Színezd át a TeszVeszt!
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár

Bútorasztalos segéd állások - Németország, Burghausen/Falkenberg

(Azonosító: 2702642756)
Bútorasztalos segéd állások - Németország, Burghausen/Falkenberg - Építőipar, ingatlan kép
Kattints, ha nagyobb méretben is meg szeretnéd nézni a képet! Nagyításhoz vidd az egeret a kép fölé!
Ajánlat részletei:

Mutasd meg másoknak is!

Facebook-megosztás Twitter megosztás küldés e-mailben Pinterest megosztás
  • Hirdetésfeladás:
    2018.11.25. 06:35:15
  • Hirdetés lejár:
    2099.01.01. 00:00:00
  • Termék helye:
    Németország, Külföld

Termékjellemzők

Szakterület: ács, asztalos Munka jellege: teljes munkaidő
Szükséges végzettség: szakvizsga

Termékleírás - Bútorasztalos segéd állások - Németország, Burghausen/Falkenberg

Munka leírása, feladatok

Munkavégzés helye: Németország, Burghausen/Falkenberg

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba bútorasztalos segédeket

Az Ön feladata:

  • bútorok gyártása
  • bútorok összeszerelése a megrendelőknél
  • asztalosok munkájának segítése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződésadás előtt)
  • min 1-2 év szakmai tapasztalat asztalos műhelyből + asztalos végzettség előny
  • saját autó munkába járáshoz

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: kb 1600-2150 euró/hó (a bér órabérből + Auslöséből áll össze) + német partner által biztosított szállás
  • túlórázási lehetőség
  • fizetett szabadság
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!