Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu

Reply to this topicStart new topic
> Forever Aloe Fleur de Jouvence - szépségápoló csomag, Ismeri valaki?
pepoka
hozzászólás 2012-04-16 10:16
Létrehozva: #1

Fórumozó

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2006-03-10 16:15
Innen: Nagykőrös
Azonosító: 4 885 024

Sziasztok

Szülinapomra egy ilyen szépségápoló csomagot kaptam (Forever Aloe Fleur de Jouvence - szépségápoló csomag) és érdekelne,hogy ismeri,használja-e valaki közületek?
Kicsit macerásnak tartom,hogy kutyulgatni kell mosking.gif mosking.gif
Nem is igazán használtam eddig ilyen kencéket a sima testápolón kívül.
Bár lehet ez egy célzás volt így a 3.x kapuja előtt. rolleyes.gif
Köszi aki ír thank_you.gif

--------------------
Egy vagyok a Világon de valakinek Én vagyok a Világ!

Go to the top of the page

+Quote Post

agnes7203
hozzászólás 2012-04-16 12:22
Létrehozva: #2

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2005-04-13 11:53
Azonosító: 3 338 240

Az szuper jó!

"Mérsékli a bőrvonalak és felületi ráncok kialakulását, a már meglévőket nagyban kisimítja, mélyrehatóan, alaposan tisztítja a bőrt, eltávolítva az elhalt hámsejteket gyorsítja a sejtmegújulási folyamatot és hidratálja a legmélyebb rétegeket is. Alkalmazás előtt össze kell keverni a Mask Powder-t az Activatorral. Hetente 1-2 alkalommal használjuk."

Én nagyon szerettem. Az Activátort különösen, arctisztító tonikként is. (az Activátor egy nagyon szuper dolog, gyomorfájásra, másnaposságra is jó belsőleg, külsőleg pedig fertőtlenítő hatású, sebek kezelésére is, még szembe is cseppenthető! bár nagyon csíp, de a kötőhártya-gyulladás is kezelhető vele)

--------------------
"A dolgok, amiket elveszítünk, visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk."

+Quote Post

pepoka
hozzászólás 2012-04-16 15:14
Létrehozva: #3

Fórumozó

Regisztrált: 2006-03-10 16:15
Innen: Nagykőrös
Azonosító: 4 885 024

IDÉZET(agnes7203 @ 2012-04-16 12:22) *
Az szuper jó!

"Mérsékli a bőrvonalak és felületi ráncok kialakulását, a már meglévőket nagyban kisimítja, mélyrehatóan, alaposan tisztítja a bőrt, eltávolítva az elhalt hámsejteket gyorsítja a sejtmegújulási folyamatot és hidratálja a legmélyebb rétegeket is. Alkalmazás előtt össze kell keverni a Mask Powder-t az Activatorral. Hetente 1-2 alkalommal használjuk."

Én nagyon szerettem. Az Activátort különösen, arctisztító tonikként is. (az Activátor egy nagyon szuper dolog, gyomorfájásra, másnaposságra is jó belsőleg, külsőleg pedig fertőtlenítő hatású, sebek kezelésére is, még szembe is cseppenthető! bár nagyon csíp, de a kötőhártya-gyulladás is kezelhető vele)

Köszi szépen,hogy írtál!
Azt is szerettem volna kérdezni,hogy minden nap kell-e használni de szerencsére gondolatolvasó vagy laugh1.gif
Azt hiszem heti 1alkalommal elég lesz egyelőre.
Az activatort magát ismerem és sok másik FLP-s terméket is szeretünk,használunk smile.gif

--------------------
Egy vagyok a Világon de valakinek Én vagyok a Világ!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: