Üdvözöllek a Fórumban!

TeszVesz.hu
TeszVesz.hu fórum
TeszVesz.hu
can_use_fancy_js != 0">
X   Központi üzenet
(Az üzenet 2 másodperc múlva bezáródik)

Reply to this topicStart new topic
> Letiltott vásárló licitje, hogyan védhető ki?
Cicu2009
hozzászólás 2019-04-29 11:23
Létrehozva: #1

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2009-10-19 18:16
Azonosító: 15 087 529

IDÉZET(Cicu2009 @ 2019-04-25 14:32) *
Harmadszor változtatott nevet az a vásárló, akit már letiltottam két néven, mert nagyon sok probléma volt vele. Most új nevén megint licitál nálam. Újra letiltottam ezen a néven is, de a meglévő licitjeit nem lehet törölni. Miért nem? Hosszú évek óta zaklat, miért kell ezt eltűrnöm? Na meg miért lehetséges három néven is szerepelni a vaterán és teszveszen? Elvileg egy néven lehetne csak, de úgy látszik, az adatok azonossága sem zavar senkit, új és új lehetőséget kap. Nem értem. Mit tehetek ellene?

Nagyon szépen köszönöm Tünde, így fogok tenni.

--------------------
Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

Go to the top of the page

+Quote Post

teszvesztunde
hozzászólás 2019-04-29 08:31
Létrehozva: #2

Lelkes fórumozó

Csoport: Moderátor
Regisztrált: 2009-09-22 19:54
Azonosító: 14 814 364

IDÉZET(Cicu2009 @ 2019-04-25 14:32) *
Harmadszor változtatott nevet az a vásárló, akit már letiltottam két néven, mert nagyon sok probléma volt vele. Most új nevén megint licitál nálam. Újra letiltottam ezen a néven is, de a meglévő licitjeit nem lehet törölni. Miért nem? Hosszú évek óta zaklat, miért kell ezt eltűrnöm? Na meg miért lehetséges három néven is szerepelni a vaterán és teszveszen? Elvileg egy néven lehetne csak, de úgy látszik, az adatok azonossága sem zavar senkit, új és új lehetőséget kap. Nem értem. Mit tehetek ellene?

Szia!

Természetesen ez így nincs rendjén, kérlek hogy mihamarabb írj az ügyfélszolgálatos kollégáknak, hogy nézzenek a körmére az illetőnek és tegyék meg a szükséges lépéseket.
Köszi!
Üdv,
TeszVesz Tünde

--------------------
A humorérzék mentőöv az élet hullámain.

+Quote Post

Cicu2009
hozzászólás 2019-04-25 14:32
Létrehozva: #3

Lelkes újonc
**

Csoport: Teljes jogú felhasználó
Regisztrált: 2009-10-19 18:16
Azonosító: 15 087 529

--------------------
Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó: