Színezd át a TeszVeszt!     
Tedd egyedivé az oldalt!    eredeti grafit baba babarózsa baba kék csokoládé retro virágok
Bezár     

Válassz alkategóriát

Hálózati antenna, kiegészítő (44)
Egy kategóriával feljebb:

Keresés szűkítése

Aukciók típusai
Eladó neve

Hálózati antenna, kiegészítő

Ajánlott aukciók
Ajánlat betöltése. Kérjük, légy türelemmel...
Találatok rendezése:
Az általad keresett termékből a Vaterán 126 db van!  
-





Növeld eladási esélyeidet! Emeld ki termékeidet a többi közül!
44 db termék 
ár (Ft)
szállítással
licitek
Befejezés
dátuma
 USB Wifi antenna WLAN adapter 150 Mbps + telepítő CD!   

USB Wifi antenna WLAN adapter 150 Mbps + telepítő CD!

1 590 Ft 2 190-2018/01/26 13:33:39
 Wi-Fi antenna 37 cm 10 dbi   

Wi-Fi antenna 37 cm 10 dbi

1 Ft   850 Ft 4911 340-2018/02/03 14:03:10
 kábel RF 75 ohm(koax) profi minőség 1,5 m100dB!   

kábel RF 75 ohm(koax) profi minőség 1,5 m100dB!

300 Ft 870-2018/02/02 02:08:20
 2db 16dbi yagi wifi antenna + tp-link tl-wr841nd router   

2db 16dbi yagi wifi antenna + tp-link tl-wr841nd router

10 850 Ft 12 000-2018/02/01 12:31:23
 Kültéri WiFi antenna   

Kültéri WiFi antenna

9 900 Ft 10 399-2018/02/02 09:35:03
 15dBi 42cm 2.4Ghz RPSMA TGreen wifi wireless antenna   

15dBi 42cm 2.4Ghz RPSMA TGreen wifi wireless antenna

3 333 Ft 3 832-2018/01/23 19:08:13
 Brocade 8GB Gbic Optical Transceiver Transceiver 8Gbps Fibre Channel; SFP+ Short Wavelength 850nm...     

Brocade 8GB Gbic Optical Transceiver Transceiver 8Gbps Fibre Channel; SFP+ Short Wavelength 850nm...

4 432 Ft 5 932-Készlet erejéig
 HP X120 1Gb SFP RJ45 T SFF Gigabit Transceiver HP JD089B ABCU-5740RZ-HP8 1000BASE-T 1G SFP RJ45 o...     

HP X120 1Gb SFP RJ45 T SFF Gigabit Transceiver HP JD089B ABCU-5740RZ-HP8 1000BASE-T 1G SFP RJ45 o...

37 973 Ft 39 473-Készlet erejéig
 2.4Ghz 6dBi TGreen wifi wireless antenna RPSMA   

2.4Ghz 6dBi TGreen wifi wireless antenna RPSMA

949 Ft 1 398-2018/01/26 14:44:16
 HP DVB-T antenna 411352-002 412176-002 An0550-4901mc     

HP DVB-T antenna 411352-002 412176-002 An0550-4901mc

9 990 Ft --2018/02/01 14:20:24
 FME patch 50 Ohm Antenna kábel 5 m   

FME patch 50 Ohm Antenna kábel 5 m

890 Ft   1 980 Ft 1 4302 520-2018/01/30 13:54:59
 6 méter RP-SMA wifi antenna hosszabbító kábel   

6 méter RP-SMA wifi antenna hosszabbító kábel

2 000 Ft --2018/01/31 14:58:34
 IBM 46C3449 GBIC SFP+ 10GbE SR LC 850nm 850nm TRANSCEIVER     

IBM 46C3449 GBIC SFP+ 10GbE SR LC 850nm 850nm TRANSCEIVER

11 303 Ft 12 803-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT2409A 9dbi Antenna Külső - Hálózati antenna, kiegészítő     

TP-Link TL-ANT2409A 9dbi Antenna Külső

6 703 Ft 7 293-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT24EC5S 5m Antenna Kábel - Hálózati antenna, kiegészítő     

TP-Link TL-ANT24EC5S 5m Antenna Kábel

3 741 Ft 4 331-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT24EC3S 3m Antenna Kábel - Hálózati antenna, kiegészítő     

TP-Link TL-ANT24EC3S 3m Antenna Kábel

3 020 Ft 3 610-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT2408CL 8dBi Antenna belső SMA - Hálózati antenna, kiegészítő     

TP-Link TL-ANT2408CL 8dBi Antenna belső SMA

1 812 Ft 2 402-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT2414A 14dBi Antenna külső SMA - Hálózati antenna, kiegészítő     

TP-Link TL-ANT2414A 14dBi Antenna külső SMA

19 160 Ft 19 750-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT2412D 12dBi Antenna külső Ntype     

TP-Link TL-ANT2412D 12dBi Antenna külső Ntype

11 322 Ft 11 912-Készlet erejéig
 WI-FI antenna 14dBi RP SMA csatlkozóval, beltérre     

WI-FI antenna 14dBi RP SMA csatlkozóval, beltérre

3 683 Ft 4 183-Készlet erejéig
 Wifi jelfogó antennával   

Wifi jelfogó antennával

1 200 Ft 1 699-2018/02/04 17:15:57
 Tenda WiFi Adapter.   

Tenda WiFi Adapter.

5 000 Ft --2018/02/05 15:32:07
 Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver Dell 0N743D     

Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Transceiver Dell 0N743D

6 337 Ft 7 837-Készlet erejéig
 Brocade 8GB Gbic Optical Transceiver Transceiver 8Gbps Fibre Channel; SFP+ Short Wavelength 850nm...     

Brocade 8GB Gbic Optical Transceiver Transceiver 8Gbps Fibre Channel; SFP+ Short Wavelength 850nm...

2 781 Ft 4 281-Készlet erejéig
 HP 10G SR SFP+ 10GBASE 21CFR1040.10 Optical Gigabit Ethernet Transceiver HP 455885-001 456096-001     

HP 10G SR SFP+ 10GBASE 21CFR1040.10 Optical Gigabit Ethernet Transceiver HP 455885-001 456096-001

12 573 Ft 14 073-Készlet erejéig
 D-Link ANT24-0501 2.4GHz 5dBi Antenna router   

D-Link ANT24-0501 2.4GHz 5dBi Antenna router

1 500 Ft 2 000-2018/02/04 23:48:02
 HP X130 10G SFP+ LC SR Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Tr...     

HP X130 10G SFP+ LC SR Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW 400m Multimode Datacom SFP+ Optical Tr...

12 573 Ft 14 073-Készlet erejéig
 Mágnestalp WLAN antennához Digitus     

Mágnestalp WLAN antennához Digitus

4 490 Ft 5 080-Készlet erejéig
 Wifi antennakábel 2m Digitus     

Wifi antennakábel 2m Digitus

3 490 Ft 4 080-Készlet erejéig
 WLAN antennakábel 5m Digitus     

WLAN antennakábel 5m Digitus

4 990 Ft 5 580-Készlet erejéig
 WLAN antennakábel 10m Digitus     

WLAN antennakábel 10m Digitus

9 990 Ft 10 580-Készlet erejéig
 Pigtail wifi antenna hosszabbító kábel, 50 cm, fekete, LogiLink WL0104     

Pigtail wifi antenna hosszabbító kábel, 50 cm, fekete, LogiLink WL0104

3 990 Ft 4 580-Készlet erejéig
 Wireless LAN antenna, Digitus     

Wireless LAN antenna, Digitus

1 990 Ft 2 580-Készlet erejéig
 Antennatalp Wlan és antenna csatlakozó kimenettel Digitus     

Antennatalp Wlan és antenna csatlakozó kimenettel Digitus

4 990 Ft 5 580-Készlet erejéig
 TP-Link TL-ANT2409A irányított wifi antenna     

TP-Link TL-ANT2409A irányított wifi antenna

5 000 Ft --2018/02/04 16:03:12
 WLAN rúdantenna 7 dB 2.4 GHz Digitus DN-70104     

WLAN rúdantenna 7 dB 2.4 GHz Digitus DN-70104

4 290 Ft 4 880-Készlet erejéig
 WLAN antenna hosszabító kábel 1x RP-SMA dugó - 1x RP-SMA alj 1 m fekete Digitus     

WLAN antenna hosszabító kábel 1x RP-SMA dugó - 1x RP-SMA alj 1 m fekete Digitus

3 990 Ft 4 580-Készlet erejéig
 WLAN antenna rúd 9dB Digitus     

WLAN antenna rúd 9dB Digitus

4 990 Ft 5 580-Készlet erejéig
 HHA5 2,4GHz WiFi antenna 11,5dBi 5m kábellel  új, gar.     

HHA5 2,4GHz WiFi antenna 11,5dBi 5m kábellel új, gar.

5 990 Ft 6 970-2018/02/05 09:23:32
 HHA3 2,4GHz WiFi antenna 11,5dBi 3m kábellel  új, gar.     

HHA3 2,4GHz WiFi antenna 11,5dBi 3m kábellel új, gar.

5 500 Ft 6 480-2018/02/05 09:23:30
 WI-FI antenna USB csatlakozóval 150Mb/s     

WI-FI antenna USB csatlakozóval 150Mb/s

2 286 Ft 2 786-Készlet erejéig
 WLAN antennák Csatlakozókábel [1x N dugó - 1x RP-SMA dugó] 0.15 m Átlátszó Goobay     

WLAN antennák Csatlakozókábel [1x N dugó - 1x RP-SMA dugó] 0.15 m Átlátszó Goobay

2 490 Ft 3 080-Készlet erejéig
 WLAN antennák Csatlakozókábel [1x SMA dugó - 1x RP-SMA alj] 0.15 m Átlátszó aranyozott érintkező ...     

WLAN antennák Csatlakozókábel [1x SMA dugó - 1x RP-SMA alj] 0.15 m Átlátszó aranyozott érintkező ...

2 290 Ft 2 880-Készlet erejéig
 HHAUM 2,4 GHz aktív kültéri WiFi antenna (USB)     

HHAUM 2,4 GHz aktív kültéri WiFi antenna (USB)

14 800 Ft 15 780-2018/02/07 12:54:02
Érdemes szétnézni a lejárt, de nem eladott termékek között is. Ha találsz olyat, ami érdekel, írj az eladónak és kérd meg, hogy töltse fel újra termékét a piactérre. A TeszVeszen 8 lejárt aukció van, ami a keresésednek megfelelhet, a Vaterán pedig 33.
Ha nem találtad meg, amit kerestél vagy esetleg nem volt megfelelő árban, akkor ide kattintva mentsd el a keresést és mi automatikusan értesíteni fogunk, amint hasonló terméket töltenek fel TeszVeszre.
Ajánlott aukciók
Ajánlat betöltése. Kérjük, légy türelemmel...
Jelmagyarázat
  Licitálható termék   Azonnal megvehető   Az én ajánlatom   Ingyenes szállítás   Vatera Sztárajánlatok   eMag termék   Apróhirdetés
x

Oszd meg velünk véleményed! x

Köszönjük, hogy a javaslatodat megírtad nekünk!

Antenna