Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu

Reply to this topicStart new topic
> fix áras eladás
cit1rom
hozzászólás 2012-04-02 14:51
Létrehozva: #41

ooooooooooooooooooooo

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(babuska17 @ 2012-04-02 15:47) *
Mostanában az a tapasztalatom, hogy hiába van fix áron a termékem, állandóan csak figyelik, de nem ütik le. Tudom mindenkinek joga van aukciófigyelőt beállítani, de ha az ár megfelelő és én fix árat adtam meg, miért nem üti le a vásárló? Ha pedig nem megfelelő az ár akkor miért figyeli? Hátha naponta lejebb viszem az árát?

Sok oka lehet a figyelgetésnek. Pl. berak a nézelődő figyelőbe mindent nézelődés közben, ami tetszik neki, majd szelektál. Olyan is lehet, hogy várja, hátha olcsóbb lesz. Az is lehet, hogy ő is árul olyat, és megfigyeli, másnál mennyiért megy el. Vagy éppen olyat tesz megfigyelőbe, ami nem túlságosan fontos, de ha jut arra is pénz, akkor majd még visszatér a dologra. Vagy egyszerűen annyira borzalmas egy aukció, hogy figyelni kell. blink.gif

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

Go to the top of the page

+Quote Post

babuska17
hozzászólás 2012-04-02 14:47
Létrehozva: #42

Újonc
*

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2010-06-27 10:03
Azonosító: 17 824 302

Mostanában az a tapasztalatom, hogy hiába van fix áron a termékem, állandóan csak figyelik, de nem ütik le. Tudom mindenkinek joga van aukciófigyelőt beállítani, de ha az ár megfelelő és én fix árat adtam meg, miért nem üti le a vásárló? Ha pedig nem megfelelő az ár akkor miért figyeli? Hátha naponta lejebb viszem az árát?

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: