Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> kérés., kérés.
forumadmin
hozzászólás 2017-02-07 22:01
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2011-07-21 11:29
Azonosító: 1 472 876

IDÉZET(nagyrozsa1206 @ 2017-02-07 16:05) *
Szia.

Gratulálok, hogy Neked nem kallódnak el termékek. smile.gif A cipőt, ha olvastad a levelezésemet a "vevővel" a fiam el kezdte hordani, és nem vettem le véletlenül. sad.gif De meg kértem, és az volt a válasza, hogy akkor így jártam. sad.gif A zakót el adtam, és törölni akartam, de nem találtam. sad.gif Hát megtalálta más. smile.gif Még van időm, lehet hogy ezt sikerül törölni. smile.gif De én azért csak szeretném, hogy heti 1 törlési lehetőséget adjanak.
Ez egy profi eladónak fontos! Nem biztos hogy élnék vele, de legalább nem kellene rettegni. És kb 2-3 éve volt, hogy a rendszer mindent meg duplázott. Sajnos akkor nem tudtam mindent kiszelektálni, ezért van hogy most is rá talál a vevő olyan termékre, ami már régen el lett adva, de a KLÓNJA még fent van. sad.gif Tehát nem minden hiányzó termék az én hibám! sad.gif Sajnos Admin választ nem kaptam. sad.gif Pedig, főleg olyan válaszra vártam, amit a Vatera vezetősége át beszélt! smile.gif Legyen szép napod! üdv. Rózsa.

Kedves nagyrozsa1206!

Azt írtad, olyan válaszra lenne szükséged, amit a Vatera vezetősége átbeszélt. A jelenlegi, havi egy törlésre módot adó megoldás pontosan ilyen. Az előttem szólók már részletezték, a visszaélések miatt volt szükség a korlátozásra.
A hibalehetőség természetesen benne van, ha az ember sok terméket hirdet, de havi egynél több hasonló hibánál már az eladó vállalja a felelősséget, jelen esetben a negatív értékelést.
Mióta ezt a rendszert bevezettük, még nem igazán volt erre panasz, szerintem a felhasználók nagy része örül annak, hogy az eladók ilyen módon is kénytelenek megfelelni törvényben foglalt kötelezettségüknek.
Ami a duplikált hirdetéseket illeti, ilyen technikai hiba a TeszVeszen fordult elő 2007-2008-ban, az erre való hivatkozást nem érzem igazán aktuálisnak.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

Go to the top of the page

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2017-02-07 20:59
Létrehozva: #2

ooooooooooooooooooooo

Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(nagyrozsa1206 @ 2017-02-07 16:05) *
Szia.

Gratulálok, hogy Neked nem kallódnak el termékek. smile.gif A cipőt, ha olvastad a levelezésemet a "vevővel" a fiam el kezdte hordani, és nem vettem le véletlenül. sad.gif De meg kértem, és az volt a válasza, hogy akkor így jártam. sad.gif A zakót el adtam, és törölni akartam, de nem találtam. sad.gif Hát megtalálta más. smile.gif Még van időm, lehet hogy ezt sikerül törölni. smile.gif De én azért csak szeretném, hogy heti 1 törlési lehetőséget adjanak.
Ez egy profi eladónak fontos! Nem biztos hogy élnék vele, de legalább nem kellene rettegni. És kb 2-3 éve volt, hogy a rendszer mindent meg duplázott. Sajnos akkor nem tudtam mindent kiszelektálni, ezért van hogy most is rá talál a vevő olyan termékre, ami már régen el lett adva, de a KLÓNJA még fent van. sad.gif Tehát nem minden hiányzó termék az én hibám! sad.gif Sajnos Admin választ nem kaptam. sad.gif Pedig, főleg olyan válaszra vártam, amit a Vatera vezetősége át beszélt! smile.gif Legyen szép napod! üdv. Rózsa.

A korlátozás nem véletlen lett kitalálva, hanem éppen azért, hogy az eladó figyeljen oda és ne törölgessen, hanem legyen alapos.
Mindenkivel előfordulhat, hogy nem talál valamit, velem is előfordult már. Emberi tényező, a vevőnek pedig van joga eldönteni, milyen értékelést ad. Egy profi abban is lehet profi, hogy ha már ilyen helyzetbe kavarta magát, akkor úgy kommunikáljon a vevővel, hogy lehetőleg jól jöjjön ki a történetből. A Vaterának nem feladata az eladók ilyesféle védelmezése.
A duplikálások pedig nem 2-3 éve, hanem inkább 6-7 éve voltak. Néhány évente akár egy alapos leltárnak is bele kellene férnie.
Különben a duplázásokra rákeresni olyan egyszerű feladat, hogy ez nem lehet hivatkozási alap.

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

+Quote Post

nagyrozsa1206
hozzászólás 2017-02-07 16:05
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2009-08-04 12:10
Azonosító: 14 369 034

IDÉZET(diana2213 @ 2017-02-04 11:32) *
Szia!
A cipőnél január végén nem tudtad törölni a licitet, tehát már volt a hónapban egy törlésed, most meg a zakó. Összesen idén 3 terméknél kellett (volna) licitet törölnöd.
Nekem a 10 éves pályafutásom alatt nem volt ennyi smile.gif
Egyébként miért nem kéred meg a vevőt, hogy ő kezdeményezze a licittörlést?
A rendszerrel nincs gond szerintem, elég extrém szerintem, hogy valakinek ilyen peches szériája legyen.
Oka volt, hogy bevezették, mert az egy forintos termékeknél rendszeresen alkalmazták az eladók, ha nem érték el a kívánt árat a termékek.

Szia.

+Quote Post

diana2213
hozzászólás 2017-02-04 11:32
Létrehozva: #4

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-02-22 13:43
Azonosító: 6 790 713

IDÉZET(nagyrozsa1206 @ 2017-02-04 09:13) *
Kedves Adminok!

Jó volna, ha bővítve lenne, a licit törlési lehetőség.
Mert bár van amikor nincs elhasználva a havi egy lehetőség sem, de van amikor többre van szükség. smile.gif
Most is el adtam egy cipőt, amit nem tudok el küldeni a vevőnek, de a rendszer nem engedte a törlést. sad.gif
Most van egy zakón licit, amit sajnos nem találok. sad.gif De ez a több ezer terméknél, előfordulhat.
Viszont, nem szeretném, az értékeléseimet rontani. Ezért ajánlom, heti egyszerre bővíteni a lehetőséget.
Köszönöm. üdvözlettel: nagyrozsa1206

Szia!
A cipőnél január végén nem tudtad törölni a licitet, tehát már volt a hónapban egy törlésed, most meg a zakó. Összesen idén 3 terméknél kellett (volna) licitet törölnöd.
Nekem a 10 éves pályafutásom alatt nem volt ennyi smile.gif
Egyébként miért nem kéred meg a vevőt, hogy ő kezdeményezze a licittörlést?
A rendszerrel nincs gond szerintem, elég extrém szerintem, hogy valakinek ilyen peches szériája legyen.
Oka volt, hogy bevezették, mert az egy forintos termékeknél rendszeresen alkalmazták az eladók, ha nem érték el a kívánt árat a termékek.

+Quote Post

nagyrozsa1206
hozzászólás 2017-02-04 09:13
Létrehozva: #5

Lelkes újonc
**

Regisztrált: 2009-08-04 12:10
Azonosító: 14 369 034

Kedves Adminok!

Jó volna, ha bővítve lenne, a licit törlési lehetőség.
Mert bár van amikor nincs elhasználva a havi egy lehetőség sem, de van amikor többre van szükség. smile.gif
Most is el adtam egy cipőt, amit nem tudok el küldeni a vevőnek, de a rendszer nem engedte a törlést. sad.gif
Most van egy zakón licit, amit sajnos nem találok. sad.gif De ez a több ezer terméknél, előfordulhat.
Viszont, nem szeretném, az értékeléseimet rontani. Ezért ajánlom, heti egyszerre bővíteni a lehetőséget.
Köszönöm. üdvözlettel: nagyrozsa1206

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: