Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Rég voltam, hááát itt vagyok 1 percre, Lulu és az ütős lámpatest
Manka43
hozzászólás 2017-12-01 13:54
Létrehozva: #1

:)

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2007-08-05 21:34
Innen: Magyarország/Bács-Kiskun megye
Azonosító: 7 726 812

Az igen Karika, még ezt elő tudtad keresni biggrin.gif Nem vagyok itt túl sokat, sajnos ez már rég nem az, ami volt, így nem érzem a késztetést smile.gif De azért benézek időnként smile.gif

IDÉZET(Orion-7-Mclain @ 2017-11-27 12:50) *
[fo
Szervusztok hmmmmmm......Guam az Guam smile.gif K&Y smile.gif

Szerrrrrvusz Manka ....Rumcájjjssszként epekedem.....utána ....utána pedig öregszem smile.gif ....egy kis idézet a Télepós köszöntőből, MikiKari verseletből...haa annak lehet nevezni

rég nem jártál Te se, ebben a nagy rengetegben, hol Ábel el szokott veszni smile.gif pusszantás
Mi több, a jó pechemre,
H1N1 virit bekapnék,
van ki engem kezeljen ,
Manka doktornőm az ,
hát egye penész kimondom ,
Ő a legújabb szerelmem smile.gif biggrin.gif,
Benettke is az lehetne ,
De jó sorsa úgy hozta,
Hogy Öreg Karival ,
Eleddig nem találkoza smile.gif ! smile.gif !
Ha valakit kihaygtam,
jelentkezzen bátran ,
mert nagy az én Puttonyo(so)m smile.gif ,
belefértek akárhányan.
) ,
belefértek akárhányan.
[/color][/size][/b][/i][/font]

--------------------
"Én nem kívánom senkitől, hogy csudás dolgot tegyen, de joggal kívánom mindenkitől, hogy mindig ember legyen."
Ady Endre

Go to the top of the page

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-27 12:50
Létrehozva: #2

Van aki forrón szereti,aranyba mártva :)

Regisztrált: 2008-02-25 11:30
Innen: Budapest - Zugló
Azonosító: 9 937 367

IDÉZET(Manka43 @ 2017-11-27 12:38) *
Ezer éve nem voltam itt a fórumon, de elég zavaró, hogy nem úgy van, ahogyan régen smile.gif A fordított verzió jobb volt.

Szerrrrrvusz Manka ....Rumcájjjssszként epekedem.....utána ....utána pedig öregszem smile.gif ....egy kis idézet a Télepós köszöntőből, MikiKari verseletből...haa annak lehet nevezni

rég nem jártál Te se, ebben a nagy rengetegben, hol Ábel el szokott veszni smile.gif pusszantás
Mi több, a jó pechemre,
H1N1 virit bekapnék,
van ki engem kezeljen ,
Manka doktornőm az ,
hát egye penész kimondom ,
Ő a legújabb szerelmem smile.gif biggrin.gif,
Benettke is az lehetne ,
De jó sorsa úgy hozta,
Hogy Öreg Karival ,
Eleddig nem találkoza smile.gif ! smile.gif !
Ha valakit kihaygtam,
jelentkezzen bátran ,
mert nagy az én Puttonyo(so)m smile.gif ,
belefértek akárhányan.

--------------------
A gondolatiságunk átvilágítása nem a mi feladatunk, azt megteszi helyettünk a sötétség ! by Karika & Yodarika
Mire megtaláljuk önmagunkban a tökéletest, mások elvesztik azt bennünk !!! by Karika & Yodarika
Ismerd meg múltad,tanulj jövődből,éld a mát :) ! by Karika & Yodarika
Élj a mának & Élni és Élni hagyni !

+Quote Post

Manka43
hozzászólás 2017-11-27 12:38
Létrehozva: #3

:)

Regisztrált: 2007-08-05 21:34
Innen: Magyarország/Bács-Kiskun megye
Azonosító: 7 726 812

IDÉZET(Abel15 @ 2016-09-11 17:20) *
Szia Kari!
Te még élsz,a sírásók meg sakkoznak? mosking.gif drinks.gif friends.gif food.gif notworthy.gif
Miért fordítva jelennek meg a hozzászólások??? BangHead.gif

Ezer éve nem voltam itt a fórumon, de elég zavaró, hogy nem úgy van, ahogyan régen smile.gif A fordított verzió jobb volt.

--------------------
"Én nem kívánom senkitől, hogy csudás dolgot tegyen, de joggal kívánom mindenkitől, hogy mindig ember legyen."
Ady Endre

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-25 12:50
Létrehozva: #4

Szervusz <friends> Hidaska smile.gif !

....írnám, a kan...da..láb... errr ....honnan ez a hüllllle felosztható név ?? biggrin.gif .....lényeg 56 voltot adott le , elvileg, amper nemtudni,,, viszont, ha valami zárlatos , akkor az értékek más nyomot hagynak... a test ..előn smile.gif ...... ha lessz még az életemben másik kutyusom , a mostaniak melléééé, akkor Hidas-Brikett lészen a neve smile.gif biggrin.gif ...rövidítve Hibi smile.gif

--------------------
A gondolatiságunk átvilágítása nem a mi feladatunk, azt megteszi helyettünk a sötétség ! by Karika & Yodarika
Mire megtaláljuk önmagunkban a tökéletest, mások elvesztik azt bennünk !!! by Karika & Yodarika

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-25 12:43
Létrehozva: #5

csak semmit és Senkit láttál smile.gif

/b]
/i]

--------------------

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-25 12:41
Létrehozva: #6

Szervusz Ábel a rengetegből....amúgy nem is vagytok olllll sokan smile.gif biggrin.gif ...ez itt a po...ennn helllle smile.gif , nem vettem télakot, csak a vakerán a műszaki "oldalam" jobban érzi magát smile.gif

, s Véled , mi van, ... véled van még a Csilllufan részed smile.gif . vagy már leszoktál róla , mint drogos a szerről ?? smile.gif

--------------------

+Quote Post

Abel15
hozzászólás 2017-11-25 12:00
Létrehozva: #7

Fórumozó

Regisztrált: 2007-07-10 16:00
Azonosító: 7 586 036

Nem frankó így,hogy fordítva jelennek meg a hozzászólások!!!!!!!!! negative.gif nono.gif

--------------------
Ha segítesz valakinek,és viszonzást vársz,........akkor az nem segítség volt,hanem szerződés!
A lovagi seb mindig szemből jön!

+Quote Post

Abel15
hozzászólás 2017-11-25 11:55
Létrehozva: #8

Fórumozó

Szia Mclén!
Hol szoktál "parkolni"Kuncsorogni???
Jó hogy "hallom" a hangodat! good2.gif
Nem jó a teszen,hogy télakot vettél???

--------------------
Ha segítesz valakinek,és viszonzást vársz,........akkor az nem segítség volt,hanem szerződés!

+Quote Post

hidas1969
hozzászólás 2017-11-24 19:58
Létrehozva: #9

Menekült :)

Regisztrált: 2006-02-16 15:04
Innen: Biatorbágy
Azonosító: 4 763 632

IDÉZET(Orion-7-Mclain @ 2016-09-08 15:43) *
[i Szervusztok hmmmmmm......Guam az Guam smile.gif K&Y smile.gif

Lulu és az ÜTŐS lámpatest

Hajnalban ...éjjel ?? lényeg ma 3 ó 30 körül kiskutyáimmal lementünk dolgukat végezni ...a szokásos útvonaltól el kellett térni, merrrrt ugye a hülyegyerekek előző éjjel a "ZS" kert melletti utat elaknásították piJJásüvegdarabokkal....ezért hát a Zsálya 53-55 melletti járdán haladtunk a kicsi játszótér szomszédságában....Lulukámnak valami sms-e jöhetett az oszlop aljára , épp azt szerette volna megynyitni , ám ekkor az oszlop zártra váltotta az illat- sms-t és ezt egy áramütéssel még nyomatékosabbá tette ...felsikoltva egy szimpla tribbszberger ugrással arrébb került a hatótávból kutyuskánk .....majd az első kábulatból eszmélve , nem hívve, hogy mi is történt vele , újból szerette volna elolvasni az sms-t az oszlopon smile.gif ...nem kellett volna....megint egy laza áramütéssel bírta távolmaradásra őt a világításra , és nem áramütésre szánt lámpatest.......ha egyedül lettem volna a történtekkor , bárki rám foghatná hatásvadász írást teszek közzé ...tán még mesének is hinnék....nem, Anna leányom velem volt, előtte nem sokkal jött haza, lekísért..nehogy féljek smile.gif ...... oké megtörtént áram alatt van a kültéri közvilágítási lámpaoszlop........mit tesz illllenkor az állampolgár ???......leszarja ..jó ember lévén mások is örömüket leljék em horrorisztikus élményben.....vaaaagy , azzz ollllan okos , mint én , Yodarika bácsi smile.gif, megpróbál intézkedni.....gondolván mégse annyira jó dolog, ha az iskolai útvonal mellett és főleg a játszótértől 5 méterre levő oszlop boxolgat , áramütöget, mégiscsak játszótéren, járdán vagyunk nem a ringben, s főleg nem a transzfor..mersssssz e közelébb jönni házban ....mit hívjak...112 ......kissé konzultáns női hang - mi később elbizonytalanodik - hiszen ő most az éjszaka történtek forgalomirányítója a befutó információk elosztója a mentők, tűzoltók és a rendőrség között........viszont én hova is tartozom ezzel a problémával ??? smile.gif......mondom valaki kijönne biztosítani és lekordonozni, aztán elműűű ...vagy tűzoltók áramtalanítsák a környéket....bizton sokan "élvezték " volna a nem működő fridzsit , telefont, tv-t internetet...méééég , ha hajnali 4ó is van.........találékonyan közli vélem, hívjam az ELMŰŰŰ 06 40 38 38 38 -s számát...de a bizti kedvéért továbbítja a rendőrség felé a bejelentésemet...viszont akkor maradjak addig ott....és megkérdi, tud e még valamiben segíteni....vettem egy nagy levegőt és azon gondolkodtam , hozattassak e Véle egy pizzát, meleg teát és pokrócot, merrrt mégiscsak hűvös itt a pin-pong asztalon csücsülni hajnalban... deee csak annyit mondtam - jó rendben megteszem az elmű-t értesítem....nem kelllett volna ...ekkor még nem tudtam, hogy az adrenalinom most fog csak űrsebességre sőt digi hipernetet lehagyó száguldásra váltani...kezdődik ott, hogy az ELMŰŰŰŰ esti-éjjeli hívásakor egy hang közli velem , miszerint valami rendelet vagy isten tudja millllen BAROM által kitalált baromság miatt nem fogadják a mobil hívásokat ezen a számon , csakis a vezetékes számról hívhatóak !!!!!! MI van ??!!!?? !! ...rám esik egy vezeték az erdőben , vagy elhagyatott helyen...aszalódjak meg ??? ....mire valaki megtalál és elmegy őket vezetékes számról felhívni ??? ...................valami vezetékes számot elhadart ugyan, de nem értettem, lényeg hívjam azt ...vagy azt is csak vezetékesről...hajnalban nem igen fog az agyam illen kórságokra ....mindegy adrenalinnnnn fenn, mint én is vala az ping-pong asztalon, mely a könnyeddebb ping-pong lasztikat hivatott visszajuttatni a levegőbe , nem pedig az én majd 140 kilós valagamat tartani....várunk...Lulukám fázik...sokk érte lelkecskémet, nem minden nap történek meg a nózikájával, hogy ki-be szaladgál benne a 220 smile.gif vagy lehet nagyobb volt/ amper szám ......várunk.....várunk...nem hiába villogó autó jön..csendben smile.gif ....három fiatal szimpi egyenrucis 2 :1 arányban, az egy a leány smile.gif - száll ki lámpákkal felszerelve, visszalámpázok, megindulnak felém , mikor odaérnek a bizti kedvéért megkérdik, én vagyok a a bejelentő ....no merrrt annyian voltunk ott kutyások hajnal 4-kor , dde hát ez a kötelességük, előírás , ismerem az illen formulákat smile.gif ......kérdik jól vagyok e ??..felvonom szemöldököm, de mondom is egyből , köszönöm kicsit fázom , deee ez az öregség jele és a hideg betonasztaltól is lehet ... -No mert hogy megrázta az áram !...-Kit ..engem ?? ...hűűűűűhhhha , itt valaki megint figyelhetett ott bennnnnn .... közlöm , nem engem, hanem a kutyusomat rázta meg az áram , 2 x is !! néznek nagyot ..jaaaa !!! .... odamegyünk ,, illletve Lulukám csak 4-5 méteres távolságig volt hajlandó megközelíteni az "ütős" cölöpöt smile.gif biggrin.gif ..megértem őt , elég lehetett hajnalban az a kettő megközelítés is smile.gif ....nézik , VIZSLATJÁK (egy vizsla már megvizslatta smile.gif ) a fiatal kollégák ...oké. én meg nem fogom ráz e , mondja a dominánsabb fiú smile.gif és vigyorognak ...én is ezt tenném ...nem is értem miért nincs erre külön szervezet, akit kiküldenek , szakember mondjuk, katasztrófavédelmes esetleg.....nem kéne a közzzz rend őreit illlenekkel zaklatni, feltartani, főleg nem hármat egyszerre.......jön a bejelentkezés ...formula bejelentő él itt van sőt a tettes se távozott el a helyszínről, mit tegyünk , bilincseljük meg az oszlopot ???? .. smile.gif ....végül is tisztázzák a kutyát érte áramütés , ehhez még annyit ...kérdezik , hogy ütött meg az áram....nézek nagyot nagy fejemből, szűk szemem tágra nyílhatott eléggé...mondom , nem engem ért áramütés , gondolja éjjel lejövök és lámpatesteket sííímogatok ?? ... smile.gif ...mondták néha Nő- (minden tiszteletem smile.gif ...... -személyek , hogy perverz vagyok... deeee ennnnnyire nem, lámpatest pedofil , kandeláber megrontó , villanypózna "hegesztő" smile.gif biggrin.gif ....szeretem a testet , s annak gyönyöreit , deee a lámpatestek még nem hódították meg annyira a lelkem, hogy hajnalban lejárjak simogatni őket.......amúgy is ez egy kis vézna volt én meg a gömbölydedebb formára izgulok smile.gif biggrin.gif ................. ...vissza a történethez, eme szexuális kitérő után....az egyik fiatal körbepányvázta az elkövető oszlopot , dee fenntartással volt iránta közölte is reméli nem ez lesz utolsó kerítése ....ha nem is ebben a formában, de izgult ne rázza meg a szalagon keresztül smile.gif .....nnna ezz megvolt ....jöhet a személyem azonosítása ...a kisebbik, halkabbik rend őre , Ő volt az írásszakértő smile.gif ....nem gúnyolom Őket , de annyira ismerem a leosztást egy autóban team- csapatban smile.gif ...teljesen jól tették a dolgukat, ami valljuk be nem az Ő feladatuk lenne ....szóval kérdi íródeákunk, személyi van e .....elvigyorogtam...örülök , hogy vettem alsónadrágot, nemhogy még személyit vegyek magamhoz hajnali 3-kor ...megérti , nekik is mehetnékük van már , benyögöm adataimat, leinfóznak ..várunk...rendben vagyok , nem kőőőröznek.... smile.gif biggrin.gif ... mondjuk ki az a okos , aki kőrözés alatt áll és kihívja , sőőőt, meg is várja a zsarukat ??? smile.gif biggrin.gif biggrin.gif ...... a csinos hölgyikétől is elköszönve elbúcsúzunk egymástól , Lulukámat is Mollyt is megsimogatják ...elvégre ez is lehetne a dolguk, nem csak a rendbontó ütős póznák bekerítése !!!!! smile.gif ................................
EPILÓÓÓGUss kuss smile.gif ............. a munkálatok folynak a helyszíííínen innen és túúúl ... smile.gif , ss aaaaz izzadság is szegény ELMÜs karbantartókról...NEM AZ Ő HIBÁJUK VOLT !!!! ...valllamellik tv kábeles cég........utoljára én UPPPCCCssssszassza autót láttam ott kavirnyálni , ahol a zűr volt ....elvágták a kábelt s ezáltal vált ütőssé...nem csak az az egy lámpatest !!!!!!!!!!!!!!
Luluka orrán enyhe piggg ..nem coc a na smile.gif szóval pigmentáció hiány keletkezett......illletve javítva magamat pár milis fekete pontocskák lettek orrocskáján ....a lelke ??? ...majdcsak helyre jön ésss megtanulja legalább...nem minden sms vagy üzi éri meg a mindenképpeni elolvasást smile.gif biggrin.gif
!!!! ...valllamellik tv kábeles cég........utoljára én UPPPCCCssssszassza autót láttam ott kavirnyálni , ahol a zűr volt ....elvágták a kábelt s ezáltal vált ütőssé...nem csak az az egy lámpatest !!!!!!!!!!!!!!
Luluka orrán enyhe piggg ..nem coc a na smile.gif szóval pigmentáció hiány keletkezett......illletve javítva magamat pár milis fekete pontocskák lettek orrocskáján ....a lelke ??? ...majdcsak helyre jön ésss megtanulja legalább...nem minden sms vagy üzi éri meg a mindenképpeni elolvasást smile.gif biggrin.gif
[/color][/size][/b]........utoljára én UPPPCCCssssszassza autót láttam ott kavirnyálni , ahol a zűr volt ....elvágták a kábelt s ezáltal vált ütőssé...nem csak az az egy lámpatest !!!!!!!!!!!!!!
[/color][/size]</b>[/i]c--></span><!--/sizec-->[/b]........utoljára én UPPPCCCssssszassza autót láttam ott kavirnyálni , ahol a zűr volt ....elvágták a kábelt s ezáltal vált ütőssé...nem csak az az egy lámpatest !!!!!!!!!!!!!!
[/color][/size]</b></i>

Üdv: Karika & Yodarika
Orion-7-Mclain

Ez egy élmény volt! Köszi,hogy megosztottad,és hogy a pórázon nem egy darab szénbriteket vittél haza! smile.gif wink.gif Jó egészséget,és legközelebb vigyél magaddal személyi azonosítót,mert meg fázol! smile.gif wink.gif

--------------------
“Amikor valaki csalódást okoz, választhatsz: elkezdheted kritizálni, sértegetni és zavarba hozni, vagy pedig megpróbálhatod helyre hozni a problémát.”

+Quote Post

manori1
hozzászólás 2017-11-20 12:14
Létrehozva: #10

kiváncsi fáncsi :)

Regisztrált: 2008-01-23 07:11
Innen: Magyarország/Besenyőtelek
Azonosító: 9 671 639

Sziasztok!
Jöttem szétnézni biggrin.gif

--------------------
"A legfontosabb, amit egy apa tehet a gyermekeiért,
hogy szereti az anyjukat."
(Theodore M. Hesburgh)

Azért vállalok felelősséget - Amit mondok. Nem azért, amit te értesz.

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-20 09:51
Létrehozva: #11

Szervusz Pumi ...gombokat kell ....nem gombolgatni...értelmesen..hjaa azt ne ...szóval nyomkodni smile.gif

b]
i]

--------------------

+Quote Post

pumuk28
hozzászólás 2017-11-20 08:03
Létrehozva: #12

LEGCUKKERÁJABB:DDDDDD

Regisztrált: 2010-12-17 22:33
Innen: BUDAPEST
Azonosító: 1 413 612

Erre itt nem is emlékszem,hogy működik?

--------------------
Aki nem szereti haragodat, gyűlölni fogja mosolyodat is.
PUMI

+Quote Post

totyi541
hozzászólás 2017-11-20 07:15
Létrehozva: #13

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2008-12-15 16:24
Azonosító: 12 284 218

Morgen......jééééé be tudtam lépni. De lépek is, mert arbiten!

Délután......

--------------------
Sürü fillér jobb, mint a ritka forint.

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2017-11-19 23:21
Létrehozva: #14

Mamek drága , oszt meddig gurul az a koceka ?? smile.gif

TeszVesz édöööss (Mamekosan smile.gif ) Tündére , segíííílllyed , no nem a CSp segííllllyed, hanem Kari sagíílllyed kéne , miért fordítva gyünnek a beírások...szokjam , s egyben az új ujjamból szopizzam a megoldást vagy tán erre vetnéd e szemed világát , óvatossan , hogy vissza is térjen hozzád , szóval...nem, írással segíííítsssss köszi smile.gif ......aaaaazzzztttaaaaaaa .. a szomszédban van az írásom fele smile.gif

A hozzászólást -Orion-7-Mclain- szerkesztette a következő időpontban: 2017-11-19 23:24

--------------------

+Quote Post

Mamek77
hozzászólás 2017-11-19 21:52
Létrehozva: #15

Dilibogyó

Regisztrált: 2008-07-14 15:15
Azonosító: 10 998 752

kakukk

--------------------
A kocka el van vetve....

+Quote Post

teszvesztunde
hozzászólás 2016-09-15 09:08
Létrehozva: #16

Lelkes fórumozó

Csoport: Moderátor
Regisztrált: 2009-09-22 19:54
Azonosító: 14 814 364

Igaz, nincs akkora nyüzsgés mint régen, de várunk szeretettel téged is és a verseket is! smile.gif

--------------------
A humorérzék mentőöv az élet hullámain.

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2016-09-13 16:58
Létrehozva: #17

IDÉZET(teszvesztunde @ 2016-09-12 10:31) *
Uhh, ezért ez kemény dió lehetett! Helyrehozták azóta az csapkodós oszlopokat? unsure.gif

Luluka nózija meggyógyult? wub.gif

Üdv,
TeszVesz Tünde

Szervusz Te TeszVesz Drága Tündéje, Adminok Gyöngye smile.gif love7.gif ! Igen , megjelentek- mint írtam is smile.gif - az ELMÜ szakibácsijai és egy kis ásás -túrás-fúrás-faragás után helyre tették a kábeleket smile.gif .............Köszönjük, Luluka orra gyógyulgat....pedig egész jól állt néki az az egynehány fekete pötty biggrin.gif smile.gif ...........amúgy kár, hogy ide nem lehet képet csatolni...nooo meg főleg illatot smile.gif ... nem kell megijedni, Palóc Pááályinka versenyen fesztiválon voltam .....háááát mit is írjak erről......nem férne ide a sok embör , deee főleg az illatok íze zamata
gyümölcsös párafelhőbe csomagolt bukéja smile.gif biggrin.gif ...öregedvén ráébredtem, mértékkel finom és jó dolog az alll kohol mány smile.gif biggrin.gif ...............nem hagyhattam ki kétértelmű eszenciáim egyikét smile.gif .........
jöjjek még ?? ... vagy ennyi is elég ?? .... Télapóra- Mikikarira kéritek a hülllle versikémet smile.gif biggrin.gif !!!! ...nem kell fenyegetésnek venni smile.gif ...legyen szép napotok TeszVesz Adminok smile.gif

--------------------

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2016-09-13 16:44
Létrehozva: #18

IDÉZET(Abel15 @ 2016-09-11 18:20) *
Szia Kari!
Te még élsz,a sírásók meg sakkoznak? mosking.gif drinks.gif friends.gif food.gif notworthy.gif

Szervusz Ábel a Rengetegből smile.gif ........... te kis butus, féllábbal a sírban én sakkozom velük smile.gif biggrin.gif , okítom őket smile.gif a nagy Vezíííír cselre biggrin.gif !
Ábel, rajongás Csilluért még megvan ?? smile.gif biggrin.gif ...magam részéről a 2008-s bagázs összes Csajócáját imádom , fészen is és telón is sokukkal tartom a kapcsolatot....nnnoooo perZSe mi az a sok ?? smile.gif biggrin.gif ....háááááttttt , mondjuk Pumi az sokk smile.gif biggrin.gif

--------------------

+Quote Post

teszvesztunde
hozzászólás 2016-09-12 09:31
Létrehozva: #19

Lelkes fórumozó

Csoport: Moderátor
Regisztrált: 2009-09-22 19:54
Azonosító: 14 814 364

Uhh, ezért ez kemény dió lehetett! Helyrehozták azóta az csapkodós oszlopokat? unsure.gif

Luluka nózija meggyógyult? wub.gif

Üdv,
TeszVesz Tünde

--------------------
A humorérzék mentőöv az élet hullámain.

+Quote Post

Abel15
hozzászólás 2016-09-11 17:20
Létrehozva: #20

Fórumozó

Szia Kari!

A hozzászólást -Abel15- szerkesztette a következő időpontban: 2016-09-11 17:21

--------------------

+Quote Post

Orion-7-Mclain
hozzászólás 2016-09-08 15:43
Létrehozva: #21

Lulu és az ÜTŐS lámpatest

Hajnalban ...éjjel ?? lényeg ma 3 ó 30 körül kiskutyáimmal lementünk dolgukat végezni ...a szokásos útvonaltól el kellett térni, merrrrt ugye a hülyegyerekek előző éjjel a "ZS" kert melletti utat elaknásították piJJásüvegdarabokkal....ezért hát a Zsálya 53-55 melletti járdán haladtunk a kicsi játszótér szomszédságában....Lulukámnak valami sms-e jöhetett az oszlop aljára , épp azt szerette volna megynyitni , ám ekkor az oszlop zártra váltotta az illat- sms-t és ezt egy áramütéssel még nyomatékosabbá tette ...felsikoltva egy szimpla tribbszberger ugrással arrébb került a hatótávból kutyuskánk .....majd az első kábulatból eszmélve , nem hívve, hogy mi is történt vele , újból szerette volna elolvasni az sms-t az oszlopon smile.gif ...nem kellett volna....megint egy laza áramütéssel bírta távolmaradásra őt a világításra , és nem áramütésre szánt lámpatest.......ha egyedül lettem volna a történtekkor , bárki rám foghatná hatásvadász írást teszek közzé ...tán még mesének is hinnék....nem, Anna leányom velem volt, előtte nem sokkal jött haza, lekísért..nehogy féljek smile.gif ...... oké megtörtént áram alatt van a kültéri közvilágítási lámpaoszlop........mit tesz illllenkor az állampolgár ???......leszarja ..jó ember lévén mások is örömüket leljék em horrorisztikus élményben.....vaaaagy , azzz ollllan okos , mint én , Yodarika bácsi smile.gif, megpróbál intézkedni.....gondolván mégse annyira jó dolog, ha az iskolai útvonal mellett és főleg a játszótértől 5 méterre levő oszlop boxolgat , áramütöget, mégiscsak játszótéren, járdán vagyunk nem a ringben, s főleg nem a transzfor..mersssssz e közelébb jönni házban ....mit hívjak...112 ......kissé konzultáns női hang - mi később elbizonytalanodik - hiszen ő most az éjszaka történtek forgalomirányítója a befutó információk elosztója a mentők, tűzoltók és a rendőrség között........viszont én hova is tartozom ezzel a problémával ??? smile.gif......mondom valaki kijönne biztosítani és lekordonozni, aztán elműűű ...vagy tűzoltók áramtalanítsák a környéket....bizton sokan "élvezték " volna a nem működő fridzsit , telefont, tv-t internetet...méééég , ha hajnali 4ó is van.........találékonyan közli vélem, hívjam az ELMŰŰŰ 06 40 38 38 38 -s számát...de a bizti kedvéért továbbítja a rendőrség felé a bejelentésemet...viszont akkor maradjak addig ott....és megkérdi, tud e még valamiben segíteni....vettem egy nagy levegőt és azon gondolkodtam , hozattassak e Véle egy pizzát, meleg teát és pokrócot, merrrt mégiscsak hűvös itt a pin-pong asztalon csücsülni hajnalban... deee csak annyit mondtam - jó rendben megteszem az elmű-t értesítem....nem kelllett volna ...ekkor még nem tudtam, hogy az adrenalinom most fog csak űrsebességre sőt digi hipernetet lehagyó száguldásra váltani...kezdődik ott, hogy az ELMŰŰŰŰ esti-éjjeli hívásakor egy hang közli velem , miszerint valami rendelet vagy isten tudja millllen BAROM által kitalált baromság miatt nem fogadják a mobil hívásokat ezen a számon , csakis a vezetékes számról hívhatóak !!!!!! MI van ??!!!?? !! ...rám esik egy vezeték az erdőben , vagy elhagyatott helyen...aszalódjak meg ??? ....mire valaki megtalál és elmegy őket vezetékes számról felhívni ??? ...................valami vezetékes számot elhadart ugyan, de nem értettem, lényeg hívjam azt ...vagy azt is csak vezetékesről...hajnalban nem igen fog az agyam illen kórságokra ....mindegy adrenalinnnnn fenn, mint én is vala az ping-pong asztalon, mely a könnyeddebb ping-pong lasztikat hivatott visszajuttatni a levegőbe , nem pedig az én majd 140 kilós valagamat tartani....várunk...Lulukám fázik...sokk érte lelkecskémet, nem minden nap történek meg a nózikájával, hogy ki-be szaladgál benne a 220 smile.gif vagy lehet nagyobb volt/ amper szám ......várunk.....várunk...nem hiába villogó autó jön..csendben smile.gif ....három fiatal szimpi egyenrucis 2 :1 arányban, az egy a leány smile.gif - száll ki lámpákkal felszerelve, visszalámpázok, megindulnak felém , mikor odaérnek a bizti kedvéért megkérdik, én vagyok a a bejelentő ....no merrrt annyian voltunk ott kutyások hajnal 4-kor , dde hát ez a kötelességük, előírás , ismerem az illen formulákat smile.gif ......kérdik jól vagyok e ??..felvonom szemöldököm, de mondom is egyből , köszönöm kicsit fázom , deee ez az öregség jele és a hideg betonasztaltól is lehet ... -No mert hogy megrázta az áram !...-Kit ..engem ?? ...hűűűűűhhhha , itt valaki megint figyelhetett ott bennnnnn .... közlöm , nem engem, hanem a kutyusomat rázta meg az áram , 2 x is !! néznek nagyot ..jaaaa !!! .... odamegyünk ,, illletve Lulukám csak 4-5 méteres távolságig volt hajlandó megközelíteni az "ütős" cölöpöt smile.gif biggrin.gif ..megértem őt , elég lehetett hajnalban az a kettő megközelítés is smile.gif ....nézik , VIZSLATJÁK (egy vizsla már megvizslatta smile.gif ) a fiatal kollégák ...oké. én meg nem fogom ráz e , mondja a dominánsabb fiú smile.gif és vigyorognak ...én is ezt tenném ...nem is értem miért nincs erre külön szervezet, akit kiküldenek , szakember mondjuk, katasztrófavédelmes esetleg.....nem kéne a közzzz rend őreit illlenekkel zaklatni, feltartani, főleg nem hármat egyszerre.......jön a bejelentkezés ...formula bejelentő él itt van sőt a tettes se távozott el a helyszínről, mit tegyünk , bilincseljük meg az oszlopot ???? .. smile.gif ....végül is tisztázzák a kutyát érte áramütés , ehhez még annyit ...kérdezik , hogy ütött meg az áram....nézek nagyot nagy fejemből, szűk szemem tágra nyílhatott eléggé...mondom , nem engem ért áramütés , gondolja éjjel lejövök és lámpatesteket sííímogatok ?? ... smile.gif ...mondták néha Nő- (minden tiszteletem smile.gif ...... -személyek , hogy perverz vagyok... deeee ennnnnyire nem, lámpatest pedofil , kandeláber megrontó , villanypózna "hegesztő" smile.gif biggrin.gif ....szeretem a testet , s annak gyönyöreit , deee a lámpatestek még nem hódították meg annyira a lelkem, hogy hajnalban lejárjak simogatni őket.......amúgy is ez egy kis vézna volt én meg a gömbölydedebb formára izgulok smile.gif biggrin.gif ................. ...vissza a történethez, eme szexuális kitérő után....az egyik fiatal körbepányvázta az elkövető oszlopot , dee fenntartással volt iránta közölte is reméli nem ez lesz utolsó kerítése ....ha nem is ebben a formában, de izgult ne rázza meg a szalagon keresztül smile.gif .....nnna ezz megvolt ....jöhet a személyem azonosítása ...a kisebbik, halkabbik rend őre , Ő volt az írásszakértő smile.gif ....nem gúnyolom Őket , de annyira ismerem a leosztást egy autóban team- csapatban smile.gif ...teljesen jól tették a dolgukat, ami valljuk be nem az Ő feladatuk lenne ....szóval kérdi íródeákunk, személyi van e .....elvigyorogtam...örülök , hogy vettem alsónadrágot, nemhogy még személyit vegyek magamhoz hajnali 3-kor ...megérti , nekik is mehetnékük van már , benyögöm adataimat, leinfóznak ..várunk...rendben vagyok , nem kőőőröznek.... smile.gif biggrin.gif ... mondjuk ki az a okos , aki kőrözés alatt áll és kihívja , sőőőt, meg is várja a zsarukat ??? smile.gif biggrin.gif biggrin.gif ...... a csinos hölgyikétől is elköszönve elbúcsúzunk egymástól , Lulukámat is Mollyt is megsimogatják ...elvégre ez is lehetne a dolguk, nem csak a rendbontó ütős póznák bekerítése !!!!! smile.gif ................................
EPILÓÓÓGUss kuss smile.gif ............. a munkálatok folynak a helyszíííínen innen és túúúl ... smile.gif , ss aaaaz izzadság is szegény ELMÜs karbantartókról...NEM AZ Ő HIBÁJUK VOLT !!!! ...valllamellik tv kábeles cég........utoljára én UPPPCCCssssszassza autót láttam ott kavirnyálni , ahol a zűr volt ....elvágták a kábelt s ezáltal vált ütőssé...nem csak az az egy lámpatest !!!!!!!!!!!!!!

Üdv: Karika & Yodarika
Orion-7-Mclain

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: