Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Teszvesz számlán lévő pénz elveszik?
agathe7
hozzászólás 2014-01-02 19:07
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2010-07-27 21:21
Azonosító: 19 174 315

Csak tudnám miért jó ilyen szankciókat bevezetni?
átmásolással több idő átrakni a termékeket mintha újonnan töltenék valamit. De mindent újra előszedni
csoportosítani, többezerszer hajolgatni a fotozáshoz... már így is kikészül a derekam-térdem a fotózástól...
Szóval mindegyik módszer a régi aukcióink átrakásához dupla annyi időt -munkát igényel.
Nem is kevés pénzt fizetünk ezért az egészért, talán úgy kéne csinálni ezt az egész programot, hogy
kedvezzen az eladónak. Én ahogy elnézem, legalább egy hónap mire átmásolom a dolgokat, addig alig
lesz eladásom, be se indul az egész hónapokig, új terméket feltölteni nem tudok, mert a régieket kell
menteni stb. Levelezőládát nem találok, ki fogja őrizgetni emaifiókjában az ilyen üzeneteket?? így is
annyi mail jön, hogy alig győzi az ember törölgetni.
Én úgy gondolom, hogy ezzel a módszerrel csak azt érik el, hogy közösségi oldalra mennek a vásárlók
is meg a vevők is. Sőt egyre többről tudok, olyan is sok, aki webáruházat nyit, lehet még olcsóbb is,
mint ezt a sok listázást és jutalékot befizetgetni. Nagyon csalódott vagyok, mert rengeteg időt töltök
el itt a gép elött ezzel bajlódva... Ma tölteni akartam, de miután ezeket elolvastam a 2. feltöltés után
felhagytam.

Go to the top of the page

+Quote Post

diana2213
hozzászólás 2013-11-26 16:26
Létrehozva: #2

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-02-22 13:43
Azonosító: 6 790 713

IDÉZET(forumadmin @ 2013-11-23 23:47) *
A jelenlegi változásoknak az alapja, hogy a megújulás során az oldal sokkal szorosabban fog kötődni az Allegro cégcsoport által üzemeltetett külföldi oldalakhoz technikailag is.
Mivel a TeszVesz eredetileg is az Allegro csoport tagja volt, ezért vannak az új rendszerben a sokunknak ismerős megoldások.
Most gyakorlatilag visszakapjuk azokat a funkciókat, amelyeket 2010 év végén, a Vatera adatbázisához történt csatlakozáskor követeltünk vissza. smile.gif Voltak ezek között nagyon jók, aminek örülni fogunk, de az elmúlt 3 évben született sok remek új fejlesztés, amelyek egy részétől most meg kell válnunk.
A cél az volt, hogy egy letisztultabb, logikusabb, átláthatóbb és biztonságosabb oldalunk legyen, mely az eladók és vásárlók számára is egyszerűbb, könnyebben kezelhető. Hiszen tudjuk, hogy sokakat riasztott el eddig a Vatera és TeszVesz számtalan eddigi funkciója a vásárlástól, vagy termékek feltöltésétől.
Bizonyára nem lesz könnyű az átállás, de a régi TeszVeszesek, akik most is használják a két oldalt, remekül tudtak alkalmazkodni a mostani rendszerhez is, a régi Vaterásoknak lesz nehezebb, hiszen nekik nem lesznek ismerősek az új funkciók, amelyekkel mi korábban már dolgoztunk.

Én nem a pozitív dolgokra gondoltam.
Sajnálom, hogy olyan dolgok jönnek vissza, amiket nagy harcok árán változtattatok meg, mert számunkra sok gondot, bosszúságot okozott (lakcím kiadása, fix ár eltűnése licit után, kérdések-válaszok, értékelés időbeli korlátozása. De én már feladtam, hogy bármi is úgy működjön, ami a felhasználóknak jó (a közvélemény kutatásokban is csak értelmetlen, lényegtelen kérdéseket tesztek fel).

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-24 22:46
Létrehozva: #3

ooooooooooooooooooooo

Regisztrált: 2006-12-10 21:17
Azonosító: 6 331 211

IDÉZET(printzne @ 2013-11-24 22:12) *
Esetleg fogunk kapni értesítést arról, hogy mikor lesz az átállás? Azt írtad január vége felé. Érdemes a januárban lejárt aukciókat eleve ott indítani újra? Jó lenne, ha januárban az újraindításkor a rendszer választható opcióként felajánlaná, a béta vaterán való indítást. Akkor kipipálnám azt alehetőságet és az aukció ott indulna újra.

Ilyen pipálás egészen biztos, hogy nem lesz. Másolgatni kell.

--------------------
"Attól, hogy felnéztem az égre, még nem lettem csillagász"
/korabeli népi bölcsesség/

+Quote Post

printzne
hozzászólás 2013-11-24 22:12
Létrehozva: #4

Fórumozó

Regisztrált: 2009-04-27 16:58
Azonosító: 13 531 362

IDÉZET(forumadmin @ 2013-11-23 23:15) *
Az adatbázis struktúra jelentős eltérései miatt sajnos az aukciókat nem lehet átvinni, a BétaVaterán is elindított aukciók megjelennek ugyan a régi oldalon (V betűvel jelöltük a listában), de azokra kattintva már az új oldalra jutunk, itt lehet megnézni és licitálni rá.
A jelenlegi tervek szerint a teljes átállás január vége körül várható.

Esetleg fogunk kapni értesítést arról, hogy mikor lesz az átállás? Azt írtad január vége felé. Érdemes a januárban lejárt aukciókat eleve ott indítani újra? Jó lenne, ha januárban az újraindításkor a rendszer választható opcióként felajánlaná, a béta vaterán való indítást. Akkor kipipálnám azt alehetőságet és az aukció ott indulna újra.

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-24 21:29
Létrehozva: #5

Fórumozó

Regisztrált: 2006-07-19 20:34
Azonosító: 5 521 333

IDÉZET(forumadmin @ 2013-11-23 23:47) *
A jelenlegi változásoknak az alapja, hogy a megújulás során az oldal sokkal szorosabban fog kötődni az Allegro cégcsoport által üzemeltetett külföldi oldalakhoz technikailag is.
Mivel a TeszVesz eredetileg is az Allegro csoport tagja volt, ezért vannak az új rendszerben a sokunknak ismerős megoldások.
Most gyakorlatilag visszakapjuk azokat a funkciókat, amelyeket 2010 év végén, a Vatera adatbázisához történt csatlakozáskor követeltünk vissza. smile.gif Voltak ezek között nagyon jók, aminek örülni fogunk, de az elmúlt 3 évben született sok remek új fejlesztés, amelyek egy részétől most meg kell válnunk.
A cél az volt, hogy egy letisztultabb, logikusabb, átláthatóbb és biztonságosabb oldalunk legyen, mely az eladók és vásárlók számára is egyszerűbb, könnyebben kezelhető. Hiszen tudjuk, hogy sokakat riasztott el eddig a Vatera és TeszVesz számtalan eddigi funkciója a vásárlástól, vagy termékek feltöltésétől.
Bizonyára nem lesz könnyű az átállás, de a régi TeszVeszesek, akik most is használják a két oldalt, remekül tudtak alkalmazkodni a mostani rendszerhez is, a régi Vaterásoknak lesz nehezebb, hiszen nekik nem lesznek ismerősek az új funkciók, amelyekkel mi korábban már dolgoztunk.

Ez mind szép és jó,de attol hogy az ember atmásolgatja a fekete listát,meg a kedvenceket stb...a profi nagy forgalmat bonyolitó eladóknak hatalmas terhet róttok a vállukra.
Január végég 100% nem lehet minden aukciot egyenkét átvinni....igy evvel azt éritek el hogy én is és még biztosan sokan akik nagy számu aukcioval rendelkezünk,belefáradunk a másogatásba és hagyom a francba az egészet....karácsony előtt és alatt az embereknek nem lesz idejük másolgatni...Az olal érdeke lenne hogy valamit kitaláljon erre a problémára mert hatalmas bevételtől fog elesni ha az eladók feladják a másolgatást és más értékesitési módot keresnek...

A hozzászólást -ticocicaja- szerkesztette a következő időpontban: 2013-11-24 21:30

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 23:47
Létrehozva: #6

Fórumozó

Regisztrált: 2011-07-21 11:29
Azonosító: 1 472 876

IDÉZET(diana2213 @ 2013-11-21 14:43) *
Nekem meg azt nem fogja be az agyam, hogy miért visszafelé haladunk, ugyanis olyan lesz az új oldal -vagyis a funkciói-, mint a réges régi Teszvesz.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 23:23
Létrehozva: #7

Fórumozó

IDÉZET(desdemonaaa @ 2013-11-22 06:56) *
De nem csak a termékeket kell átpakolni , hanem pl a feketelistát is érdemes smile.gif

Az értékelések 'eltűnésének' én is nagyon örülök, nemsokára 7 éve, hogy itt vagyok,
ebből ott nem sok látszik. Csak ömlesztve átkerültek az eddigiek.

A feketelistát és a kedvenc keresési feltételeket is érdemes átmásolni az új oldalra.

Az értékelések a jelenlegi információink alapján az átálláskor meg fognak jelenni a felhasználók oldalán.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 23:17
Létrehozva: #8

Fórumozó

IDÉZET(ticocicaja @ 2013-11-21 14:42) *
a képekkel mi lesz?mert ha a vaterárol mentem le akkor a logojuk rajta marad,ami nem biztos hogy megengedett lesz az uj oldalon.jó lenne ha kitalálnának egy terméklementő programot erre,ami a kéeket is menti,és még működik is.Mert a power seller toolt már ki se tudom csomagolni,azt irja hogy töltsem le a legujabb verziót...pedig ma próbáltam az oldalról. blink.gif

A jelenlegi TeszVesz és Vatera logók nem fognak gondot jelenteni az új oldalon.
A PST-re kijött a frissített verzió, ezt érdemes használni.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 23:15
Létrehozva: #9

Fórumozó

IDÉZET(Givenchy77 @ 2013-11-21 12:51) *
Jelenleg a napi kedvencem, hogy ha a bétára is indítok aukciót (és azt hogy kell?), nekem kell figyelnem, hogy van-e licit, és törölni, nehogy többször eladjam. Ez számomra valami kabaré kategória, nem vagyok benne biztos, hogy teljesen jól is mértem fel, miről van szó, mert az agyam egyszerűen nem fogadja be az infót. mosking.gif

Mindenesetre ez a félig-meddig tabula rasa érdekes lesz. Remélem, kivárjuk vele a jövő év elejei pangást. blink.gif

Az adatbázis struktúra jelentős eltérései miatt sajnos az aukciókat nem lehet átvinni, a BétaVaterán is elindított aukciók megjelennek ugyan a régi oldalon (V betűvel jelöltük a listában), de azokra kattintva már az új oldalra jutunk, itt lehet megnézni és licitálni rá.
A jelenlegi tervek szerint a teljes átállás január vége körül várható.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 23:08
Létrehozva: #10

Fórumozó

IDÉZET(ticocicaja @ 2013-11-21 10:36) *
És arra van ötletetek hogy hogyan tudom akkor az aukcioimat elmenteni vagy átvinni az uj oldara?többszáz aukciom van,egyesével ujramérni meg irogatni mindent lehetetlen lenne..jó lenne ha lenne valami működő program rá.

A kollégák dolgoznak rajta, de egyelőre sajnos nem sikerült minden szempontból megfelelő megoldást találni.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

forumadmin
hozzászólás 2013-11-23 22:57
Létrehozva: #11

Fórumozó

IDÉZET(stephanex @ 2013-11-20 23:50) *
A kérdésem az lenne hogy ha megszűnik az oldal februártól, mi lesz a sorsa a teszvesz számlámon lévő pénznek.

A jelenlegi BétaVatera oldal lesz a TeszVesz és a Vatera utódja. A felhasználói adatbázis és a számlák mindenképpen átkerülnek, így senkinek nem fog elveszni az eddig befizetett pénze.

--------------------
Üdvözlettel:
A TeszVesz csapata
www.teszvesz.hu

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-22 23:50
Létrehozva: #12

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(stephanex @ 2013-11-22 23:31) *
Hát ez nem egészen működik, ugyanis az új vaterához a régi teszveszes jelszavammal új számlaszámot generált nekem, amire be kéne fizetnem a fiókellenőrzéshez a 100Ft-ot. Tulajdonképpen miért is? Már eddig is volt, a teszvesz már ellenőrizte. ha most erre fizetek be, akkor továbbra se tudom hogy mi lessz a másikon lévő pézemmel! Még nem tudja a vatera hogy ez hogy lesz megoldva, nagyon érdekes...

Ne haragudj, de szerintem picit összekavartál valamit magadnak...
Ennyire nem bonyolult, csak azzal a fiókoddal kellene belépned, amelyiken a pénzed van. Ha valamit nem értesz, érdemes lenne írni az ügyfélszolgálatra.

--------------------

+Quote Post

stephanex
hozzászólás 2013-11-22 23:31
Létrehozva: #13

Új fórumozó

Csoport: Ellenőrzött vásárló
Regisztrált: 2009-05-23 17:32
Azonosító: 13 754 198

IDÉZET(cit1rom @ 2013-11-21 06:43) *
Az új oldalról, amelynek jelenleg béta Vatera a neve, hallottál már?
Megszűnik a TeszVesz és a Vatera, és összevontan egy új oldalban működik tovább, egy név alatt, amelynek a neve Vatera lesz, de most még béta (kísérleti) verzióban működik.
Van, amit át tudnak mozgatni az új felületre, van, amit nem. Pl az adataink átkerültek, az értékeléseink mondjuk úgy, hogy átkerültek, míg pl a feketelista nem, és az aukciók sem.
Ami biztos, hogy nem fog a süllyesztőbe kerülni, a számlázás. Vagy átkerül csont nélkül, vagy meg kell történnie egy pontos elszámolásnak.

Hát ez nem egészen működik, ugyanis az új vaterához a régi teszveszes jelszavammal új számlaszámot generált nekem, amire be kéne fizetnem a fiókellenőrzéshez a 100Ft-ot. Tulajdonképpen miért is? Már eddig is volt, a teszvesz már ellenőrizte. ha most erre fizetek be, akkor továbbra se tudom hogy mi lessz a másikon lévő pézemmel! Még nem tudja a vatera hogy ez hogy lesz megoldva, nagyon érdekes...

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-22 10:59
Létrehozva: #14

Fórumozó

Már csak azt mondja meg valaki hogy hogyan tudok majd 775:)aukciót átmásolgatni...tegnap elkezdtem,de ugyanugy idő mire mindent ujra kipipálgatok ,kitöltök,képeket töltök fel,persze amit előtte 5 perc volt csak lementeni a régi oldalról...
egész délután 10 darabot sikerült átmásolnom...
ha legalább megmondanák hogy ne szenvedjek vele mert lesz rá valami programuk..de tegnap irtam az ügyfélszolgálatra és a válaszból az jött le hogy fogalmuk sincs lesz e rá mód hogy megoldják e ezt nekünk.
Ebből vagy az lesz hogy most dolgozok vele mint állat és pár hét mulva benyögik hogy van rá program,vagy várok türelmesen hogy segítenek ebben,és azt jelentik be hogy 1 hónap mulva megszünik az oldal és amit nem raktam át annak búcsút mondhatok....Passz melyik a helyes út

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-22 06:57
Létrehozva: #15

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(s_ibolya @ 2013-11-22 01:07) *
Én meg inkorrekt dolognak tartom, hogy mindenkinek megint 0 értékeléssel kell indulnia. Persze látom, hogy egyik fülre kattintva meg lehet nézni, hogy vannak az illetőnek értékelései a régi oldalakról, de az nem derül ki, hogy ki hány pontos.
Az aukciók meg a másik... nekünk kell kínlódni az átmásolgatással az ő h.ü.ly.eségük miatt, nem mi akarunk új oldalt, hanem ránk erőltetik. director.gif A felhasználókat senki nem kérdezte meg, én legalábbis nem láttam sehol közvéleménykutatást ezügyben.

Közvéleménykutatást abban az esetben kell (érdemes) tartani, ha a technikai háttér biztosított több megoldásra.

--------------------

+Quote Post

desdemonaaa
hozzászólás 2013-11-22 06:56
Létrehozva: #16

Fórumozó

Regisztrált: 2010-12-20 11:29
Azonosító: 1 413 879

A legjobb hogy az adatokat lehet hogy átmásolgatom..mert annyira ráérek..de a képekkel mi lesz?mert ha a vaterárol mentem le akkor a logojuk rajta marad,ami nem biztos hogy megengedett lesz az uj oldalon.jó lenne ha kitalálnának egy terméklementő programot erre,ami a kéeket is menti,és még működik is.Mert a power seller toolt már ki se tudom csomagolni,azt irja hogy töltsem le a legujabb verziót...pedig ma próbáltam az oldalról. blink.gif

A vatera fórumon azt olvastam, hogy a képeken a régi logó nem gond, rajta maradhat.
De nem csak a termékeket kell átpakolni , hanem pl a feketelistát is érdemes smile.gif

Az értékelések 'eltűnésének' én is nagyon örülök, nemsokára 7 éve, hogy itt vagyok,
ebből ott nem sok látszik. Csak ömlesztve átkerültek az eddigiek.
Meg érdemes olvasgatni a segítséget.
A vevők bármikor értékelhetnek, már nem lesz a 60 napos korlát,
a csillagozás is 10 értékelés után frissül majd... ezek sem jönnek be túlságosan.

--------------------
A pofátlanságnak vannak olyan magas fokai,amiért már nem jár büntetés csak csodálat!

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-22 06:55
Létrehozva: #17

ooooooooooooooooooooo

A legjobb hogy az adatokat lehet hogy átmásolgatom..mert annyira ráérek..de a képekkel mi lesz?mert ha a vaterárol mentem le akkor a logojuk rajta marad,ami nem biztos hogy megengedett lesz az uj oldalon.jó lenne ha kitalálnának egy terméklementő programot erre,ami a kéeket is menti,és még működik is.Mert a power seller toolt már ki se tudom csomagolni,azt irja hogy töltsem le a legujabb verziót...pedig ma próbáltam az oldalról. blink.gif

Nyugodtan lementheted a képeket a Vateráról logóval, nem lesz probléma.

--------------------

+Quote Post

s_ibolya
hozzászólás 2013-11-22 01:07
Létrehozva: #18

Fórumozó

Regisztrált: 2006-04-30 23:27
Azonosító: 5 159 654

Én meg inkorrekt dolognak tartom, hogy mindenkinek megint 0 értékeléssel kell indulnia. Persze látom, hogy egyik fülre kattintva meg lehet nézni, hogy vannak az illetőnek értékelései a régi oldalakról, de az nem derül ki, hogy ki hány pontos.
Az aukciók meg a másik... nekünk kell kínlódni az átmásolgatással az ő h.ü.ly.eségük miatt, nem mi akarunk új oldalt, hanem ránk erőltetik. director.gif A felhasználókat senki nem kérdezte meg, én legalábbis nem láttam sehol közvéleménykutatást ezügyben.

--------------------

♫ ♫

+Quote Post

NDNN27
hozzászólás 2013-11-21 20:54
Létrehozva: #19

Újonc
*

Regisztrált: 2013-01-31 19:49
Azonosító: 1 641 531

Ahogy számolgatom drágább is.
Szerintem azért úgy néz ki az új vatera mint a régi tesz mert azt a kódot vették elő.

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-21 14:48
Létrehozva: #20

Fórumozó

Az a vicc ha emailben kell levelezgetni avval csak azt érik el hogy vaterán kivűl szépen mindent megbeszélnek aztán kész...
Szerintem inkább a "nagytestvér" funkcióit kéne átvenni mert az legalább működik rendesen...

+Quote Post

diana2213
hozzászólás 2013-11-21 14:43
Létrehozva: #21

Lelkes fórumozó

Regisztrált: 2007-02-22 13:43
Azonosító: 6 790 713

IDÉZET(Givenchy77 @ 2013-11-21 12:51) *
Jelenleg a napi kedvencem, hogy ha a bétára is indítok aukciót (és azt hogy kell?), nekem kell figyelnem, hogy van-e licit, és törölni, nehogy többször eladjam. Ez számomra valami kabaré kategória, nem vagyok benne biztos, hogy teljesen jól is mértem fel, miről van szó, mert az agyam egyszerűen nem fogadja be az infót. mosking.gif

Mindenesetre ez a félig-meddig tabula rasa érdekes lesz. Remélem, kivárjuk vele a jövő év elejei pangást. blink.gif

good2.gif

Nekem meg azt nem fogja be az agyam, hogy miért visszafelé haladunk, ugyanis olyan lesz az új oldal -vagyis a funkciói-, mint a réges régi Teszvesz. Például ismét kiküldik a címünket a vevőknek (??), meg a termékhez a kérdés e-mail-ben érkezik, s úgy is kell rá válaszolni...

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-21 14:42
Létrehozva: #22

Fórumozó

+Quote Post

Givenchy77
hozzászólás 2013-11-21 12:51
Létrehozva: #23

Tapasztalt fórumozó

Regisztrált: 2010-12-17 05:30
Azonosító: 1 413 443

IDÉZET(ticocicaja @ 2013-11-21 12:42) *
775 darab termékem van...nem valószinü hogy végzek az átmásolással mire megszünik ez az oldal...és biztos van még pár eladó akinek ugyanugy nincsen ideje egész nap a gép előtt másolgatni....nagyon nincsen ez jól....

--------------------
"Hát - vége a dalnak, bizonyságul annak, hogy bizony, vannak olyan dolgok, Uraim! amit hiába - akarnak!" L.Á.

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-21 12:42
Létrehozva: #24

Fórumozó

775 darab termékem van...nem valószinü hogy végzek az átmásolással mire megszünik ez az oldal...és biztos van még pár eladó akinek ugyanugy nincsen ideje egész nap a gép előtt másolgatni....nagyon nincsen ez jól....

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-21 11:13
Létrehozva: #25

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(ticocicaja @ 2013-11-21 10:36) *
És arra van ötletetek hogy hogyan tudom akkor az aukcioimat elmenteni vagy átvinni az uj oldara?többszáz aukciom van,egyesével ujramérni meg irogatni mindent lehetetlen lenne..jó lenne ha lenne valami működő program rá.

Egyelőre úgy tudom, hogy egyesével lehet átmásolgatni, de ehhez miért kell újra lemérni?

--------------------

+Quote Post

ticocicaja
hozzászólás 2013-11-21 10:36
Létrehozva: #26

Fórumozó

+Quote Post

cit1rom
hozzászólás 2013-11-21 06:43
Létrehozva: #27

ooooooooooooooooooooo

IDÉZET(stephanex @ 2013-11-20 23:50) *
T. teszvesz!

Ezt írta a vatera fórumon egy adminisztrátor:
"A Teszvesz a régi Vatera oldallal egyidejűleg megszűnik."

A kérdésem az lenne hogy ha megszűnik az oldal februártól, mi lesz a sorsa a teszvesz számlámon lévő pénznek. Ugyanis mindíg többet szoktam befizetni hogy nehogy gond legyen , ezért most is többletem van. Új aukciót már nem tudok indítani, tehát nem tudom lefogyasztani se róla. Gondolom ezzel mások is vannak így, remélem erre gondoltak és lesz rá megoldás.
Legalábbis bízom benne, de rossz érzésem van ezzel kapcsolatban...

Az új oldalról, amelynek jelenleg béta Vatera a neve, hallottál már?
Megszűnik a TeszVesz és a Vatera, és összevontan egy új oldalban működik tovább, egy név alatt, amelynek a neve Vatera lesz, de most még béta (kísérleti) verzióban működik.
Van, amit át tudnak mozgatni az új felületre, van, amit nem. Pl az adataink átkerültek, az értékeléseink mondjuk úgy, hogy átkerültek, míg pl a feketelista nem, és az aukciók sem.
Ami biztos, hogy nem fog a süllyesztőbe kerülni, a számlázás. Vagy átkerül csont nélkül, vagy meg kell történnie egy pontos elszámolásnak.

--------------------

+Quote Post

stephanex
hozzászólás 2013-11-20 23:50
Létrehozva: #28

Új fórumozó

Csoport: Ellenőrzött vásárló
Regisztrált: 2009-05-23 17:32
Azonosító: 13 754 198

T. teszvesz!

Ezt írta a vatera fórumon egy adminisztrátor:
"A Teszvesz a régi Vatera oldallal egyidejűleg megszűnik."

A kérdésem az lenne hogy ha megszűnik az oldal februártól, mi lesz a sorsa a teszvesz számlámon lévő pénznek. Ugyanis mindíg többet szoktam befizetni hogy nehogy gond legyen , ezért most is többletem van. Új aukciót már nem tudok indítani, tehát nem tudom lefogyasztani se róla. Gondolom ezzel mások is vannak így, remélem erre gondoltak és lesz rá megoldás.
Legalábbis bízom benne, de rossz érzésem van ezzel kapcsolatban...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: