Színezd át a TeszVeszt!
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár

Accountmanager (m/w/d)

(Azonosító: 2815556285)
Accountmanager (m/w/d) - Kereskedelem, értékesítés - Állás | TeszVesz kép
Kattints, ha nagyobb méretben is meg szeretnéd nézni a képet! Nagyításhoz vidd az egeret a kép fölé!
Ajánlat részletei:

Mutasd meg másoknak is!

Facebook-megosztás Twitter megosztás küldés e-mailben Pinterest megosztás
  • Hirdetésfeladás:
    2019.09.15. 00:00:00
  • Hirdetés lejárt:
    2019.10.13. 01:31:57
  • Termék helye:
    Magyarország, Külföld

Termékjellemzők

Keres/Kínál: Kínál Munkavégzés helye (település): Németország

Termékleírás - Accountmanager (m/w/d)

Sie sind für die Betreuung von Bestandskunden verantwortlich.

Aufgaben
  • Betreuung von Bestandskunden
  • Beratung der Kunden anhand des Serviceportfolios
  • Angebotsabwicklung
  • Enge Zusammenarbeit mit den Projektmanagern
  • Reklamationsmanagement

Vorteile
  • Weiterbildungsmöglichkeiten
  • Flexible Arbeitszeiten
  • Betriebliche Altersvorsorge
  • Möglichkeit einer Verbeamtung
  • Homeoffice
  • Intensive Einarbeitung

Anforderungen
  • Erfolgreich abgeschlossenes Studium in der Fachrichtung Betriebswirtschaft oder Informatik
  • Berufserfahrung in der Beratung und Betreuung von Kunden
  • MS-Office-Kenntnisse
  • Englischkenntnisse
  • Dienstleistungsorientiert

Karrierelevel
Fachkraft

Branche
Personalberatung / Personaldienstleistung

Abteilung
Vertrieb / Sales / Sales Support