Színezd át a TeszVeszt!     
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár     

T5 SÁRGA LED műszerfal izzó 5050 12V - SÁRGA

Licitek: 0
Látogatók: 37
Megfigyelők: 0
(Aukcióazonosító: 2471062757)
T5 SÁRGA LED műszerfal izzó 5050 12V - SÁRGA - Izzó, izzókészlet kép
Kattints, ha nagyobb méretben is meg szeretnéd nézni a képet! Nagyításhoz vidd az egeret a kép fölé!
További képek:
Ajánlat részletei:

Mutasd meg másoknak is!

Facebook-megosztás Twitter megosztás küldés e-mailben Pinterest megosztás
Fix ár:
100 Ft

Szállítás és fizetés

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj   Darabszám alapú kedvezmény  
Ajánlott levél előre utalással 500 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!  
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 570 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!  
MPL házhoz előre utalással 1000 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!  
MPL PostaPontig előre utalással 850 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!  
MPL Csomagautomatába előre utalással 600 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!  

Garancia: 3 hónap

További információk a termék szállításával kapcsolatban:
FONTOS. 2017-01-01.-től Levélként, csak az tudom feladni ami belefér 22,9x32,4x2,4 cm-es méretbe. Ami ennél nagyobb (magasabb, vastagabb, azt sajnos csak csomagként tudom feladni, aminek a díja 1000Ft. (MPL futár) Ezt kérem figyelembe venni a vásárláskor. A pontos postaköltséget, csak a vásárlás után tudom megmondani, mert le-kell mérni a termékeket. Hivatalos POSTAI INFORMÁCIÓ a méretekről https://www.posta.hu/nkl

Termékjellemzők

Állapot: új Márka: univerzális

Termékleírás - T5 SÁRGA LED műszerfal izzó 5050 12V - SÁRGA

T5 SÁRGA LED műszerfal izzó 5050 12V - SÁRGA

Kérdések (az eladóhoz intézett kérdések és válaszok itt jelennek meg)

Még nem érkezett kérdés. Kérdezni a vásárlás előtt a legjobb.

Galéria - további termékek az eladó kínálatából

Kapcsolódó top 10 keresés és márka