupisz
hozzászólás 2012-07-16 06:51
Létrehozva: #269

anyarabszolga

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-15 18:05) *
Kedves Felhasználók!

A javaslatokat köszönöm, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

Kedves Kat.mod!

--------------------

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-15 18:05
Létrehozva: #270

Lelkes újonc
**

IDÉZET(HPety @ 2012-07-14 18:31) *
Tom Tailor márkát kérnék a női pulóverekhez, nadrágokhoz.
Köszönöm! thank_you.gif

Kedves Felhasználók!

A javaslatokat köszönöm, továbbítom az illetékes kollégának.

Üdvözlettel,
Kategóriamoderátor

+Quote Post

HPety
hozzászólás 2012-07-14 18:31
Létrehozva: #271

Lelkes fórumozó

Tom Tailor márkát kérnék a női pulóverekhez, nadrágokhoz.
Köszönöm! thank_you.gif

--------------------
Winnetou Kozlowski

+Quote Post

hupisz
hozzászólás 2012-07-14 08:00
Létrehozva: #272

anyarabszolga

Az én javaslatom az lenne,hogy a márka megadása ne legyen kötelező. director.gif

Egyszerűen annyi féle ruha márka van,hogy képtelenség mindet felsorolni az opciók közt. Az legyen kötelező ami egyértelműen megadható. A méret.

Remélem a szín megadását nem akarjátok kötelezővé tenni. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post

HPety
hozzászólás 2012-07-13 16:44
Létrehozva: #273

Lelkes fórumozó

S. Oliver márkát kérnék a női pulóverekhez, női felsőkhöz.
Köszönöm. smile.gif

--------------------
Winnetou Kozlowski

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-13 08:58
Létrehozva: #274

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-13 08:42) *
Kedves Felhasználóink!

A Ruházat, divat/Kismama ruházat/Kismama fehérnemű/Haskötő, hasleszorító és a Női ruházat/Női fehérnemű, hálóruha, köntös/Alakformáló fehérnemű kategóriákhoz csatoltuk a méret paramétert.

Továbbá a kért márkákat hozzátettük a ruházati kategóriákhoz.

Kérünk Titeket, ha új javaslatotok, észrevételetek van, akkor azt jelezzétek felénk.

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

Köszönjük szépen.

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-13 08:42
Létrehozva: #275

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználóink!

A Ruházat, divat/Kismama ruházat/Kismama fehérnemű/Haskötő, hasleszorító és a Női ruházat/Női fehérnemű, hálóruha, köntös/Alakformáló fehérnemű kategóriákhoz csatoltuk a méret paramétert.

Továbbá a kért márkákat hozzátettük a ruházati kategóriákhoz.

Kérünk Titeket, ha új javaslatotok, észrevételetek van, akkor azt jelezzétek felénk.

Üdvözlettel,

Kategoriamoderator

+Quote Post

pomogacs76
hozzászólás 2012-07-12 20:18
Létrehozva: #276

Új fórumozó

Regisztrált: 2009-11-23 13:33
Azonosító: 15 478 287

Eladást szeretnék indítani,de nem engedi a rendszer,azt írja válasszak kategóriát,de nem ír lehetőségeket,nem jelennek meg kategóriák!Ilyen még nem történt,segítség!!!

+Quote Post

Malanga
hozzászólás 2012-07-12 19:57
Létrehozva: #277

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2011-08-27 21:31
Azonosító: 1 474 381

IDÉZET(rekamama @ 2011-01-06 11:13) *
Sziasztok!

Kérlek itt jelezzétek, ha kategóriával vagy paraméterrel kapcsolatos kérdésetek, kérésetek van!

Igyekezni fogunk minden problémát, kérést megoldani, a lehetőségek függvényében! smile.gif

Köszi szépen!

Szia!
Nagyon szeretnék H&M márkát jelölni a Gyerek-kamasz pulcsiknál.

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-12 09:21
Létrehozva: #278

Lelkes fórumozó

IDÉZET(Moncsi198lexi @ 2012-07-09 11:22) *
Köszönjük.

Szeretném megkérdezni,hogy az alakformáloknál,és a hasleszoritos fehérnemüknél,lehetne-e esetleg,hogy ott is méretet is megadjunk,mert amikor töltöm fel,csak azt lehet beirni,hogy alakformálo fehérnemü.-márka-tipus-állapott...de a méretet sehol.Igy a keresöbe beirva nem adja ki,ha valaki kimondottan méretre keres.azt irtátok,hogy meg lett csinálva a méretre keresés,aminek sokan örülük.Ebben a kategoriában is várható a fejlesztés??
Köszönöm

Szeretném megkérdezni,hogy amióta 1 hete jeleztem,hogy hiányzik méret az alakformánloknal,azota történt változás??Mert tölteném fel,és nem tudom betenni méret szerint.Amiket meg feltettem már át módositani szeretném.
Köszönöm,ha valaki tesz valamit.
a szoptatos melltartoknál nincsen H&M márka,Prenatal sincsen.Valamint a férfi ingeknél nincsen F&F márka,És a Takko-ban vásárolt ruhákat is az egyébbe kell tennem,pedig nekik is lehetne egy külön kategoria.

A hozzászólást -Moncsi198lexi- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-12 09:22

+Quote Post

HPety
hozzászólás 2012-07-12 07:58
Létrehozva: #279

Lelkes fórumozó

A sapkáknál lehetne Puma márka, illetve egyik ruhakategóriánál sem látom a Takko-ban árult márkákat, pedig rengeteg boltjuk van Magyarországon. Lehetne úgy, hogy Takko, szimplán. smile.gif

--------------------
Winnetou Kozlowski

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-12 07:40
Létrehozva: #280

Női tunikáknál lehetne a Marks& Spencer- t is betenni, mert elég népszerű márka ahhoz, hogy hiányozzon.

--------------------

+Quote Post

Karjut
hozzászólás 2012-07-09 13:39
Létrehozva: #281

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-11-07 16:01
Azonosító: 9 103 919

Köszönjük, így már kicsit jobb, bár az általam már kért márkáknak még mindig hiányzik a fele rolleyes.gif .

Pl.:

Quicksilver (ffi nadrág)
Camargue (ffi farmer)
Principles (szoknya)
Denim&Co (női nadrág)
M&Co (női nadrág, női szoknya)
Kaliko (női ruha, alkalmi ruha)
Union Blues (blúz, tunika)
TCM (kabát, nadrág)
Lerros (ffi ing)

--------------------
I hate housework. You make the beds, you wash the dishes and six months later you have to start all over again.

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-09 11:22
Létrehozva: #282

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-09 11:10) *
Kedves Felhasználóink!

A kért ruha márkákkal kiegészítettük a Ruházat, divat kategória paramétereit. Kérünk Titeket, ha van további észrevételetek, vagy javaslatotok, akkor jelezzétek felénk.

Üdvözlettel,

Kategoriamoderátor

Köszönjük.
Szeretném megkérdezni,hogy az alakformáloknál,és a hasleszoritos fehérnemüknél,lehetne-e esetleg,hogy ott is méretet is megadjunk,mert amikor töltöm fel,csak azt lehet beirni,hogy alakformálo fehérnemü.-márka-tipus-állapott...de a méretet sehol.Igy a keresöbe beirva nem adja ki,ha valaki kimondottan méretre keres.azt irtátok,hogy meg lett csinálva a méretre keresés,aminek sokan örülük.Ebben a kategoriában is várható a fejlesztés??
Köszönöm

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-09 11:10
Létrehozva: #283

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználóink!

A kért ruha márkákkal kiegészítettük a Ruházat, divat kategória paramétereit. Kérünk Titeket, ha van további észrevételetek, vagy javaslatotok, akkor jelezzétek felénk.

Üdvözlettel,

Kategoriamoderátor

+Quote Post

sutipok
hozzászólás 2012-07-08 07:10
Létrehozva: #284

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-06-13 09:02
Innen: Székesfehérvár
Azonosító: 7 438 086

IDÉZET(hupisz @ 2012-07-07 14:01) *
Mi ez a hülyeség,hogy kötelező magadni a ruha márkáját??????????? blink.gif Legyen kötelező a méret hiszen az adott, de a márka????????? Vagy ha kötelező akkor lesznek szívesek a kedves fejlesztők minden egyes márkát betenni lehetőségnek. Most tettem fel Oasis ruhát és kénytelen vagyok bejelölni,hogy egyéb. És ha a kedves vevő nem fogja bejelölni,hogy az egyéb-ben is keresni akar????

Ez egy hülyeség, aszem át kéne gondolni a dolgot. director.gif

Ez valóban elég "okos" újítás.
Inkább a méret lenne kötelező ... szerintem good2.gif

Gyerek szandáloknál nincs Adidas, hova tegyem?
George márka szinte sehol nincs gyerek ruhánál, pedig a második leggyakoribb angol márka

Köszi, ha módosítjátok! smile.gif

Eszter

--------------------
Eszter

Minden székből más a panoráma ...

+Quote Post

hupisz
hozzászólás 2012-07-07 13:01
Létrehozva: #285

anyarabszolga

Mi ez a hülyeség,hogy kötelező magadni a ruha márkáját??????????? blink.gif Legyen kötelező a méret hiszen az adott, de a márka????????? Vagy ha kötelező akkor lesznek szívesek a kedves fejlesztők minden egyes márkát betenni lehetőségnek. Most tettem fel Oasis ruhát és kénytelen vagyok bejelölni,hogy egyéb. És ha a kedves vevő nem fogja bejelölni,hogy az egyéb-ben is keresni akar????

Ez egy hülyeség, aszem át kéne gondolni a dolgot. director.gif

--------------------

+Quote Post

Stretfordend
hozzászólás 2012-07-07 11:20
Létrehozva: #286

Regisztrált: 2010-03-04 19:23
Azonosító: 16 632 546

IDÉZET(szunda @ 2012-07-07 10:54) *
Gyerekruha- ing/ blúz kat.ban sincs George márka.

Női egész ruhánál sincs.

--------------------
Zsuzsi

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-07 11:14
Létrehozva: #287

IDÉZET(szunda @ 2012-07-07 11:54) *

Babafelső- tunika kat.ban nincs Peppa Pig.

--------------------

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-07 10:54
Létrehozva: #288

IDÉZET(szunda @ 2012-07-07 11:43) *
Gyerekruha- póló kategóriában nincs George márka.

--------------------

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-07 10:43
Létrehozva: #289

IDÉZET(szunda @ 2012-07-07 11:30) *
Most töltögetek, gyerekruha- szoknya kategóriába nem engedett tovább, mondván a márkát kötelező megjelölni, de nincs benne Monsoon.

Babaruha- hosszúnadrág kategóriában nincs farmer anyag.

Gyerekruha- póló kategóriában nincs George márka.

--------------------

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-07 10:30
Létrehozva: #290

IDÉZET(szunda @ 2012-07-06 23:14) *
Köszönjük szépen a tájékoztatást, ezek szerint aki lusta és nem töltötte ki a terméklapját, nagyobb esélyekkel indul, mint aki kitöltötte? Hiszen az előbbit többször (hibásan) kidobja a kereső, az utóbbit meg csak akkor, ha pont azt keresik?

Most töltögetek, gyerekruha- szoknya kategóriába nem engedett tovább, mondván a márkát kötelező megjelölni, de nincs benne Monsoon.

Babaruha- hosszúnadrág kategóriában nincs farmer anyag.

A hozzászólást -szunda- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-07 10:34

--------------------

+Quote Post

szunda
hozzászólás 2012-07-06 22:14
Létrehozva: #291

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-06 14:15) *
Kedves Felhasználók!

A már régóta várt fejlesztés elkészült, amelyet a tegnapi napon élesítettünk is. Mostantól a kötelezően kitöltendő paraméterek esetében - ha szűkítünk - csak a kitöltött paraméter értékek között fog keresni és nem címben/leírásban mint eddig. Ahol nincsenek még kitöltött paraméter értékek, abban az esetben még találkozhatunk nem releváns termékekkel a keresés folyamán. Biztos tapasztaltátok már, hogy egyre több kategóriában válnak kötelezően kitöltendővé bizonyos paraméterek (pl.: Fényképezőgép, kamera; Háztartási gépek; Játék; Ruházat, divat), ezzel is szeretnénk javítani az általatok generált találati listákat, lerövidíteni a kereséssel töltött időt.
Várjuk észrevételeiteket és hozzászólásaitokat!
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Köszönjük szépen a tájékoztatást, ezek szerint aki lusta és nem töltötte ki a terméklapját, nagyobb esélyekkel indul, mint aki kitöltötte? Hiszen az előbbit többször (hibásan) kidobja a kereső, az utóbbit meg csak akkor, ha pont azt keresik?

--------------------

+Quote Post

Karjut
hozzászólás 2012-07-06 20:17
Létrehozva: #292

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-11-07 16:01
Azonosító: 9 103 919

Kérek szépen Fat Face és Vero Moda márkát minden női holmihoz! rolleyes.gif
Karjut

--------------------
I hate housework. You make the beds, you wash the dishes and six months later you have to start all over again.

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-06 19:44
Létrehozva: #293

Lelkes fórumozó

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-06 13:15) *
Kedves Felhasználók!

A már régóta várt fejlesztés elkészült, amelyet a tegnapi napon élesítettünk is. Mostantól a kötelezően kitöltendő paraméterek esetében - ha szűkítünk - csak a kitöltött paraméter értékek között fog keresni és nem címben/leírásban mint eddig. Ahol nincsenek még kitöltött paraméter értékek, abban az esetben még találkozhatunk nem releváns termékekkel a keresés folyamán. Biztos tapasztaltátok már, hogy egyre több kategóriában válnak kötelezően kitöltendővé bizonyos paraméterek (pl.: Fényképezőgép, kamera; Háztartási gépek; Játék; Ruházat, divat), ezzel is szeretnénk javítani az általatok generált találati listákat, lerövidíteni a kereséssel töltött időt.
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Köszönjük.
Köszönöm

A hozzászólást -Moncsi198lexi- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-06 19:45

+Quote Post

kotrics79
hozzászólás 2012-07-06 19:41
Létrehozva: #294

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2006-12-10 13:28
Azonosító: 6 326 557

Sziasztok,

szeretném kérni ha lehetséges a gyermek pólókhoz a disney és a cactus clone márkát.
Köszönöm szépen.

--------------------
A sérült gyöngyszemet ki lehet csiszolni és visszanyerheti eredeti fényét, de a könnyelműen kiejtett szónak nincsen orvossága.

+Quote Post

timcsike77_2008
hozzászólás 2012-07-06 14:16
Létrehozva: #295

Fórumozó

Regisztrált: 2008-07-11 17:24
Azonosító: 10 981 534

Kedves Moderátorok!
Táskáknál, illetve kabátoknál, dzsekiknél a márkákhoz legyetek szívesek betenni a Mayo Chix márkát is.
Nem szeretném a termékeimet az egyéb kategóriába tenni.
Előre is köszönöm.

+Quote Post

Moncsi198lexi
hozzászólás 2012-07-06 13:43
Létrehozva: #296

Lelkes fórumozó

thank_you.gif
IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-06 13:15) *
Kedves Felhasználók!

Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

A hozzászólást -Moncsi198lexi- szerkesztette a következő időpontban: 2012-07-06 13:43

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-06 13:15
Létrehozva: #297

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-06 12:49
Létrehozva: #298

Lelkes újonc
**

Kedves Felhasználók!

Ismét egy kategória átalakításához érkeztünk, mégpedig a Hobbi, szabadidő, utazás kategóriához.
A Kreatív hobbi alkategóriát és alábontásait ezentúl a Kortárs és kézműves alkotásoknál lehet majd elérni. Természetesen, ezért lett a főkategória neve Szabadidő, utazás.
A szállás, utazási ajánlatokat szétbontottuk külföldi és belföldi utakra, illetve külön kategóriát kaptak a sátrak, hálózsákok, bicskák és kések, matracok és polifoamok. A régebbről ismert alábontásoknál pedig a paraméteres szűkítőket frissítettük, több kategória pedig virtuálisan jelenik (digitális fényképezőgép, videokamera, térképek, GPS) meg, amely elengedhetetlen kelléke lehet egy utazásnak.
A termékek moderálása még tart, ezért kérjük megértéseteket és türelmeteket az elkövetkező pár napban.
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2012-07-06 12:29
Létrehozva: #299

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(kategoriamoderator @ 2012-07-06 13:24) *
Kedves Cit1rom!

Az általad kért fejlesztési igényt továbbítottam az informatikusoknak.
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

Köszönöm szépen thank_you.gif

--------------------

+Quote Post

kategoriamoderat...
hozzászólás 2012-07-06 12:24
Létrehozva: #300

Lelkes újonc
**

IDÉZET(cit1rom @ 2012-07-05 12:01) *
Kedves kategoriamoderator!
Köszönöm szépen, a meznél jelöltem is a megfelelő méretet, bár a helyzet az, hogy még mindig ott van egy 168-as, ami igazából szerintem nincs. 164-es után 170-es jön.
Ami ennél fontosabb lenne, a paraméteres kattintásos szűkítés problematikája:
Tehát jelenleg úgy működik, hogy a nézelődő végre betalál a terméklapomra és tüzetes nézelődés közben arra az elhatározásra jut, hogy pl. rákattint a cipőmnél a méretre, mondjuk 37-es. Ez egy nagyon klassz ötlet, hiszen egy új szűkítési lehetőség, kiadja neki a 37-eseket. Üdvözölném is a lehetőséget, ha ezzel nem vinné el a nézelődőt a terméklapomról.
Ha új lapon nyílna (igazából lapra gondoltam, nem ablakra), akkor a paraméterekre kattintással új lapokon kapná meg a kereső a találati listákat, de megmaradna az eredeti oldal is, amit nézett.
Korábban több ismerősömet is meggyőztem a galéria hasznosságáról, így lettek előfizetői. Legfőbb érvem az volt, ha már a nézelődő betalál a terméklapomra, ennyit megtehetek, hogy ne engedjem, hogy az ajánlott aukciókra kattintással elnavigálják.
Most ott tartunk, hogy többen lemondták a galériát emiatt és én is fontolgatom. Nem sok értelmét látom, ha le sem görgetnek odáig.
Ez a paraméteres dolog nagyon tetszene és nagyon hasznos is lehetne, de így igen bosszantó.
Köszönöm, ha átgondoljátok.

Kedves Cit1rom!

Az általad kért fejlesztési igényt továbbítottam az informatikusoknak.
Üdvözlettel:
Kategóriamoderátor

+Quote Post

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (3 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: